Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Njarda85 - Profil | So 23.4.2016 5:37:34

Peter36 >> ok pak se domluvíme zatím

    NPeter36 - Profil | Pá 22.4.2016 23:04:57

    jarda85 >> klidne, rad pojedu, aspon bude mit malej vyziti kdyz ho nebudou bavit ryby, co je vetsinou po 15min od nahozu :) ale leto jezdim sumce, svazovky, vzdy jak to jde, i dovolena u more je pro mne v lete navic, bo bych mohl sedet u prutu ;) spis kveten, nebo klidne ten pristi vikend, neco kolem vas, jestli nebude v noci kosa, tak bych si tam zamluvil chatku nebo penzion, hlavne at je to blizko u vody...

      Njarda85 - Profil | Pá 22.4.2016 22:43:35

      Peter36 >> Pokud by jsi měl zájem tak se můžeme klidně domluvit na léto třeba srpen, a domluvím předem Jestrabice a můžeme vyrazit.

        NPeter36 - Profil | Pá 22.4.2016 22:40:11

        jarda85 >> tak to je uplne nejdal :) stejne ten kamos z mikulova maka pristi wknd takze budu hledat neco do 100km od baraku, snad zkusim opet to Máčidlo u Poděbrad, spravcova je v pohode, je to sice maly ale prej jesteru tam maji kolem stovky...

          Njarda85 - Profil | Pá 22.4.2016 22:27:45

          Peter36 >> Někdy to tak hold je, ale každá ryba potěší. Ještě hodně jeseteru je v Kelčanech ale to už máš asi hodně daleko.

            NPeter36 - Profil | Pá 22.4.2016 22:21:51

            jarda85 >> dekuji, potesil ikdyz to neni jeseter ;) podledni pokus pristi sobotu nekam, pak zpatky na svazovky tam toho chytnu vic :))

              Njarda85 - Profil | Čt 21.4.2016 22:32:07

              Peter36 >> krásný kousek.

                Njarda85 - Profil | Čt 21.4.2016 22:31:48

                Peter36 >> Čau tak hlavně že alespoň něco.

                  NPeter36 - Profil | Čt 21.4.2016 21:10:50

                  Tak v Ricanech u Prahy na soukromaku za cca 3hodky ve dvou jen tento amur na cervy... cca 80cm

                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 20:15:19

                    Peter36 >> Jo tak, tak tam jsem se zatím ještě nedostal, ale co není může být. Ale podle fotografií tam určitě něco bude.

                      NPeter36 - Profil | St 20.4.2016 20:11:07

                      jarda85 >> to jo, podminky a popis jsem nasel, myslel jsem nakou diskusi nebo zkusenosti tam... bo v popisu jesetery nema ale mne rikal ze jsou

                        Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 19:29:02

                        frost862 >> ;))

                          Nfrost862 - Profil | St 20.4.2016 19:27:03

                          jarda85 >> Jo to skáče a není to skůtr,ale člun jako prase...

                            Nfrost862 - Profil | St 20.4.2016 19:26:30

                            marmyš >> To já taky.-)

                              Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 19:26:13

                              frost862 >> neskáče tam náhodou ten majtel s tím vodním skutrem.

                                Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 19:24:58

                                marmyš >> :-))))

                                  Nmarmyš - Profil | St 20.4.2016 19:21:19

                                  frost862 >> Koukám už tady,když čtu recenze:-)

                                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 19:17:31

                                      Nfrost862 - Profil | St 20.4.2016 19:16:00

                                      marmyš >> Doporučuju zajet na zaječák,možná bys koukal...

                                        Nmarmyš - Profil | St 20.4.2016 19:14:24

                                        frost862 >> Ne,,jen toho hastrmana:-)

                                          NPeter36 - Profil | St 20.4.2016 19:13:30

                                          Tak jsem na zítra odpo vybral soukromák v Říčanech u Prahy, majitel mi tvrdil že tam má jesetery, snad se nějaký povede... ale aktuální info nemůžu nikde dohledat, znáte to tam někdo?

                                            Nfrost862 - Profil | St 20.4.2016 19:03:10

                                            marmyš >> Neviděl si ještě vyskočit vyzu??

                                              Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 18:48:08

                                              marmyš >> To bylo dobrý. :-))

                                                Nmarmyš - Profil | St 20.4.2016 18:44:01

                                                doliz >> A na topole vedle skal,zelený mužík zatleskal:-)

                                                  Ndoliz - Profil | St 20.4.2016 18:39:58

                                                  jarda85 >> jeseterů tam je dost, furt jezdili kolem břehů. A vyzy skákaly nad hladinu

                                                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 18:19:56

                                                    doliz >> Jeseteru je tam víc, vyzy tam jsou tak maximálně 6 ks podívej se na vysazovaní na jejich stránky a uvidíš.

