Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nkolib - Profil | Út 21.1.2014 10:24:37

PYTLAKS >> tak kup tu samou někde na bazošu!

    NLeorim - Profil | Út 21.1.2014 10:24:06

    zdravím, tak dneska jsem se rozhoupal a koupil si taky noty....cestou pro papíry jsem nazbíral červy co lezli po zemi ale počasí je nějaký na pytel ale ruka mě svrbí začudlařil bych si :)) no uvidíme po obědě...at se vám daří zdar...

      NPYTLAKS - Profil | Út 21.1.2014 10:19:50

      freddys >> tak tam sypni líny:-))

        NPYTLAKS - Profil | Út 21.1.2014 10:19:22

        kolib >> asi ne:-))ale bralo to na ni pěkně:-)

          Nfreddys - Profil | Út 21.1.2014 10:12:33

          PYTLAKS >> Jo to je, kámoš má taky...akorát má tak 5x3 metry a zatím sem tam jenom pár ryb dodal :-)

            Nkolib - Profil | Út 21.1.2014 10:07:21

            PYTLAKS >> tak to už ti jí nevrátí :-)

              NPYTLAKS - Profil | Út 21.1.2014 9:44:34

              kolib >> však to je rapala:-))byla:-))

                Nkolib - Profil | Út 21.1.2014 9:40:06

                PYTLAKS >> na jaře ho najdeš i s dopúisem že takový (pearsing) žedná ryba nechce a že máš použít rappaly :-) ty vypadají v rybí tlamě lépe ..

                  NPYTLAKS - Profil | Út 21.1.2014 7:33:37

                  Pepison >> jo,byl:-))

                    NPepison - Profil | Po 20.1.2014 22:35:43

                    PYTLAKS >> se najde .... byl plovouci tusim .. nebo ne ??

                      NPYTLAKS - Profil | Po 20.1.2014 16:37:48

                      kolib >> ne snad,musí:-))

                        Nkolib - Profil | Po 20.1.2014 15:45:12

                        PYTLAKS >> snad ano :-)

                          NPYTLAKS - Profil | Po 20.1.2014 15:26:56

                          kolib >> to těžko,ale je to bez protihrotů,tak to doufám vyklepe:-))

                            Nkolib - Profil | Po 20.1.2014 15:20:57

                            PYTLAKS >> to nasere musíš to tam protáhnout sítí a pak ho najdeš v tlamně nějakého obra :-) :-)

                              NPYTLAKS - Profil | Po 20.1.2014 15:11:44

                              freddys >> to je výhoda že má kámoš rybník:-)

                                NPYTLAKS - Profil | Po 20.1.2014 15:11:03

                                kolib >> jo:-))i na voba,ale šlo to málo,navíc mi šlohli(ryba) památečního 5 cm coutdowna:-((

                                  Nfreddys - Profil | Po 20.1.2014 13:28:37

                                  PYTLAKS >> No paráda...taky bych si zase někdy zachytal nějaký ty salmonidy :-)

                                    Nkolib - Profil | Po 20.1.2014 9:48:16

                                    PYTLAKS >> pěkně na mušku?

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 20.1.2014 9:38:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      nám se taky včera cosi povedlo:-))

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 20.1.2014 9:27:19

                                        freddys >> tak se ti podařilo pěkně zahájit.-)

                                          Červené karty: Moojay