Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu

jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 20:07:27

marmyš >> Tak to máš pravdu tam jich je čím dál víc. Už místní neví co stím. A docela dost lidí tam přestalo jezdit. Protože každý nahoz do vody a člověk ví co hned vytáhne.:)))

    marmyš - Profil | Út 19.4.2016 20:02:35

    jarda85 >> Taky tam na Medkových máte trumany,ty v okolí 100 km jen tak nechytíš:-)

      jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:59:05

      marmyš >> Nějak to neřeším,tady v okolí do 100km je docela dost krásných vod kam jezdím, Musov,Hulin,Veselí nad moravou,Bzenec privoz (morava)je tu toho dost.

        jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:53:09

        mravencar >> Možná jsem zrovna zkoušel nějakou notu a moc se mu to nelíbilo.

          jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:50:52

          marmyš >> Možná Kromeriz bagrak, ale tam zase chodí sami fetaci atd. A tahat věci někde na druhou stranu to se mi moc nechce. Ještě rád jezdím do Kvasic tam je to taky fajn.

            marmyš - Profil | Út 19.4.2016 19:43:02

            jarda85 >> Nemáš to jednoduché,Šlajza už není ono,Otrokovice štěrkáč i Pahrbek jsou odepsané,Koryčany taky....

              mravencar - Profil | Út 19.4.2016 19:32:55

              jarda85 >> podla prstov si klavirista... :-) pekná ryba len tu hubu ma akosi natiahnutú

                jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:18:36

                marmyš >> No jde vidět že to tam znas, ale poslední 2 roky to tam je jak někde v kempu strašný. Už si hledám nějakou klidnější vodu.

                  marmyš - Profil | Út 19.4.2016 19:16:04

                  jarda85 >> Znám moc dobře, já tam lovíval už 10 let před tvým narozením:-)

                    jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:15:25

                    alexdelpiero10 >> No jo aspoň něco držím.

                      jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:14:06

                      marmyš >> krásných 74cm, a už se mi tam povedlo překonat i 80cm kousek. Krásná voda.

                        alexdelpiero10 - Profil | Út 19.4.2016 19:13:44

                        jarda85 >> držíš ho jak kytáru :) :)

                          jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:12:23

                          marmyš >>

                            jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:11:07

                            marmyš >> Neboj jezdím už docela dlouho, mám s tama krásné ryby. Teď v sobotu rázíme na celý den tak se uvidí.

                              marmyš - Profil | Út 19.4.2016 19:08:35

                              jarda85 >> Si zajeď na štěrkáč Zářičí,to máš blíž:-))

                                jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:06:48

                                Džoncek >> aspoň vím že už tam nemám jezdit.

                                  jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 19:06:22

                                  Džoncek >> Tak to potom jo, tož to tam dopadne,ten s toho za chvilku udělá tábor. To už s rybařením nemá nic společného.

                                    Džoncek - Profil | Út 19.4.2016 18:42:37

                                    jarda85 >> jojo vzal to docela ve velkém jen na jedné straně myslím jedno áčko zůstalo a zbytek dal karavany a chatky a vířivku vedle vip míst.

                                      jarda85 - Profil | Út 19.4.2016 17:59:54

                                      Džoncek >> Je to pravda že jsem tam už rok nebyl, ale chytání vždy krása. Majitel mi říkal že budou nějaké úpravy, ale že až takové to jsem nečekal.

                                        Džoncek - Profil | Út 19.4.2016 17:55:45

                                        jarda85 >> áčka jsou stržená a Nahrazeny chatkami s plnou výbavou ceny šly lehce nahoru ale na té louži to už není co bývalo dříve. Teď moc velký tlak a jede to do komerce, vip místa s netem a vířivkou mluví za své