                                                      Nkurell - Profil | St 20.4.2016 18:19:42

                                                      Frozsty >> jj přes 40kg paráda

                                                        Ndoliz - Profil | St 20.4.2016 18:14:35

                                                        Frozsty >> Vyzy tam myslím víc, jednu jsem měl aj na prutě. Byli jsme tam týden, ale ryby moc nebrali. Měli jsme zamluvenou chatku na léto tak půl roku dopředu. Ryb je tam dost, a většinou i berou, ale my jsme zrovna schytali tne týden, kdy ryby nebyly aktvní. Ale jednoho jesetera jsem si vyvláčel. Info o místech a bivacích atd tady: http://www.jestrabice.cz/

                                                          NFrozsty - Profil | St 20.4.2016 18:13:18

                                                          jarda85 >> ahoj díky za radu.. Tak pokud tam chci tak to abych si už zamluvil nějaké to místo že? Třeba na další měsíc.. Tak to je fajn určitě se tam zajedu podívat . Zní to lákavě.. Na co to tam nejvíc jede? Na ovocný? nebo maso? Smrad?

                                                            Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 18:10:11

                                                            Frozsty >> Jo a vyza taky největší okolo 2 metrů

                                                              Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 18:09:37

                                                              Frozsty >> Čau chaty se dají domluvit i dopředu týden, ale bivakovaní tak měsíc někdy i víc. Byl jsem tam minuli týden na 8 hodin s toho 16kaprů a jeden jeseter.Ryby tam jdou pořád,a někdy lepší zkusit i sloupec na to tam jsou nauceni hodně. Nejlepší místa podle mého názoru střed přehrady, nebo i trdliště.

                                                                NFrozsty - Profil | St 20.4.2016 18:04:14

                                                                V jestřabicich je i vyza? :-) a co kapři taky tam jdou? Zvažuji že bych se tam podíval.. Slyšel jsem na to samou chválu. Navíc nikdy sem jesetera nechytil takže bych si chtěl chytit i tuhle rybu. Jak to tam jde v těchhle měsících? Už se tam da něco chytit? Je jedno kde budu sedět nebo jsou tam místa kde se chyta nejvíc a zbytek nic.? Četl sem ze kazdej tam jde do chatky s bivakem tam je problém? A ještě jeden dotaz jak je to s místama musím zamluvit dopředu asi že?.. Snad sem se zeptal na vše.

                                                                  Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:36:18

                                                                  palkos >> Pokud teda nebudu s klukama s sk zapíjet mojeho malého

                                                                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:31:25

                                                                    palkos >> proto tam jedu už ve čtvrtek, však uvidíš tentokrát střízliví.

                                                                      Npalkos - Profil | St 20.4.2016 17:14:55

                                                                      jarda85 >> Jo jedu ,ale že přestaneš chlastat to ti nevěřím.

                                                                        Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:07:34

                                                                        palkos >> Tonda říkal že neví jestli s ním jedeš, jak to máte domluvené.

                                                                          Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 17:01:36

                                                                          palkos >> ty už nevím ani jak s nima na háček.

                                                                            Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 16:59:33

                                                                            palkos >> Čau jasný,jedeš i teď.

                                                                              NFrozsty - Profil | St 20.4.2016 16:52:04

                                                                              kurell >> ahoj ten je z jestřabic? :-)

                                                                                Npalkos - Profil | St 20.4.2016 16:36:06

                                                                                Jardo místo není špatné jen jsi měl málo žížal

                                                                                  Nwywar - Profil | St 20.4.2016 16:23:17

                                                                                  jarda85 >> ja ty kluky moc neznam protoze nejsem odsud. Prizenil jsem se sem.

                                                                                    Nwywar - Profil | St 20.4.2016 16:15:36

                                                                                    jarda85 >> kdo mario havel?

                                                                                      Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:59:35

                                                                                      wywar >> právě další 2 ještě s náma jezdí taky. Teď jsou přihlášeni taky na ty závody

                                                                                        Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:57:41

                                                                                        wywar >> Jo s tama pochází ale bydlí v holicí ze svoji a r malím

                                                                                          Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:52:10

                                                                                          jarda85 >> nedela v INA?

                                                                                            Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:51:26

                                                                                            jarda85 >> nebydli on v dubovcich? Mam takovej pocit ze kolega od neho bere copenns

                                                                                              Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:39:31

                                                                                              wywar >> luboš Štěpanovský, prodává i nějaké věci přes svůj eshop

                                                                                                Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:35:47

                                                                                                jarda85 >> i tak pekny vysledek. Byl to paradni zavod a navic vyslo i pocasi. O to vic mne mrzi ze tam budeme letos chybet

                                                                                                  Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:32:32

                                                                                                  jarda85 >> na zavodech ne. To jse nevyplaci, jenom udrzovat hladinu alfa. Jo a jak jse menuje?

