Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

NKocháč - Profil | Ne 2.9.2012 13:36:01

Ondris >> Složení AK není žádné kouzlo. Mnohdy třeba jen esence, melasa a cslko. A co se týče nepoměru ceny, tak počítej s tím, že z 1kg suché s AK a vajíčkama uděláš tak 1,4kg kuliček. Tam je zakopaný pes.

    Nalda2211 - Profil | Ne 2.9.2012 12:59:41

    Ondris >> zdar myslim ze uz nema cenu resit cenu boili od nasich koulevalecu ani to sem myslim nepatri na to jsou uz zalozene jine diskuse do SZ ti poslu odkaz za polovicni ceny boilie

      NMichalU - Profil | Ne 2.9.2012 12:36:08

      Ondris >> kazda firma ma asi trochu jine slozen a cenu to musis trochu porovnat ty ceny nevim no ale asi se jak si psal sam na lepsi cenu nedostanes pokud nebudes improvizovat co zas nestoji tolik penez ale zase casu...

        NOndris - Profil | Ne 2.9.2012 12:21:15

        Zdravím, zajímaly by mě Vaše názory na to, co známí výrobci boilies dávají do Aminokompetů za přísady. Myslíte, že jsou AK předražené? A Dále mi nejde do hlavy to, že ceny hotovek jsou mnohdy nižší než boilies vyrobené doma z komponentů téže firmy! Díky za názory

          NMichalU - Profil | Ne 2.9.2012 12:02:52

          Kocháč >> taky zalezi jestli des na noc vikend tyden nebo mas vodu za barakem a krmis tam celorocne. Myslim si ze kapri se moc predcenuji znam par ryb co se na to same boilie a stejny flek nechaji chytit i nekolikrat za tyden a pochybuji ze uciti neco co zna a jede dal...vzdyd nekteri vyrobci maji sve smesi uz nekolik let a nemeni je a furt capou. Ale abych se priznal tak esenci davam minimalni mnoszstvi vzdi se ridim spodni hranici davkovani a nekdy aj min...

            Nalda2211 - Profil | Ne 2.9.2012 11:46:38

            Poušťák >> jasny kamos na labi jen bez esence a jak mu to tam kdysi jezdilo ted uz tam nezabloudime i ja si rikam proc esenci kdyz se snazim vytunit zakladovku a potom to prebiju i kdyz zakladovka s olihnovou mouckou a esence olihen mi nevadi je to slozite jak rikas clovek chce chytat hned a ne cekat ale vetsinou stejne ceka :-))

              Nmad.max - Profil | Ne 2.9.2012 11:22:11

              alda2211 - >> Za mě jednoznačně oliheň + scopex, dávkování o trochu vyšší než píše výrobce, protože vetšinou vařím delší dobu...

                NRamonRamone - Profil | Ne 2.9.2012 10:20:42

                mám rád Mušlu,Squid,Chobotnicu a Ananás
                ...a potom ich ešte medzi sebov kombinujem Mušla - Ananás, Squid - Ananás, Squid - Chobotnica,vlete ked je teplá voda tak stáčí boilies na báze rybacích múčok s pár kvapkami Asafoetidi na desať vajec stačí 5 kvp.

                  NPoušťák - Profil | Ne 2.9.2012 8:19:32

                  Kocháč >> jj.

                    NKocháč - Profil | Ne 2.9.2012 8:16:11

                    Poušťák >> Esence jsou takové berličky, většina rozlišuje koule podle esence. Ten chytá na oliheň, jinými šlape brusinka, atd. Ale to je jen esence, voňavka a díky tomu, že je kapr zvědavej, tak se chytá, ale pro ty matadory už to musí být jasný signál nebezpečí. Kapr přece vnímá úplně jinak, ale i přes to kapraři většinou hodnotí koule podle toho jak smrdí nebo voní. Když to přeženu, tak stačí rybí moučka. Dyť víš.

                      NPoušťák - Profil | Ne 2.9.2012 8:05:56

                      Kocháč >> tak,tak ale moc lidí na to nemá trpělivost a hlavně tomu nevěří.Všichni chtějí přijít qvodě a lapat hned.

                        NKocháč - Profil | Ne 2.9.2012 7:44:56

                        alda2211 >> Otázkou je zda se držet osvědčené esence nebo hledat ne tak moc profláklé, případně kombinovat i několik druhů dohromady. A další otázkou je zda je vůbec nutné esence používat. Je to tak nějak pravidlem, že koule je z mouček, ptačáků, různých extraktů, atraktorů, mléčných proteinů,... a esencí. A všichni tam ty esence perou a já vím o koulích co odchytaly spousty trocejních kaprů a lidi je už roky kupují a esence v nich nejsou, ani kapka :o)

                          NSlavíček - Profil | Ne 2.9.2012 6:25:51

                          Osobně mám na každé roční období jinou oblíbenou kombinaci . Třeba brzké jaro zima ovoce smetana . Oliheň krab klobása a kombinace s ovocnými je podle mě dobrá volba na zbytek roku . Jeden čas jsem hodně preferoval brusinku kaviár od nutry .

                            Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 15:53:20

                            kritik >> doporucuju v kramu sesypat do kible vsechny komponenty a potom jit teprve ke kase jinak si to clovek muze jeste necim vytunit a prodrazi se...........o)

                              Nkritik - Profil | So 1.9.2012 15:50:16

                              alda2211 >> Tomu se říká směska za pár kaček, týjo :-))

                                NOld Wolf - Profil | So 1.9.2012 15:37:35

                                Pvl >> Zlatý slova.Ještě dnes si pamatuju na chuť a vůni čerstvých škvarků zajídaných domácími vdolečky.Nezapomenutelné.Navrhuji přidat eseneci škvarek vdoleček.Do studené vody bych tam pískl trochu slivovice.

                                  Nkubik2001 - Profil | So 1.9.2012 15:34:17

                                  nejlepší kombinace je čerstvý chléb ČABAJKA-TVARUŽKY a ktomu 12' ze sedmého schodu. No a pak se vykašleš na celí boilís a sebereš si niviny a jdeš si hezky našponovat záda.

                                    Nbart.bm - Profil | So 1.9.2012 15:22:01

                                    Pvl >> zabíjačka bez švesky nebo meruňky není zabíjačka :))))

                                      Nalda2211 - Profil | So 1.9.2012 14:23:52

                                      MichalU >> tak ji tam nenecham jasne :-))

                                        Nokurkac - Profil | So 1.9.2012 14:23:10

                                        FOUSATEJ HAT >> : D to bylo dobrý