Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Ndoliz - Profil | So 9.2.2013 19:47:56

Mr.Mepps >> čest, co to je za rybu?

    NMr.Mepps - Profil | So 9.2.2013 19:46:56

    doliz >> Zduř ..)

      Ndoliz - Profil | So 9.2.2013 19:46:37

      Mr.Mepps >> jo

        NMr.Mepps - Profil | So 9.2.2013 19:45:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Je tu někdo ?? ..)

          Ndoliz - Profil | So 9.2.2013 16:59:32

            NMr.Mepps - Profil | So 9.2.2013 12:42:30

            čokoládový lanýž >> No vo poudstvích si můžu nechat zdát !! ..)

              Nčokoládový lanýž - Profil | So 9.2.2013 11:09:35

              Mr.Mepps >> jo já sem chyt 6 podoství a doliz taky 6 a ještě jednu ostrou

                NMr.Mepps - Profil | So 9.2.2013 10:09:21

                čokoládový lanýž >> A chytly ste aspoň něco ??

                  Nčokoládový lanýž - Profil | So 9.2.2013 10:08:29

                  Mr.Mepps >> byla taková kosa, že by mi přimrzla ruka k telefonu...

                    NMr.Mepps - Profil | So 9.2.2013 10:05:19

                    čokoládový lanýž >> Já je ještě nemám !! A co vy tady furt v pátek jedem na Svitavu a kde sou fotky ?? ..)

                      Nčokoládový lanýž - Profil | So 9.2.2013 7:36:14

                      Dobré ránko, jede někdo někam na prázdniny?

                        Nčokoládový lanýž - Profil | Pá 8.2.2013 16:51:38

                        kuzma >> kam si zmizel?

                          NMr.Mepps - Profil | Pá 8.2.2013 15:12:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          !!!

                            Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 23:29:26

                            Je tu ještě někdo ? nějak nemůžu spát ... :/

                              Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 22:34:02

                              tak dobrou, meppsi doufám, že zavoláš, už se těšim

                                NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 21:55:17

                                kuzma >> Dobře !

                                  Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 21:50:19

                                  Mr.Mepps >> neboj !!

                                    NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 21:48:30

                                    kuzma >> Dej si tichej režim !!

                                      Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 21:46:44

                                      Mr.Mepps >> To by se stát mohla no ..:) Nic jdu spát ... nějak na mě jde depka.... mě z toho jednou mrdne :(
                                      Edit: asi jdu na pivo už teď :D

                                        NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 21:44:51

                                        kuzma >> Ale mohl bys mě vytočit jako posledního volajícího ..)