Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu

Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:44:55

jarda85 >> no jo. To se rekne kdyz uz jsem zaplatil startovne. V jestrabicich nas na zavodech nechteli bohuzel. Chodili jsme tam od roku 2011 a hodne se tam priucili

    NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:43:41

    wywar >> ano

      Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:43:09

      Red carp >> to uz jsem nekde cetl, jaky je tam dno sterk?

        NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:41:30

        wywar >> Ty z kterých se dalo házet na cca prostředek :-)

          Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 14:40:20

          wywar >> Čau, sory ale není o co stát, pokud bude štěstí a chytnes dobře místo tak jo, jinak uvidíš sám závody tam jsou hodně těžký.

            Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:38:47

            Red carp >> muzu se zeptat ktere fleky byli tehdy top?

              NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:26:16

              wywar >> ne

                Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:22:13

                Red carp >> byly alespon bodovani?

                  NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:20:56

                  wywar >> 3x vyzu. Myslím, že to byla pokaždé jiná a několik menších jeseterů.

                    Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:19:06

                    Red carp >> to jste na tech zavodech chytli 3 x tu samou rybu a jinak nic? Mazec

                      NRed carp - Profil | St 20.4.2016 14:13:36

                      wywar >> Už bych tam nejel asi ani na závody. Nejsou tam rovné podmínky pro všechny. To teda nejsou nikde, ale tady bude hodně záležet na vytyčení sektorů a množství týmů. My seděli odřízlí v koutě bez možnosti házet dál, tudíž jsme měli smůlu.
                      Zkrátka a jednoduše - Zaječí jsem si všeobecně zakázal.

                        Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:04:11

                        Red carp >> co to bylo za zavody? Jedeme tam v zari tak sonduju, musime nachyat co nejvice kapru 10+

                          Nwywar - Profil | St 20.4.2016 14:02:44

                          Red carp >> diky

                            NRed carp - Profil | St 20.4.2016 13:57:22

                            wywar >> Fotky dám 2 roky staré, bo novější už nebudou. Už tam nejedu kvůli všem důvodům zde zveřejněným. Vyzu jsem chytil 3x během jednoho závodu.

                              Nmannnik - Profil | St 20.4.2016 13:48:03

                              Frozsty >> hele nevím no, ptali jsme se na to a je to prej z důvodu, aby tam toho nešli metraky.... ;-) je to malá voda, stačí pár hrsti pstruhovek před sebe a už to vře...

                                Nmannnik - Profil | St 20.4.2016 13:45:36

                                Peter36 >> aha, to sem nevěděl, jinak bys to měl určitě blíž... ;-)

                                  Nwywar - Profil | St 20.4.2016 13:37:10

                                  Co treba ze zajeci nemate nekdo nejakoul fotku?

                                    Nkurell - Profil | St 20.4.2016 13:35:17

                                    Peter36 >> minulej rok na první nához od chaty u kormorána

                                      Nkurell - Profil | St 20.4.2016 13:33:18

                                      Peter36 >> zdar,na príští víkend je chata u vrbiček obsazená mám ji já :-))
                                      rezervace v lednu

                                        NFrozsty - Profil | St 20.4.2016 0:46:40

                                        mannnik >> prosímtě koukal sem na ty hrázky a tam mají psáno že na boilies můžeš pouzet chytat ale nesmíš s ním krmit.. co je to za blbost ? :-D