Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

NCHaP - Profil | St 13.2.2013 20:24:46

sehnal někdo práci v brně? brigadu ? Nebo nevíte o nečem?

    NAndy12 - Profil | St 13.2.2013 19:54:28

    kuzma >> tak to ti závidím :D


      Nkuzma - Profil | St 13.2.2013 14:17:49

      Andy12 >> já mám jarňáky takže pohoda :))

        NAndy12 - Profil | St 13.2.2013 14:16:48

        Mr.Mepps >> Krásný.. ;)

          NAndy12 - Profil | St 13.2.2013 14:10:43

          Ahoj tak kdo už je doma?

            NMr.Mepps - Profil | St 13.2.2013 10:53:14

            CHaP >> Ne všecho je z té výstavy ..)

              Nkuzma - Profil | St 13.2.2013 7:34:12

              Dobrý ráno :))

                NCHaP - Profil | St 13.2.2013 1:17:59

                Mr.Mepps >> tvoji terčovci?

                  NMr.Mepps - Profil | Út 12.2.2013 18:18:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Andy12 >> Čus ..)

                    NAndy12 - Profil | Út 12.2.2013 18:08:14

                    Ahoj :)

                      NMr.Mepps - Profil | Út 12.2.2013 7:41:50

                      CHaP >> No já jsem ti chtěl poslat nějakou detalnější fotku ..)

                        NCHaP - Profil | Po 11.2.2013 23:16:52

                        Mr.Mepps >> no to je to samé, já bych tvrdil pangas - albín

                          Nkuzma - Profil | Po 11.2.2013 14:35:25

                          čokoládový lanýž >> zdarec, sorry stala se taková věc ... :D

                            NMr.Mepps - Profil | Po 11.2.2013 6:19:40

                            CHaP >> A co takhle ?? ..)

                              NAndy12 - Profil | Ne 10.2.2013 17:25:38

                              Ahoj :)

                                NCHaP - Profil | Ne 10.2.2013 14:43:41

                                doliz >> težko takhle z hlavy říct, ale asi hrouzci, okouni okolo 6 cm

                                  NCHaP - Profil | Ne 10.2.2013 14:39:32

                                  Mr.Mepps >> a ta ryba v zadu to vypadá na pangase, ale težko takhle z fotky říct

                                    NCHaP - Profil | Ne 10.2.2013 14:38:23

                                    Mr.Mepps >> arowana dvojvousá. Hodně bývá na výstavách či obřích akvarijí. DOrustá velikosti kolem metru dvaceti.

                                      Ndoliz - Profil | Ne 10.2.2013 11:30:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jakou máte svou nejmenší rybu?

                                        NMr.Mepps - Profil | So 9.2.2013 19:51:56

                                        doliz >> Nevim fotil jsem to dnes na výstavě ..)