Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | So 28.12.2013 22:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

chlapi,ještě pár dnů jde dravcům rozhodit peří:-))

    Nbremic - Profil | St 25.12.2013 18:54:43

    Leorim >> Taky tak :)

      NLeorim - Profil | St 25.12.2013 17:47:12

      Trochu opožděně, přeju také do nového roku štěstí zdraví hlavně hezké zážitky a ulovky od vody čau Leoš.

        NPYTLAKS - Profil | Út 24.12.2013 16:51:52

        freddys >> i to se stane:-))

          Nfreddys - Profil | Út 24.12.2013 16:37:26

          PYTLAKS >> Dík, sem se blbec mořil s fotkou a pak ji sem nedám :-)

            NPYTLAKS - Profil | Út 24.12.2013 16:31:40

            freddys >> tak to je paráda:-))já jsem šel koupit:-)

              Nfreddys - Profil | Út 24.12.2013 16:29:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes to bylo napínavé jako ve filmu od Kubíka Vágnera, vánoční kapr přišel v posledních pěti minutách. Naštěstí sem se s ním nepral tak dlouho jako s Arapaimou, takže nás kapřík dnes poctí návštěvou u štědrovečerního stolu.
              Přeji pěkné Vánoce.

                NPYTLAKS - Profil | Po 23.12.2013 11:26:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tož tak:-))aby jsme se tu příští rok slézli.-))

                  NPYTLAKS - Profil | Po 23.12.2013 10:04:28

                  bremic >> paráda,mi se vezou dva:-))

                    NStarc55 - Profil | Po 23.12.2013 9:58:33

                    bremic >> To je skvělé zakončení sezony. Gratuluji.

                      Nbremic - Profil | Po 23.12.2013 4:27:54

                      I přes téměř nulovou docházku letos se mi včera podařil jeden kapřík....u Kauflandu :(

                        Nkolib - Profil | Po 9.12.2013 8:44:40

                        PYTLAKS >> kde jste to byli?

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 8.12.2013 21:07:17

                          freddys >> tak aspoń cosi:-))my jsme se my chvilku prošli,dva nedobrané záběry byly a kámoš ci cosi přitáhl pod nohy,ale nepoznal co to bylo

                            Nfreddys - Profil | Ne 8.12.2013 21:01:25

                            PYTLAKS >> no mě to dneska taky moc nešlo...kapr nikde, jen pár plotic se povedlo. Zima jak svina, alespoň že ty splávky pěkně fungovaly.

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 8.12.2013 20:11:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              freddys >> dnes nešla.-))

                                NPYTLAKS - Profil | So 7.12.2013 17:41:52

                                freddys >> kapra koupím:-))na candáta jsem štěstí neměl.-))

                                  Nfreddys - Profil | So 7.12.2013 16:54:22

                                  PYTLAKS >> se máš, já sem hold zasadovej a už jim dám letos pokoj, máme jich tu jako šafránu. Ale potřebuju do vánoc chytit 3 kapry (sme velká rodina)...Tak mám co dělat :-)

                                    NPYTLAKS - Profil | So 7.12.2013 16:47:41

                                    freddys >> já ne:-))a ani se nechystám:-))

                                      Nfreddys - Profil | So 7.12.2013 16:41:48

                                      PYTLAKS >> to jo, ale už mám odchytano :-)

                                        NPYTLAKS - Profil | So 7.12.2013 16:32:00

                                        freddys >> na dravce je ideální doba:-)

                                          Červené karty: Moojay