Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu

Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:36:18

palkos >> Pokud teda nebudu s klukama s sk zapíjet mojeho malého

    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:31:25

    palkos >> proto tam jedu už ve čtvrtek, však uvidíš tentokrát střízliví.

      Npalkos - Profil | St 20.4.2016 17:14:55

      jarda85 >> Jo jedu ,ale že přestaneš chlastat to ti nevěřím.

        Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:07:34

        palkos >> Tonda říkal že neví jestli s ním jedeš, jak to máte domluvené.

          Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:01:36

          palkos >> ty už nevím ani jak s nima na háček.

            Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 16:59:33

            palkos >> Čau jasný,jedeš i teď.

              NFrozsty - Profil | St 20.4.2016 16:52:04

              kurell >> ahoj ten je z jestřabic? :-)

                Npalkos - Profil | St 20.4.2016 16:36:06

                Jardo místo není špatné jen jsi měl málo žížal

                  Nwywar - Profil | St 20.4.2016 16:23:17

                  jarda85 >> ja ty kluky moc neznam protoze nejsem odsud. Prizenil jsem se sem.

                    Nwywar - Profil | St 20.4.2016 16:15:36

                    jarda85 >> kdo mario havel?

                      Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:59:35

                      wywar >> právě další 2 ještě s náma jezdí taky. Teď jsou přihlášeni taky na ty závody

                        Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:57:41

                        wywar >> Jo s tama pochází ale bydlí v holicí ze svoji a r malím

                          Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:52:10

                          jarda85 >> nedela v INA?

                            Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:51:26

                            jarda85 >> nebydli on v dubovcich? Mam takovej pocit ze kolega od neho bere copenns

                              Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:39:31

                              wywar >> luboš Štěpanovský, prodává i nějaké věci přes svůj eshop

                                Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:35:47

                                jarda85 >> i tak pekny vysledek. Byl to paradni zavod a navic vyslo i pocasi. O to vic mne mrzi ze tam budeme letos chybet

                                  Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:32:32

                                  jarda85 >> na zavodech ne. To jse nevyplaci, jenom udrzovat hladinu alfa. Jo a jak jse menuje?

                                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:27:52

                                    wywar >> Můj kolega je taky z holiče.

                                      Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:27:06

                                      wywar >> V pátek jsme se pohybovali okolo 4až 6 místa a v sobotu jsme spadli až 17 a neděli jsme to stáhli na 13. Už vím že nemáme slopat, byla to škoda. Tak to bylo dobře rozjeté.

                                        Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:20:00

                                        jarda85 >> jak jste dopadli, vysledky s toho zavodu strasne rychle zmizeli