Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 21:43:45

Mr.Mepps >> neboj nemusíš mít strach já volám většinou jen holkám :D

    NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 21:10:35

    kuzma >> Tak to budu volat jen lanýžoj :D

      Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 21:07:49

      Mr.Mepps >> :D :D což bude hned zítra večer pravděpodobně :D :)

        NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 21:06:05

        kuzma >> To sem měl taky v plánu :D

          Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 21:03:13

          Mr.Mepps >> Jo ti zavolám až budu opilej :D

            Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 20:13:19

            kuzma >> njn tým si nevybereš

              Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 20:10:46

              čokoládový lanýž >> pořídím mikrák :D a příště už dáme se skypem :)
              omg to sou noobove neuměj pushnout mid ... grr už sme mohli dávno win !

                Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 20:03:36

                kuzma >> škoda bez skypu to není ono, teď se ještě musím dostat na dolizuv účet

                  Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 20:00:33

                  to mě poser penta kill a kilně mě dotka ... omg :D

                    Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 19:58:26

                    čokoládový lanýž >> já nemám mikrák a nemám stáhlej skype :D ale na lolku kuzmus¨, jo taky dohraju hru :D

                      NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 19:57:34

                      kuzma >> Tak aspoň budeš mít moje číslo :D

                        NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 19:57:16

                        čokoládový lanýž >> Ok :D

                          Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 19:56:33

                          Mr.Mepps >> tak jo volej, pokecáme, to toiž obvykle pařim :D

                            Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 19:56:04

                            kuzma >> tak jo jen dohraju hru, jak se menuješ na skypu?

                              Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 19:54:52

                              Mr.Mepps >> volej si jak chceš já znam funkci tichý režim :)

                                NMr.Mepps - Profil | Čt 7.2.2013 19:41:22

                                Asi vám budu kluci vo půlnoci volat :D !!

                                  Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 19:34:38

                                  čokoládový lanýž >> nezahrajem to lolko konečně už ? :)

                                    Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 19:31:23

                                    čokoládový lanýž >> ok :) musíme něco určitě chytnout :)) tady máš zase moje :) 702 056 356

                                      Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 17:46:09

                                      kuzma >> dneska sem to tam byl zkontrolovat :D mylím, že něco musíme chytit, já tam na konec možná dorazim o trošičku dřív, tak kdyby si mě nemoh najit tak tady máš číslo :D 73 11 70 311

                                        NAndy12 - Profil | Čt 7.2.2013 17:39:54

                                        kuzma >> Čau Čau