Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 17:37:57

Andy12 >> Ahoj :)

    NAndy12 - Profil | Čt 7.2.2013 16:23:13

    Ahoj :)

      Nkuzma - Profil | Čt 7.2.2013 7:14:39

      čokoládový lanýž >> Dobré dobré :)) já to okouknu z busu :D

        Nčokoládový lanýž - Profil | Čt 7.2.2013 7:10:59

        Dobré ráno, dneska ještě pudu oblíhnout svitavu, než tam zítra pudem :D

          Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.2.2013 21:25:49

          kuzma >> tak jo :D

            Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 21:11:19

            čokoládový lanýž >> sorry za opožděnou reakci ale byl jsem zlákán kamarády na točený... nedolal jsem ... :D jo vpohodě však se někde najdem :)

              NMr.Mepps - Profil | St 6.2.2013 19:43:52

              Andy12 >> Ok ..)

                NAndy12 - Profil | St 6.2.2013 19:40:48

                Mr.Mepps >> :) Tak ahój, zase někdy :)

                  NMr.Mepps - Profil | St 6.2.2013 19:34:45

                  Andy12 >> ..)

                    NAndy12 - Profil | St 6.2.2013 19:32:10

                    Mr.Mepps >> Bože! |Tohle uplně nesnáším :D

                      NAndy12 - Profil | St 6.2.2013 19:08:09

                      Mr.Mepps >> :D :D :D

                        NMr.Mepps - Profil | St 6.2.2013 19:06:11

                        Andy12 >> no dá se to tak říct ..)

                          NAndy12 - Profil | St 6.2.2013 19:00:55

                          Mr.Mepps >> Jakto? Hlava?

                            NMr.Mepps - Profil | St 6.2.2013 19:00:01

                            Andy12 >> Jo ujde to, pod nutnou dávkou ibalginu ..)

                              NAndy12 - Profil | St 6.2.2013 18:58:28

                              Mr.Mepps >> Skvěle! A ty?

                                NMr.Mepps - Profil | St 6.2.2013 18:58:06

                                Andy12 >> Ahoj, jak se máš ??

                                  NAndy12 - Profil | St 6.2.2013 18:49:07

                                  Mr.Mepps >> Ahooj :D

                                    NMr.Mepps - Profil | St 6.2.2013 18:45:04

                                    Zduř ve spolek !!