Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

NMichalU - Profil | So 1.9.2012 14:17:49

alda2211 >> podle me sou ti kapri divni me treba kacena na medu moc nechutna ale kdyz uz je na tom talirku:-)

    NPvl - Profil | So 1.9.2012 14:15:44

    alda2211 >> Můj strejda chodil dělat zabíjačky a taky kombinoval maso se sladkým :o§) Fakt, nekecám .

      Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 14:14:37

      Tomajo >> jasne.......o)

        Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 14:13:24

        MichalU >> taky si myslim ze je lepsi kombinovat maso a sladke

          NMichalU - Profil | So 1.9.2012 14:10:51

          alda2211 - >> olihen funguje snad se vsim me zas pochytala s medem. Jinak kombinace sou uspesne a abych rekl pravdu tak sem uz dlouho nezkousel jen cistou esenci kdyz uz nic tak ji smrncnu aspon esencakem jinak rad smrcnu rybynu sladkym nebo naopak :-) vznikaj zajimave kombinace a to nene ci vice uspesne

            NTomajo - Profil | So 1.9.2012 13:58:13

            alda2211 >> levnou jo? :-)

              NPvl - Profil | So 1.9.2012 10:41:46

              alda2211 >> Vzal jsem to jen tak od oka .Ty to víš určitě lépe :o§)) EDIT já nepsal za kilo :o§))

                Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 10:39:58

                Pvl >> :-(( spis bych rekl ze se lehce dostanu nad 50,- za kilo

                  Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 10:38:44

                  bart.bm >> to asi ne kdyz mi to nefunguje jako tomasovi bez esenci :-(

                    NPvl - Profil | So 1.9.2012 10:38:04

                    alda2211 >> To se lehce dostaneš na 50 Kč

                      Nbart.bm - Profil | So 1.9.2012 10:36:47

                      alda2211 >> uz vidim pulku mrku jak si to zapisuji do notysku :-)))))

                        Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 10:34:07

                        Tomajo >> tak ja mam take levnou ale musim ji navonit :-(
                        1kg GLM
                        1kg olihnovy extrakt
                        2kg robin red
                        2kg olihnova moucka tepelne upravena
                        0.5kg kaseinu
                        1kg laktalbumin
                        1kg odtucnena sojova mouka
                        1.5kg PTX

                          Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 10:26:29

                          MARTIN K. >> lososo kaviar cernej pepr me nikdy moc nesel ale svadim to na ruce.......o)

                            NTomajo - Profil | So 1.9.2012 0:26:36

                            alda2211 >> to mas pravdu ale pritom za velice prijatelnou cenu.

                              NMARTIN K. - Profil | Pá 31.8.2012 23:32:27

                              alda2211 >> Brusinka to je naprosta klasika! Tady mas jeste jednu rybinu dle me tez klasika bez debat a to Nutrabaits losos+caviar+es.oil black pepper +nutramino +salmon oil+glm.

                                Nalda2211 - Profil | Pá 31.8.2012 23:09:37

                                MARTIN K. >> sakra brusinka na tu jsem zapomel ta je take vyborna :-((

                                  NMARTIN K. - Profil | Pá 31.8.2012 23:06:56

                                  alda2211 >> Odlehcim:-) jeste z dob minulich si vzpominam na taktez vybornou kombinaci smes BFM(Nutrabaits) esence Cranberry nutrafruit+nutramino+salmon oil+glm extrakt. Opravdu moc dobra kombinace.

                                    NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 31.8.2012 23:03:03

                                    alda2211 >> už jsme to zkoušeli, přinejmenšim je to na stejný "lajně"

                                      Nalda2211 - Profil | Pá 31.8.2012 22:56:50

                                      FOUSATEJ HAT >> no uvidis.......o))

                                        Nalda2211 - Profil | Pá 31.8.2012 22:55:26

                                        SlavnýLovecPampalini >> myslim ze to zlute seminko je dost podobne ptacimu zobu a to mi pripomina oblibenou kombinaci roda hutchinsna