Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu

Njarda85 - Profil | St 20.4.2016 0:07:52

Peter36 >> Podle mě je to nejlepší místo na ně. Však oni ti poradí,když se zeptáš.Tak ať se daří a pak pošli foto čau

    NPeter36 - Profil | Út 19.4.2016 23:45:39

    jarda85 >> 30tka to jisti :)) chatu u vrbicek teda? Pristi vikend bych chtel jet, zitra zkusim zavolat, diky at se dari

      Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 23:30:36

      Peter36 >> Eidam 30procent

        Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 23:24:37

        Peter36 >> Jo a pokud by jsi tam jel tak chatu i vrbicek

          Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 23:19:43

          Peter36 >> Hodně lidí tam jezdí s rodinou, a děti zdarma, ubytování slušný a levný,jen ubytování nahlásit tak měsíc dopředu. Pokud je to v týdnu tak se dá domluvit. Ať se daří a dobrý výběr. Jinak se podívej na www.Jestrabice.cz Petruv zdar

            NPeter36 - Profil | Út 19.4.2016 23:13:01

            mannnik >> dik za tip ale je to trosku z ruky pro mne z Prahy... ja totiz mel ubytovani u kamose v Mikulove, kdybych jel na to Zajeci... Jinak jarda85 koukam ze to mas podobny se synem, mymu sou 4roky a furt tato chytni jesetela :)) hezke ulovky, musim zkouknout kde to je a zda je tam ubytovani, dekuji. Jo a syr tvrdej klasika jako na parmy? To jsme chytali jako maly na Slovensku na karičku ;)) tvrdej byl drahej ;)

              Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 23:08:18

              Peter36 >> minuli rok kolegové vyzu přes 40kg

                Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 23:06:07

                Peter36 >> na sýr nebo pelety halibut.

                  Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 23:04:41

                  Peter36 >> Určitě Jestrabice jsou tam krásní jeseteří

                    Nmannnik - Profil | Út 19.4.2016 22:19:19

                    Peter36 >> zkus Hrazky a povol si brzdu ;o))
                    http://www.hrazkari.cz

                      NPeter36 - Profil | Út 19.4.2016 22:16:39

                      Zdravim, jsem rad ze jsem narazil na tuhle diskusi, meli jsme tam jet pristi vikend ale asi se na to vykaslu... Soukromaky moc nechodim ale manzelka a synator se rozhodli ze chteji videt chyceneho jesetera :) nevite mi poradit kam na ne? Uz jsme zkusili Pansky rybnik, Macidlo, ale bez uspechu... diky

                        Nshima - Profil | Út 19.4.2016 20:49:09

                        Wendy FOX >> Zkus mrknout na Nový rybník Čáslavice (u třebíče) majitel v poho a ceny za povolenku lidový. Jednou za čas tam zajedu pod bivak, ale má tam i chaty. Jo ale není to žádnej kaprodrom takže pohoda.

                          Nmarmyš - Profil | Út 19.4.2016 20:45:07

                          jarda85 >> Na tom malém-nalevo,bývali kdysi pěkní úhoři,skoro metroví. Na velkém se jim moc nedařilo.

                            Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 20:33:17

                            marmyš >> Asi je to všude stejné,teda zářící tam je kontrola i 2krát za den. A už pár rybářů s tama vykopli.

                              Nmarmyš - Profil | Út 19.4.2016 20:29:41

                              jarda85 >> Všude stejné. Ná sem dali nějaké prcky kapry 35-45 cm a berou to i po třech kusech,taky není vidět kontrola.

                                Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 20:22:13

                                mravencar >> Tak jak říkáš:-)

                                  Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 20:20:36

                                  marmyš >> Kontroli tam vidět moc nejsou tak si tam každý dělá co chce.

                                    Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 20:16:54

                                    marmyš >> Tam chodí sami masař,pokud tam člověk něco chytne tak je to vše pod míru. Když jezdím ke známému který má barák přímo u vody tak to vidím ze zahrady co tam ty rybáři vše berou.1cm nad míru a už je v saku. Tam už to taky není co bývalo.

                                      Nmarmyš - Profil | Út 19.4.2016 20:10:40

                                      jarda85 >> Dej tam lupen ze salátu,ti amuři tam hlady okusují smutné vrby:-)

                                        Nmravencar - Profil | Út 19.4.2016 20:10:01

                                        jarda85 >>ale sak co tam po fotke...hlavne ze je ryba-ne??