Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu

jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:17:21

wywar >> Uvidíme snad se podaří aspoň lepší místo než minuli rok.

    wywar - Profil | St 20.4.2016 15:15:02

    jarda85 >> diky ty taky. A at vyjde bedna

      wywar - Profil | St 20.4.2016 15:14:00

      jarda85 >> presne ty huby hodne spatne. Kazdej z nas min 2-3 ryby pred podberakem. Poucili jsme se a chteli opet skusit. Nechidili jsme nikde jinde

        jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:11:26

        wywar >> Tak budu držet palce ať máte šťastný los.

          jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:10:30

          wywar >> Taky jsme na tom nějak tak byli, mají tam hodně potrhane huby tak už tam používám větší háčky. Jinak závod dobrý.

            wywar - Profil | St 20.4.2016 15:08:29

            jarda85 >> nam velke ryby padali, byli jsme s toho na nervy

              wywar - Profil | St 20.4.2016 15:07:01

              jarda85 >> jo tam nekde bylo dsd prague. My jsme byli u prviho altanu, vedle nas carp b, krmiva hulin a vedle nich zedek vlado kimot. Jezdilo nam to narazove ale kapr za kaprem, byla to parada. Bohuzel letos nam to nevyjde

                jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:06:38

                wywar >> měl jsem tam druhého největšího kapra. Myslím okolo 16kg

                  jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:04:28

                  wywar >> ale v sobotu jsme se trošku víc opilí a šlo do ke dnu

                    jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:03:50

                    wywar >> Ct big jarda měli jsem místo přímo pod budu a ryby docela šli.

                      wywar - Profil | St 20.4.2016 15:02:33

                      jarda85 >> ct mydlo, vy?

                        jarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:01:48

                        wywar >> Jo jo vím, jak jste se jmenovali byl jsem tam taky

                          wywar - Profil | St 20.4.2016 15:00:28

                          jarda85 >> ne az v zari. Porad jsem doufal ze pujdeme do jestrabic. A pak jsme se domluvili ze pujdem do zajeci. Snad to vyjde pristi rok, jestli jeste budu mit s kym jit. Loni jse byli na monstrbaits cupe druzi. Od te doby tam prodavaji kimotovo boilie

                            jarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:57:49

                            wywar >> Pokud jo tak 4 co jsou na listině tak už teď máte co dělat.

                              jarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:55:51

                              wywar >> aha taky se ji pokouším už delší dobu volat ale taky bez úspěchů, ty jedeš 6 měsíc zaječí?

                                wywar - Profil | St 20.4.2016 14:55:09

                                jarda85 >> pritem jsme tam problemy nikdy nedelali, nedavali protest a ani zadnej na nas podanej nebyl. Holt co nam zbylo sterkac zajeci. Uvidime.

                                  wywar - Profil | St 20.4.2016 14:51:42

                                  jarda85 >> posilal jsem prihlasku 15.11. 2015. Vubec jse neozvali, ani kdyz jsem psal jestli jsme alespon jako nahradnici, na zari to same. Nevim co si mam o tom myslet

                                    jarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:49:38

                                    wywar >> Hulinaci ty budou mít zase nejvíc krmení ale taky to dobře umí. Moc těžký soupeř.

                                      jarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:48:37

                                      wywar >> Já jedu Jestrabice oba termíny 5 měsíc a 9 taky, jen jsme se registrovali ještě v listopadu 2015 je tam o to veliký zájem. Tak budu držet palce ať si vylosujete dobré místo.

                                        wywar - Profil | St 20.4.2016 14:46:36

                                        Red carp >> diky snad neco vykoumame. Stejne si myslim ze to vyhraje nekdo kdo tam vyhazi 120 kg neceho