- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybolov Pískovna zaječí
čau chtel bych se zeptat jak to chodí na piskovně zaječí chystam se tam mrknout ale vubec to tam neznam děkuji za každou informaci
Autor diskuse: Frantos005 - Profil , 9.7.2012 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
Nkut - Profil | Po 18.4.2016 17:09:29
Wendy FOX >> tady to není špatný http://www.e-ryby.cz/stranka-sportovni-rybolov-13
NRockwell - Profil | Po 18.4.2016 17:01:06
Wendy FOX >> Jestřebice...mají tam celkem pěkné chatky a ceny nejsou tak děsivé jako Zaječí. www.jestrabice.cz
NKocháč - Profil | Po 18.4.2016 16:12:51
Byl jsem tam před léty. Prostředí nic moc. Majitel má o sobě z mého pocitu vysoké mínění. Dorazila mě informace o cíleném nákupu trofejních ryb ze svazovek. A to by se asi dalo i fotkou jedné trofeje ze svazovky a následně ze Zaječí doložit. Není to nic nezákonného, ale mně se to prostě protiví. A ta cena je poslední hřebíček do rakve. A to ani nemluvím o tom, že se tam údajně majitel prohání na vodním skůtru rybáři nerybáři. Jak se mi eklovaly Grunty, tak toto je pro mě stejná liga a asi i horší. Zaječí ne, podporovat toto prostě nikdy nebudu. Občas se tam pořádají závody a byť mě v minulosti bavily a chytal jsem i na těch, kde jsou taky údajně ryby ze svazovek, tak ani na závody bych tam nejel.
NWendy FOX - Profil | Po 18.4.2016 16:05:53
Ahoj, tak to je velké zklamání, chtěli jsme tam s kamarádem a manželkami zajet na týden v srpnu. Ten bordel by ale na mě nebyl!!!
Nevíte o něčem klidném pro kaprare s chatkama?
Nevíte o něčem klidném pro kaprare s chatkama?
Nh2jezďí - Profil | Po 18.4.2016 14:58:41
Džoncek >> ja vim ze z pravniho hlediska 0 .Pokus o vtip ani zajet tam nehodlam skoda casu . A taky to mam z ruky
NDžoncek - Profil | Po 18.4.2016 14:43:43
h2jezďí >> S tím by jsi z právního hlediska moc neuspěl, ale raději ať se tam každý zajede osobně podívat a říct si z plných plic - do pr*ele, tohle néééé a raději někam zalézt na vkend do sklepa než na štěrkáč :))))
NDžoncek - Profil | Po 18.4.2016 14:15:20
wywar >> Těmi lidmi bych označil tak 20% návštěvníků (opravdu rybáři) zbytek jsou lidi, kteří dostanou vercajk za 950,- na den z Kapličky nebo Zaječí a slevu na povolenku a potom se diví, že to boilie na háček nejde napíchnout a rozpadá se :)
A co jsme se bavili na Dyji, tak hodně lidí tam jelo za vidinou obrovských ryb a klidu (tak jak to je prezentované na stránkách), ovšem realita je opačná :)
A co jsme se bavili na Dyji, tak hodně lidí tam jelo za vidinou obrovských ryb a klidu (tak jak to je prezentované na stránkách), ovšem realita je opačná :)
NDžoncek - Profil | Po 18.4.2016 13:04:47
Má to stejný majitel jako tohle : http://www.vinarstviukaplicky.cz/ - aneb pročerpat 94% z dotací EU, dělat nejhnusnější víno široko daleko, ve vinařství udělat diskotéku, kam se jezdí bavit půlka Brna a Hustopeč a aby toho nebylo málo, udělám si rybník, na kterém vyrýžuji z chudého milión :) Tak to tam teď funguje a lepším směrem to už ani nepůjde :) Ještě se tam jeden blb chlubil, že tam chytá za poloviční ceny, protože mu tam vozí 2x do roka z D7 a D5 kapry 15+ takže obrázek si udělá každý svůj :)
Ncarper 88 - Profil | Po 18.4.2016 12:44:54
Přijde mi že dřív to tam aji šlo jak s ulovkama tak s klidem ale teď je to jen rýžoviště. Zprávce dokáže být tvrdej ale jak na koho.. Loni jsme tam byl jen jednou a víckrát asi už nikdy... dát 1200 za den noc den a chytat ryby z Mušova a Dyje to opravdu ne.
