Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 31.8.2012 22:40:17

alda2211 >> Jj hravě jí překoná kombinace natrávený krevety a sejra :-) mám to odskoušený

    NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 31.8.2012 22:39:24

    alda2211 >> a pozor scopex-oliheň mi skvěle šlapalo na mixu žluté semínko, ve kterém není ani gram rybí moučky

      NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 31.8.2012 22:37:50

      alda2211 >> mě teda funguje naprosto úžasně tahle kombinace... na samotnou oliheň nebo samotnej scopex mi to nikdy tak nejezdilo

        Nalda2211 - Profil | Pá 31.8.2012 22:36:43

        Tomajo >> no jo ale ty mas naslapanou zakladovku ja to musim dohanet vonavkama :-((

          Nalda2211 - Profil | Pá 31.8.2012 22:35:11

          SlavnýLovecPampalini >> tak statisticky je olihen nejvetsi parnik a uz tuhke esenci nic neprekona :-))

            NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 31.8.2012 22:21:00

            alda2211 - >> jednoznačně scopex-oliheň

              NTomajo - Profil | Pá 31.8.2012 22:18:28

              alda2211 >> dobra kombinace. Z jara jsem ji taky chytal a to s bomba vysledky. Ted uz frcim bez esenci, max. par kapek ecencialniho oleje.

                Nalda2211 - Profil | Pá 31.8.2012 21:14:45

                osobne jsem si letos oblibil olihen+svestka i kdyz zadna novinka ale vysledky jsou zajimave

                  NMachino - Profil | Pá 31.8.2012 20:33:07

                  oživení téma...

                    NSlavíček - Profil | Ne 19.8.2012 7:37:57

                    Čtvrtek >> Ctvrtek - 19.8.2012 0:07:16 >> Chytal jsem podobnou kombinaci ale místo anino mušle agent . Šlapala výborně ale musel se člověk prochytat šli na to dost malí ryby .

                      NCtvrtek - Profil | Ne 19.8.2012 0:07:16

                      Shelfish + crab+amino mušle od roda je celkem brutální kombinace ;)

                        NSlavíček - Profil | So 18.8.2012 23:18:28

                        MARTIN K. >> Ano

                          NMARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 23:14:25

                          Slavíček >> To vse na kilo predpokladam:-)

                            NSlavíček - Profil | So 18.8.2012 23:11:15

                            MARTIN K. >> tak třeba olihně 5ml shelfish 10ml plus ještě es oleje a minamino do studené vody ještě agenta .

                              NMARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 23:06:16

                              Slavíček >> Muzu se zeptat na davkovani k esenci kolik si daval? Jinak Shell fish v UK stoji pakatel oproti cenam v CR. Navic je mozne ho koupit v 50ml. lahvickach coz u nas nejde.

                                NSlavíček - Profil | So 18.8.2012 23:02:29

                                MARTIN K. >> Používal jsem ho funguje dobře i když je to nějaký čas . Pak jsem přešel na shelfish od kevina nashe je taky dobrý a o hodně levnější .Nejlíp mě fungoval s esencemi olihen a krab a samozřejmě masové směsi

                                  NMARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 22:48:30

                                  Slavíček >> Ok beru tvuj nazor. Chci se zeptat na Roda H. mas zkusenosti s produktama co ted deeluje Sportcarp? Jedna se me o chutovy stimulator Shell fish. Solar totiz konci s chutovym stimulatorem salt and black pepper a a Germani me dali tip na 100% nahradu za to v podobe Shellfish.

                                    NSlavíček - Profil | So 18.8.2012 22:40:20

                                    MARTIN K. >> chytal jsem hutshinsona solar nutrabaits ccmorre každá firma má něco top zbytek průměr . Solar je dobrej ale pro mě zkrátka drahej.

                                      NMARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 22:06:41

                                      Slavíček >> Nikdy bych si nedovolil tvrdit o jakekoliv firme zabyvajici se vyrobou navnad a nastrah ze je nekvalitni aniz bych s ni mel jakoukoliv zkusenost! CC Moore ja osobne od nich nikdy nic nemel ale kolegove ano a dle referenci to bude spicka bez debat. Co se tyce cen tak CC moore cenova politika je urco zajimava. Jenze ja zkusil Solar a uz nechci jinak:-)

                                        Nalda2211 - Profil | So 18.8.2012 21:53:30

                                        MARTIN K. >> taky uz jsem zkousel ale vsechny tyhle dipy jsou sladke a myslim ze to je diky glyceloru nerozpousti PVA a je sikovnej na redeni...........jinak big shoty jsou od solaru fakt zajimave