Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nfreddys - Profil | Ne 12.1.2014 15:08:26

PYTLAKS >> Se někdo má...u mě to zatím vypadá takle.

    NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 13:09:41

    bremic >> si hold nepostradatelný článek všude:-)

      Nbremic - Profil | Ne 12.1.2014 12:49:00

      PYTLAKS >> Prej skrblit :) Žlaby ještě nemám, není čas ani hrachy. Počítal jsem že se po obědě natáhnu, ale už volali z prace že si pro mně přijedou...a tak je to kurva furt ať dělám kde dělám :(

        NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 10:05:30

        bremic >> jaké si to uděláš,takové to máš:-))nesmíš jenom skrblit a udělat si čas i pro sebe:-))jak jinak?žlaby už máš hotové?

          Nbremic - Profil | Ne 12.1.2014 10:02:02

          PYTLAKS >> To mně poser...kde na to bereš čas? Jestli ty nebudeš nakonec za vodou :) Já si musel vzít volno na to abych papíry vůbec odevzdal.

            NPYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 9:27:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            včera zahájené:-))

              NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 21:07:12

              mondry >> no kdyz uz nebude ryba tak bude aspon drevo ....vzdyt ho tam ti bobri uz pokaceli habakuuk

                Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 21:03:29

                Pepison >> Plné kolca za hodinu?To tam chceš jít na dřevo??

                  NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 21:01:10

                  mondry >> neee ...toz to musis mit plne kolca za hodinu :-D

                    Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 20:56:34

                    Pepison >> Myslím že ta vaše hodinka by musela trvat jako ta moje.Alespoň čtrnáct dní.:-))

                      NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 20:26:14

                      mondry >> ta hodinka bude stacit :-D

                        NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 20:25:12

                        mondry >> tak to s tim Radegastem by nemel byt vubec zadny problem .... :-D

                          Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 19:16:34

                          Pepison >> Musíš se fejst prolívat radegastem!Až jej začneš potit tak že to vypadá jako by z tebe šla pára,je po komárech.:-))
                          Nebo mám ještě jednu zbraň v záloze.Bayticol! Ale to už je ovšem masakr.To chcípaj i ptáci na stromech!

                            NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 18:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            mondry >> no jo...ale to jsou komari odersti....ti na cloveka nejdou

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 17:48:28

                              mondry >> no fuck:-))

                                Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 17:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                PYTLAKS >> Od komárů?Na Odře?Tak moc jich tam zase není.

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 16:51:40

                                  mondry >> max.dojebaní od komárů jak kurwy:-))

                                    Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 16:27:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    PYTLAKS >> Já zkůšám večeřať a taky se nechlubím.:-)))

                                      Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 16:21:00

                                      Pepison >> To na ty fusaté chceš jít na hoďku přes poledne? Já myslel že to dáte v kuse pátek večer,sobota,neděle ráno,vylomíte z Odry po tři kusy cca191,5cm a do dom plní dojmů a zážitků!:-))))

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 16:19:14

                                        mondry >> zkůšáme lét s pepanem olova na sumy,ale nedaří se

                                          Červené karty: Moojay