                                                                                                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:27:52

                                                                                                    wywar >> Můj kolega je taky z holiče.

                                                                                                      Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:27:06

                                                                                                      wywar >> V pátek jsme se pohybovali okolo 4až 6 místa a v sobotu jsme spadli až 17 a neděli jsme to stáhli na 13. Už vím že nemáme slopat, byla to škoda. Tak to bylo dobře rozjeté.

                                                                                                        Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:20:00

                                                                                                        jarda85 >> jak jste dopadli, vysledky s toho zavodu strasne rychle zmizeli

                                                                                                          Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:17:21

                                                                                                          wywar >> Uvidíme snad se podaří aspoň lepší místo než minuli rok.

                                                                                                            Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:15:02

                                                                                                            jarda85 >> diky ty taky. A at vyjde bedna

                                                                                                              Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:14:00

                                                                                                              jarda85 >> presne ty huby hodne spatne. Kazdej z nas min 2-3 ryby pred podberakem. Poucili jsme se a chteli opet skusit. Nechidili jsme nikde jinde

                                                                                                                Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:11:26

                                                                                                                wywar >> Tak budu držet palce ať máte šťastný los.

                                                                                                                  Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:10:30

                                                                                                                  wywar >> Taky jsme na tom nějak tak byli, mají tam hodně potrhane huby tak už tam používám větší háčky. Jinak závod dobrý.

                                                                                                                    Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:08:29

                                                                                                                    jarda85 >> nam velke ryby padali, byli jsme s toho na nervy

                                                                                                                      Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:07:01

                                                                                                                      jarda85 >> jo tam nekde bylo dsd prague. My jsme byli u prviho altanu, vedle nas carp b, krmiva hulin a vedle nich zedek vlado kimot. Jezdilo nam to narazove ale kapr za kaprem, byla to parada. Bohuzel letos nam to nevyjde

                                                                                                                        Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:06:38

                                                                                                                        wywar >> měl jsem tam druhého největšího kapra. Myslím okolo 16kg

                                                                                                                          Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:04:28

                                                                                                                          wywar >> ale v sobotu jsme se trošku víc opilí a šlo do ke dnu

                                                                                                                            Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:03:50

                                                                                                                            wywar >> Ct big jarda měli jsem místo přímo pod budu a ryby docela šli.

                                                                                                                              Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:02:33

                                                                                                                              jarda85 >> ct mydlo, vy?

                                                                                                                                Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 15:01:48

                                                                                                                                wywar >> Jo jo vím, jak jste se jmenovali byl jsem tam taky

                                                                                                                                  Nwywar - Profil | St 20.4.2016 15:00:28

                                                                                                                                  jarda85 >> ne az v zari. Porad jsem doufal ze pujdeme do jestrabic. A pak jsme se domluvili ze pujdem do zajeci. Snad to vyjde pristi rok, jestli jeste budu mit s kym jit. Loni jse byli na monstrbaits cupe druzi. Od te doby tam prodavaji kimotovo boilie

                                                                                                                                    Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:57:49

                                                                                                                                    wywar >> Pokud jo tak 4 co jsou na listině tak už teď máte co dělat.

                                                                                                                                      Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:55:51

                                                                                                                                      wywar >> aha taky se ji pokouším už delší dobu volat ale taky bez úspěchů, ty jedeš 6 měsíc zaječí?

                                                                                                                                        Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:55:09

                                                                                                                                        jarda85 >> pritem jsme tam problemy nikdy nedelali, nedavali protest a ani zadnej na nas podanej nebyl. Holt co nam zbylo sterkac zajeci. Uvidime.

                                                                                                                                          Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:51:42

                                                                                                                                          jarda85 >> posilal jsem prihlasku 15.11. 2015. Vubec jse neozvali, ani kdyz jsem psal jestli jsme alespon jako nahradnici, na zari to same. Nevim co si mam o tom myslet

                                                                                                                                            Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:49:38

                                                                                                                                            wywar >> Hulinaci ty budou mít zase nejvíc krmení ale taky to dobře umí. Moc těžký soupeř.

                                                                                                                                              Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:48:37

                                                                                                                                              wywar >> Já jedu Jestrabice oba termíny 5 měsíc a 9 taky, jen jsme se registrovali ještě v listopadu 2015 je tam o to veliký zájem. Tak budu držet palce ať si vylosujete dobré místo.

                                                                                                                                                Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:46:36

                                                                                                                                                Red carp >> diky snad neco vykoumame. Stejne si myslim ze to vyhraje nekdo kdo tam vyhazi 120 kg neceho