Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nfreddys - Profil | Ne 19.1.2014 21:09:20

Tak dnes sem konečně započal novou sezónu a vytáhl boloňku na procházku kolem vody. Bylo krásně, ryby spolupracovali, chytl sem pět tloušťů...co víc si přát, snad jen zítra nejet do města stínu a jít zase na ryby.

    NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 23:47:44

    Pepison >> .-))

      NPepison - Profil | Po 13.1.2014 22:18:03

      PYTLAKS >> :-) doprava patri do polozky rezie.. :-)

        NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 22:10:30

        Pepison >> víc projezdí jak vydělá.-)

          NPepison - Profil | Po 13.1.2014 22:00:54

          PYTLAKS >> jo od ctvrtka bude svarovat vagony v ostrave

            NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 21:55:03

            Pepison >> lukáš už je zase tu?

              NPepison - Profil | Po 13.1.2014 21:46:48

              PYTLAKS >> ondra a lukas ....

                NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 19:56:24

                Pepison >> s kým?

                  NPepison - Profil | Po 13.1.2014 19:56:03

                  PYTLAKS >> ....nerobim.... 😊 Robim na byvalem tonu... 350 m2. Dve vrstvy...

                    NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 11:57:01

                    Pepison >> jak to že nerobíš

                      NPepison - Profil | Po 13.1.2014 11:51:31

                      kolib >> hh.. Vcely ne 😊

                        NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 8:46:54

                        kolib >> pár záběrů,ale ryba na břehu žádná

                          Nkolib - Profil | Po 13.1.2014 8:40:51

                          PYTLAKS >> Josef tam vypadá jako by mu ulítly včely :-) musel jsem do roboty tak snad jindy zachytáme.. a něco se laplo nebo jen par záběrů ?

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 20:12:16

                            freddys >> tak když je zamrzlo a pod sněhem,tak je to fuk,ale teď se dá pěkně zachytat

                              Nfreddys - Profil | Ne 12.1.2014 20:02:51

                              PYTLAKS >> Asi tak...jsou prostě dva termíny, vydávají se v hospodě. Asi bych si mohl zajít domů za člověkem, co to má na starost a nějak si povolenku zařídit dřív, ale myslím (spíš vím), že by to nebylo o moc rychleji a ještě bych otravoval. Aspoň je tu svatý klid, každý rok skoro měsíc nikdo u vody...

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 19:06:17

                                freddys >> jak to že se vydávají až tak pozdě?

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 19:05:10

                                  bremic >> to asi ne:-))dobrák se pozná od pohledu:-))

                                  http://www.youtube.com/watch?v=osjNoRAflgE

                                    Nfreddys - Profil | Ne 12.1.2014 17:03:55

                                    PYTLAKS >> Ještě nemám papíry :-( U nás se vydávají povolenky ve 2 termínech, první je 18. ledna (dřív mi to tu nedají). Aspoň si ty ryby ode mě odpočinou...

                                      Nbremic - Profil | Ne 12.1.2014 16:46:20

                                      PYTLAKS >> nebo spíš za blbce všude :)

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 16:24:33

                                        freddys >> tak běž,kdo ti brání?:-))

                                          Červené karty: Moojay