Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nfreddys - Profil | So 7.12.2013 16:25:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

PYTLAKS >> Já už nechodím, už sem vyčerpal roční limit docházek na dravce. Ale koupil sem si nový splávky, tak porazím zítra na plavačku.

    NPYTLAKS - Profil | So 7.12.2013 10:56:50

    co je?to tu nikdo nechodí ani na dravce?

      NPYTLAKS - Profil | Čt 5.12.2013 7:54:41

      Leorim >> všeci už jsme chrobaliví:-))

        NLeorim - Profil | Čt 5.12.2013 7:40:43

        Tak koukám že se pořád ještě rybaří :D Já to už zabalil nedávno mě chytly záda a 3 dny jsem se nemohl mlet a ještě ted to není ono.....a to je mi teprv 26 let a už su chromák :D
        Ale po pravdě už ted mi ryby zase moc chybí ale v tý kose se mě k vodě nechce...
        No budu chodit sekat na rybník led tak aspoň tam sem tam kouknu na ryby pod ledem...

          NPYTLAKS - Profil | Po 2.12.2013 17:21:25

          kolib >> ne,jen jedna ze startu a pak už nic.-))

            Nbremic - Profil | Po 2.12.2013 15:28:59

            PYTLAKS >> Kéž by....já tam jen chtěl dát fotku mimo přírodu. Ještě musím najít nějakou vanovou :))

              Nkolib - Profil | Po 2.12.2013 8:35:58

              PYTLAKS >> tak jak jste dopadli.. zadařilo se více rybek?

                NPYTLAKS - Profil | Po 2.12.2013 7:27:42

                bremic >> jsem myslel,že to bylo teď někdy:-))

                  Nbremic - Profil | Po 2.12.2013 4:26:33

                  PYTLAKS >> :)) To bylo asi na 4 cm gumu na okyše :)) A bylo to předloni :(

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 1.12.2013 20:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dnes pokus o dravečky:-))kosa jak z nosa

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 1.12.2013 20:37:05

                      bremic >> proč si bereš 16 na trojháky?.-))

                        Nmartvin - Profil | Pá 29.11.2013 19:52:27

                        bremic >> Tak to muselo být pěkný tóčo . Pěkná rybka :)

                          Nbremic - Profil | Pá 29.11.2013 17:07:07

                          freddys >> Tolstoj, vláčka, 0,16 mm ..14 kg :)

                            Nfreddys - Profil | Pá 29.11.2013 16:10:51

                            bremic >> Co to je za krávu, to si chytl lasem? :-)

                              Nmartvin - Profil | Pá 29.11.2013 15:19:22

                              bremic >> Jj, bašta pro mě úplně luxus. Ještě jsem ji nikdy neochutnal, až dnes. :)

                                Nbremic - Profil | Pá 29.11.2013 7:49:41

                                Zátiší před porcováním :)

                                  Nbremic - Profil | Pá 29.11.2013 4:48:02

                                  martvin >> Úplně v pohodě :). Krásná ryba, určitě krásnej souboj a bašta bude taky luxusní. V téhle diskuzi se na nikdy nepranýřuje za to, když si vezmeš rybu k snědku. By si mohl někdo zkusit :)))

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 28.11.2013 17:11:53

                                    martvin >>je to škoda,pěkná rybka,ten úsměv a adrenalin jde z fotky vyčíst i po létech,tak si maximálně vzpomeneš na vanu

                                      Nmartvin - Profil | Čt 28.11.2013 10:29:29

                                      PYTLAKS >> Já vím, trochu jsem se toho ukamenování obával. To víš, kdyby byla fotka od vody, je to lepší. Ale jak na potvoru jsem byl na celým rybníce sám a bez fo'táku.

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 28.11.2013 7:55:58

                                        martvin >> aby nedošlo k omylu,vem si ryb kolik můžeš,ale je lepší je nefotit zabité a ve vaně.-))mohl by jsi být kamenován:-))

                                          Červené karty: Moojay