Rybolov Pískovna zaječí

čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu

Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 17:53:40

Rockwell >> Čau a ještě dobré chytání na www.sportovnírybolovvlkos.cz čau

    NRockwell - Profil | Út 19.4.2016 17:26:54

    Díky za ten odkaz..určitě to stojí za hřích.

      Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 16:34:37

      A ceny taky docela dobrý.

        Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 16:33:20

        Teď je to tam krásný,cca 9 dřevěných aček kde stačí si vzít jen postel. K dispozici i karavany obsluha do 20hod 2 vip místa přímo u chaty.

          Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 16:30:45

          Rockwell >> promiň soukromý rybník mokrad.

            NRyben - Profil | Út 19.4.2016 16:29:00

            Rockwell >> http://mokrad.cz/ Na FB je to normálně "Rybník Mokřad". Já tam byl tak deset let zpátky a už tenkrát tam bylo dost a pěkných ryb. Tenkrát tam byla jenom jedna bouda na spaní, neupravené břehy (to rákosí mělo něco do sebe), celkem málo vody a areál hlídal pohodový dědula,co vždycky přišel na štamprlu a šel zpátky :)

              Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 16:28:16

              Rockwell >> čau jen si zadej v seznamu do vyhledavace soukromý rybářský revír mokrad. A je to hned první odkaz.

                NRockwell - Profil | Út 19.4.2016 16:13:11

                jarda85 >> Ahoj, nemáš na ty Hustenovice-babice nějaký odkaz???

                  Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 16:03:12

                  Wendy FOX >> Zdravím tě pokud s rodinou tak určitě Jestrabice nebudeš litovat. Je tam i takové menší hřiště pro děti atd. A rybaření fakt nádherný.

                    Njarda85 - Profil | Út 19.4.2016 15:59:50

                    Zdravím s moje zkušenosti, zlato určitě Jestrabice,zaječí nic moc, tu bych nedal ani na 10místo. Určitě nejkrásnější rybaření Jestrabice vše super, jak personál tak i okolí. Jediná věc cca měsíc někdy i dva objednání dopředu.Kelčany taky dobrý ale spíš bych preferoval mokřad (Hustenovice-babice) taky krásná voda a taky dobře zarybněná.

                      NRockwell - Profil | Út 19.4.2016 13:22:04

                      wywar >> Zlato asi Jestřabice díky zázemí, upraveným místům pro bivaky a stany, zarybnění a vstřícné obsluze...taky tam čepují pivo:-), občas ale plně obsazené. Stříbro asi Kelčany...obsluha celkem v cajku, starší dědula rád pokecá při kontrole, nemají pivo !!!...no a Zaječí bronz určitě ne....to je díky cenám a chování personálu hooodně daleko a bodovanou pozicí !!!!

                        Nwywar - Profil | Út 19.4.2016 12:26:11

                        Panove jak by jste to hodnotili s kelcanama nebo s jestrabicemi. Komu by jste dali zlato stribro a bronz?

                          Nchendler - Profil | Po 18.4.2016 18:51:07

                          My jsme ji na prute meli....rozjeta masina,ktera se neda zastavit!! Neda se s tim udelat nic. Az neuveritelny. Z vody jsme ji nedostaly.

                            NDEBUSTROL - Profil | Po 18.4.2016 18:28:20

                            frost862 >> no to mi teda přeješ :))))

                              Nfrost862 - Profil | Po 18.4.2016 18:27:05

                              DEBUSTROL >> Přeju vyzu na prutě,když už tam budeš:-)))

                                NDEBUSTROL - Profil | Po 18.4.2016 18:23:44

                                frost862 >> čau nějak to dopadne každá zkušenost se počítá :))

                                  NDEBUSTROL - Profil | Po 18.4.2016 18:18:04

                                  zodak >> naštěstí jedem jen na 36 hodin

                                    Nfrost862 - Profil | Po 18.4.2016 18:17:16

                                    DEBUSTROL >> Zdar byl sem tam jednou,mimo uzavřenou společnost a nebylo to zase tak zlý,co se týče bordelu okolních partií,byli všichni v klidu,je teda fakt,že je to kaprodrom jak sviňa....Jinak správce mu to tam dost kazí,za mě,má styl chování,nevychovanýho hulváta a o majiteli si taky nemyslím nic extra,protože to co tam předváděl s motorákem,rybáři,nerybáři...to mluví za vše...měli sme to štěstí,že sme zrovna byli na odchodu....Skušenost dobrá,ale myslím,protože teď můžu napsat svůj názor...každopádně,bych tam už znova sólo nejel,peníze se daj utratit za jinší vejlet...

                                      Nzodak - Profil | Po 18.4.2016 17:52:58

                                      DEBUSTROL >> Přeji pevné nervy!

                                        NDEBUSTROL - Profil | Po 18.4.2016 17:23:39

                                        jak to tady čtu tak se mi tam ani nechce ale už to máme od prosince zaplacené :(