NRockwell - Profil | Po 18.4.2016 12:40:54
TVL slušná darda...když jsem tam jako kluk jezdil s otcem dával jsem 80kč/prut a příplatek za noc 30kč....to ovšem vlastnil majitel té pískovny a toto měl jako vedlejšák.
NVENTO - Profil | Po 18.4.2016 12:13:23
To už je možná lepší zajet na Grunty u Brna. Máš to za jednoho na 24 hodin 800.-Kč a je tam boží klid a ryby tam jsou taky.
NDžoncek - Profil | Po 18.4.2016 11:33:30
Chtěli jsme tam s kolegou zachytat, ale jak jsme dojeli na místo, hodně rychle jsme si to rozmysleli. hlavně jsme chtěli lovit přes noc a druhý den se přemístit na Mlýny. Na Zaječím na nás zůstal flek na malé laguně - rachot jak kráva od těžení, tak nakonec jsme našli flek na velké, kde chlapík končil za 45 minut, říkám počkáme.
Dojdeme teda k boudě, že to chceme do zítřejšího rána, že potom musíme pryč. Nabubřelým hlasem zněla odpověď NE, NELZE. Musíte si koupit den-noc-den, aby jste si mohli zachytat přes noc - nevím proč, ale majitel si potřebuje hodně namsatit kapsu - sice mu to z té kapsy už pomalu teče (už jen podle auta, vybavení a hader co měl na sobě) - ale zisk je zisk. Daly jsme tedy hlavy dohromady a říkali si, zdali nám za to stojí vyhodit 1800 za oba a zachytat si asi 16-14 hodin. Přišli jsme tedy za tím vydřiduchem, který nám ještě řekl krásný dovětek - od dnešního rána je cena povolenky 400,- takže jsme místo 1900 byli na 2400 a to už jsme byli rozhodlí, auto nastartované a pryč z tama. Větší zlodějinu a horším revíru jsem už dlouho neviděl - hluk, neskutečný prach, předražené, řád postavený na hlavu,
NEDOPORUČUJI NIKOMU - nejsem člověk, co bere nějak ohled na finance, ale 2400 za 15 hodin po dva lidi mne příjde jako regulérní úlet....(ještě když jede na kapry jako chapi co tam seděli a za 4 dny chytli akorát 4 jesetry a jednoho násaďáka a 5 tis v čudu - levnější je chodit do bordelu než chytat v Zaječí - to je tak, když si vinařství co víno neumí dělat, udělá soukromý revír.....Vlk se nažere, ale koza zůstane celá :)
Dojdeme teda k boudě, že to chceme do zítřejšího rána, že potom musíme pryč. Nabubřelým hlasem zněla odpověď NE, NELZE. Musíte si koupit den-noc-den, aby jste si mohli zachytat přes noc - nevím proč, ale majitel si potřebuje hodně namsatit kapsu - sice mu to z té kapsy už pomalu teče (už jen podle auta, vybavení a hader co měl na sobě) - ale zisk je zisk. Daly jsme tedy hlavy dohromady a říkali si, zdali nám za to stojí vyhodit 1800 za oba a zachytat si asi 16-14 hodin. Přišli jsme tedy za tím vydřiduchem, který nám ještě řekl krásný dovětek - od dnešního rána je cena povolenky 400,- takže jsme místo 1900 byli na 2400 a to už jsme byli rozhodlí, auto nastartované a pryč z tama. Větší zlodějinu a horším revíru jsem už dlouho neviděl - hluk, neskutečný prach, předražené, řád postavený na hlavu,
NEDOPORUČUJI NIKOMU - nejsem člověk, co bere nějak ohled na finance, ale 2400 za 15 hodin po dva lidi mne příjde jako regulérní úlet....(ještě když jede na kapry jako chapi co tam seděli a za 4 dny chytli akorát 4 jesetry a jednoho násaďáka a 5 tis v čudu - levnější je chodit do bordelu než chytat v Zaječí - to je tak, když si vinařství co víno neumí dělat, udělá soukromý revír.....Vlk se nažere, ale koza zůstane celá :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...














