Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 16:16:25

mondry >> vis ze nepiju... Jo kdyby jsme byli na noc ...to by byla jina

    Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 15:12:02

    Pepison >> S jakýma potvorama?Opicu si odneseš na hřbetě!:-))

      Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 15:11:11

      PYTLAKS >> Už jsem doma.Musel jsem na ten silvestrovský kulečník,který jsem odvolal proto abych se mohl sváma potulovat kolem Odry!
      Na popkorn zapomeň!Kukuřicu budeš potřebovat vařenou.To ať chytneš kapře na toho šumče!:-))))

        NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 10:33:23

        mondry >> a popkorn nebude?co tak brzo v hospodě

          NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 10:15:18

          mondry >> bez zidle... Ale lahev urcite... Jo a kolce- at se s tema potvorama nemusime smykat...

            Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 10:10:40

            Pepison >> Až pojedete Odru vyčistit od těch sumů tak dejte vědět!Vezmu si láhev,židlu a sednu si do první řady ať to vidím z blízka to kino!:-)))
            Nic.Valím do hospy.

              NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 10:08:30

              PYTLAKS >> pamatuju pamatuju... Jeden komar tam byl

                NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 10:03:21

                Pepison >> na odře i přes ten největší pařák,nepamatuješ na kulatém?

                  NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 10:01:52

                  kolib >> pres poledne zas tolik komaru neni...

                    NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 10:00:08

                    mondry >> taky tak pane.....

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 9:33:03

                      kolib >> se stalo loni:-))jedem na bojku na sumy přes víkend a prd:-))

                        Nkolib - Profil | Čt 2.1.2014 9:29:54

                        PYTLAKS >> :-) :-) i to se může stát

                          Nmondry - Profil | Čt 2.1.2014 9:29:20

                          Pepison >> Hůůůůůááááááááááááááá!:-)))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))
                          Ať se ti v celém Novém roce splní vše co chceš!!!:-))))))))

                            NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 9:23:42

                            kolib >> to jsou plány a pak z toho nic nebude:-))

                              Nkolib - Profil | Čt 2.1.2014 9:12:48

                              Pepison >> mě taky né za posledních 5 let jsem tam chytil max 10 ryb nad 50 cm :-) vysměch.. a hlavně mě odrazují ti komáří v létě.. ale na sumce se přijedu za vámi kouknout ..

                                NPepison - Profil | Čt 2.1.2014 9:10:29

                                kolib >> me se na odre nedari.... Pristi rok vycistime odru od sumcu...

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 9:02:44

                                  kolib >>pepan si dotáhl jednu k nohám a mondrymu se něco vyplo

                                    Nkolib - Profil | Čt 2.1.2014 8:29:01

                                    PYTLAKS >> dobře vý.. my jsme lapli jednu parmu za triko jinak zero :-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 31.12.2013 17:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      dnes bezrybky,ale bylo krásně:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 29.12.2013 23:33:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        dnes jsme si šáhli i na štičku:-))

                                          Červené karty: Moojay