Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 6:19:33

Dobré ráno ve spolek, tak co? chystá se někdo na ryby?

    Nčokoládový lanýž - Profil | So 16.2.2013 6:19:02

    CHaP >> hele já se ti poptám kámošů a řeknu ti, vím, že jeden chodí do posilky do Slatiny a celkem se mu tam líbí.

      NCHaP - Profil | Pá 15.2.2013 23:31:13

      čokoládový lanýž >> veděl by jsi o nejaký levný posilce, nebo spíš prolejzačkách v brně?

        Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 15.2.2013 23:27:27

        CHaP >> mi máme takovou menší posilku ve sklepě a s tou si zatím vystačím, ale teď na to stejně kašlu, protože sem byl nemocnej :(

          NCHaP - Profil | Pá 15.2.2013 23:20:18

          čokoládový lanýž >> kdybych veděl kam chodit cvičit, našel si to místečko

            Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 15.2.2013 22:37:54

            CHaP >> to je dost podstatný, ale hlavně se tomu musíš věnovat pravidelně :D(každý den)

              NCHaP - Profil | Pá 15.2.2013 22:34:11

              čokoládový lanýž >> hlavně zmenit jidelníček

                Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 15.2.2013 22:15:22

                CHaP >> to chce pevný nervy :D

                  NCHaP - Profil | Pá 15.2.2013 21:55:56

                  čokoládový lanýž >> zkoušim workout a nejak to nejde

                    Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 15.2.2013 21:38:38

                    zdravím všechny, konečně zase doma, jak se vede?

                      Nkuzma - Profil | Pá 15.2.2013 11:22:51

                      doliz >> jednu ostrou akorát :) ale aspon sem neodešel se zerem :)

                        Ndoliz - Profil | Pá 15.2.2013 11:19:54

                        kuzma >> já jsem, byl na horách. Chytls něco?

                          Nkuzma - Profil | Pá 15.2.2013 11:03:33

                          CHaP >> tak tak ...

                            Nkuzma - Profil | Pá 15.2.2013 11:03:22

                            doliz >> teď už nic , byl sem včera na svitavě tak jsem chtěl jestli nejdeš taky ... ;)

                              Ndoliz - Profil | Pá 15.2.2013 8:03:35

                              kuzma >> jsem tu

                                NCHaP - Profil | Pá 15.2.2013 3:49:00

                                kuzma >> njn stojí to za pikaču

                                  Nkuzma - Profil | Čt 14.2.2013 11:47:38

                                  Andy12 >> taky se dočkáš :))

                                    Nkuzma - Profil | Čt 14.2.2013 10:41:08

                                    Dobrý ráno :) kocovinka semnou mává že jsem do toho brna lezl :D asi se pudu provětrat k vodě ... :D

                                    Doliz: jestli tu jsi tak se ozvy ... :)

                                      Nkuzma - Profil | Čt 14.2.2013 10:39:46

                                      CHaP >> Taky jsem to řešil :( většinou sou to samí call centra a to nechci .. a jinak niic co by mi vyhovovalo .... špatný to je s brigádama . :(