Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

NFOUSATEJ HAT - Profil | St 15.8.2012 15:44:36

mannice >> No nevim jak pochodíš, já sem sklidil posměch za to že moje masovka obsahuje sejra krevetu a rybu. tak nevim, sejra neni masovka a do směsi asi nepatří :-). ještě se mám co učit

    NFOUSATEJ HAT - Profil | St 15.8.2012 15:41:57

    Tomajo >> Jedu ve smyslovym fetu, ujíždím na hloupejch komentářích, to je opravdu dobrej matroš, to máš pravdu.

      Nmannice - Profil | St 15.8.2012 15:40:03

      FOUSATEJ HAT >> Já třeba banán s olihní dávám :))

        NTomajo - Profil | St 15.8.2012 15:36:53

        FOUSATEJ HAT >> vážně nevím na čem si ujíždíš, ale musí to být super matroš :-))) čau

          NFOUSATEJ HAT - Profil | St 15.8.2012 15:32:04

          Tomajo >> Ty si ale kokón , psal jsem že to dávám do masovek, víš kolik je potom hloupejch který míchají třeba oliheň a banán?

          A co je to teda za esenci - Masová to neni, to víme teda - tak jedině ovocná :-))

          nevim co je vegoš, jsou vegani a vegetariáni.

            NTomajo - Profil | St 15.8.2012 15:26:42

            FOUSATEJ HAT >> tak díky že už vím jak se dělá sejra a co nebaští vegoši :-) A já jsi jdu někam koupit masovou esenci Sýr.

              NFOUSATEJ HAT - Profil | St 15.8.2012 15:04:55

              Tomajo >> jj přidávám to do masovejch směsí, a co je na tom divnýho, já vim ty jsi mladší, původně se sejra vyráběl z mlika, což by se mohlo řadit do masovek, vegani nepijou mliko ani nežerou sejry a vejce, pravděpodobně to bode asi živočišnýho původu, Nebo se snad sejra dělá třeba z jablek? těžko říct, Pokud je sejra z polsa, může bejt z čehokoliv :-)))

                Nalda2211 - Profil | St 15.8.2012 14:39:52

                Tomajo >> a baklazan.........o)

                  NTomajo - Profil | St 15.8.2012 14:18:09

                  FOUSATEJ HAT >> z masovek sejra??? :-)))

                    NFOUSATEJ HAT - Profil | St 15.8.2012 12:35:02

                    alda2211 - >> Za mě teda z ovocnejch Jahoda kokos smetana a z masovek sejra kreveta ryba :-)

                      NCronicle - Profil | St 15.8.2012 11:16:08

                      alda2211 - >> Sting

                        NPítrsák - Profil | St 15.8.2012 11:14:35

                        To se přece neříííkááá.....:-)

                          NMARTIN K. - Profil | St 15.8.2012 1:40:46

                          alda2211 - >> Zdarec 5ml Squid octopus koi rear+ 5ml Fresh smoken salmon od Solaru je hodne brutalni. Davkovani na kilo mixu.

                            Nmannice - Profil | Út 14.8.2012 21:55:07

                            zkoušel sem banán/oliheň/brusinku ,ale že bych mohl chválit do nebe. Na svazovkách to brali jeseni jak zjednaný. Ale to bylo spíš tim,že to byla čerstvá várka.

                              Nalda2211 - Profil | Út 14.8.2012 21:53:08

                              Kocháč >> tak to souhlasim ted mam esenci olihen od cc moora a uplne neco jineho nez jsem znal ........

                                NKocháč - Profil | Út 14.8.2012 21:37:32

                                Dnes už profláklá klasika je oliheň scopex, ale ono půjde i o nosič, páč není oliheň jako oliheň.

                                  NJiří L. - Profil | Út 14.8.2012 21:29:55

                                  švestka-kokos, broskev-česnek -to jsou opravdu jarní zbraně!!!

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 14.8.2012 21:29:17

                                    esence moc nekombinuju,spíš es.olej + esenci.ale esence smetana,jahoda 1:1,ryba,jahoda 1:2

                                      NPallermo - Profil | Út 14.8.2012 21:23:10

                                      svestka ;-)

                                        NLibor1 - Profil | Út 14.8.2012 21:10:25

                                        Tak pro mě švestka/oliheň/black pepper.