Oblíbené kombinace esencí

zdravim zajimaji me vase oblibene kombinace esenci a pomer v ml na kg boilie diky
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

kdyz koulim doma tak se neobejdu bez........

A) olihen48%

B) ananas9%

C) scopex4%

D) fr.klobasa4%

E) svestka6%

F) chobotnice5%

G) tutti frutti3%

H) jahoda10%

I) balachan3%

J) EO9%

Od 31.8.2012 hlasovalo 124 čtenářů.

Slavíček - Profil | So 18.8.2012 21:48:10

MARTIN K. >> Není zač děkovat . Ostatně ty si myslíš že třeba ccmorre není kvalitní ? Soudím že kvalitou je na stejný úrovni a cenou úplně někde jinde . Ale to je otázka čemu člověk věří a hlavně kolik je ochotný do toho vrazit .

    MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 21:40:18

    alda2211 >> Jo pouzivam pokud je voda studena. Pokud ma voda cca do 12 stupnu tak zalivam vsechny krmne davky big shotem. Pokud uz je teplejsi tak ne pac ten big shot obsahuje neco( tipuju nejake sladidlo) ktere nezkutecnym zpusobem pritahuje male ryby cca do 60cm. Jinak ve vode cca 8 stupnu studene je to luxus nic lepsiho jako dip(booster) sem nikdy nemel!

      alda2211 - Profil | So 18.8.2012 21:31:47

      MARTIN K. >> pouzivas na zaliti boilie i big shot...... nebo uz boilie nezvyraznujes

        MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 21:30:19

        Slavíček >> Ok no to vis kvalita neco stoji. Ale moc dik za prispevek!

          MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 21:26:55

          Slavíček >> Tobe taky dikec za prispevek.

            MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 21:23:15

            Čtvrtek >> Ctvrtek - 18.8.2012 15:08:44 >> Jasan diky . Vypada to ze Solar chyta i s kombinaci vajicka+esence tzn. top kvalita ke ktere nemusis davat extra prisady.

              Ctvrtek - Profil | So 18.8.2012 19:01:09

              MARTIN K. >> Někdy 20ml,někdy 10ml/kg ale v poslední době jen esence+sladidlo

                Slavíček - Profil | So 18.8.2012 18:06:37

                MARTIN K. >> Kdysi jsem dával 15ml a k tomu 10ml multimino ppc . Nemůžu si stěžovat chytalo to dobře . Až na tu cenu ! Proto jsem solar přestal používat je moc drahý .

                  alda2211 - Profil | So 18.8.2012 17:32:21

                  MARTIN K. >> je to mozne

                    MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 15:22:28

                    Čtvrtek >> Ctvrtek - 18.8.2012 15:08:44 >> Kolik davas Stimulinu na kilo respektive nejidealnejsi davkovani dle tebe? Ja davam 10ml/kg

                      Ctvrtek - Profil | So 18.8.2012 15:08:44

                      MARTIN K. >> No právě,co jiného :D Těch 15 jsem už taky párkrát použil,ale řekl bych že co do účinnosti stejné jak 10ml.

                        MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 14:56:14

                        alda2211 >> Ale to jo Rainbow je jeho srdcovka ale jezdi i jinam. Akorat tady se zverejnuji jeho clanky pokazde z nej takze to vypada ze jezdi jen tam:-)

                          alda2211 - Profil | So 18.8.2012 14:53:02

                          MARTIN K. >> nekde jsem cetl ze je hotovej z rainbow a i nekde byl myslim clanek ale to je jedno nic za to nedostanem ........o))

                            MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 14:47:11

                            alda2211 >> Ale chyta. Kupuju si pravidelne Anglicky Carpworld a tam ma zpravy od vody kazdy mesic. Mozna budes prekvapeny ale vetsina je z Belgie.

                              alda2211 - Profil | So 18.8.2012 14:31:35

                              MARTIN K. >> zdar ale ten jezdi snad uz jen na rainbow.............tim myslim ze asi moc nechyta stale nove vody

                                MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 14:13:09

                                Čtvrtek >> Ctvrtek - 18.8.2012 14:05:53 >> Zdarec jasan ze Solar co jinneho?:-) Vem si ze superstar Alijn Danau pouziva 15ml!!! no a ze by mu to nechytalo to se teda rict neda:-)

                                  Ctvrtek - Profil | So 18.8.2012 14:05:53

                                  MARTIN K. >> Moje řeč,také jsem začínal s dávkováním 2-5ml/kg a už pár let tam liji kolem těch 10ml/kg a někdy i více a fachá to parádně ;)
                                  ps: Ale bavím se o olihni a lososu od Solaru.

                                    MARTIN K. - Profil | So 18.8.2012 13:35:49

                                    sidneyv >> Ahoj proc by to melo byt moc? Kdyz se budem bavit o 5ml na kilo tak to je normalne Solarem doporucene davkovani. Ja jezdim na 4-7 denni akce sem tam 14 dni a potrebuju aby to fakalo okamzite. Nejakou ztratu zaberu jsem teda zatim nevypozoroval spis naopak cim delsi dobu s tim krmim tak je to lepsi a lepsi. Taky zalezi na mixu ty pouzivam taky od Solaru. Davkovani 2ml na kilo je uplne to nejnizsi co je to bych pouzil tak na dlouhodoby lov na jedne vode.

                                      sidneyv - Profil | Pá 17.8.2012 14:35:43

                                      MARTIN K. >> zdar 5ml squid oct. od solaru sa mi zda velmi vela na kilo a nieto k tomu este dalsich 5ml fresh smok. salmon.
                                      osobne by som dal kilo kombinaciu max 3+3ml, alebo lepsie 2+2ml.

                                      ja chytavam squid oct. v mnozstve 2ml/kg.
                                      pri dlhodobom love bez esencii..dnesne tuhe prisady+atraktory su natolko atraktivne, ze uvarene boile maju pach/vonu aj bez akychkolvek tekutych prisad

                                      ale to je len moja skusenost. ak ti chyta najlepsi 5+5, tak ok:)

                                        micrad - Profil | Čt 16.8.2012 18:53:34

                                        K původnímu zadání u mě je to ananas-butric a brusinka-mušle