Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nmondry - Profil | St 27.11.2013 23:37:03

marmyš >> Ještě sebou tahat k vodě rožeň kvůli focení:-)

    Nmartvin - Profil | St 27.11.2013 23:31:44

    Jo chlapi, přesně jak říkáte u vody nebyla možnost ji vyfotit. Taky takový morbidní fotky nemám rád. Ale jak jsem už prve psal, je to moje druhá štika po 15 letech nebo více letech, už si to moc nepamatuju,asi to bylo víc než těch 15 let, utíká to rychle :) . Tak jsem ji vzal. Ta první měla 90 cm rovných,ale foto bohužel nemám. Ta se povedla na třpytku. Tenkrát jsem ji chytil taky u nás na rybníce. Měl jsem tenkrát jako kluk 150 cm skládačku Tokozku a naviják REX. Bohužel to naviják nevydržel a jak je tam vevnitř to ozubený kolečko, tak bylo po tom boji úplně bez zubů. Musel jsem ho tenkrát vyřadit, což mě mrzelo, protože jsem si ho tenkrát za peníze z brigády koupil. Ale ta štika mi to všechno vynahradila. P.S. letos je to moje druhá ryba, co jsem si od vody odnesl.

      NPYTLAKS - Profil | St 27.11.2013 22:59:20

      marmyš >> třeba:-))

        Nmarmyš - Profil | St 27.11.2013 22:55:15

        PYTLAKS >> v přírodě na rožni? :-))

          NPYTLAKS - Profil | St 27.11.2013 22:43:22

          freddys >> tak ty domácí fotky nejsou zrovna nejhezčí,nevadí mi,ale byla by ta fotka hezčí někde v přírodě

            Nfreddys - Profil | St 27.11.2013 22:37:49

            PYTLAKS >> No jo...já ryby buď fotím u vody, nebo vůbec.

              NPYTLAKS - Profil | St 27.11.2013 22:24:03

              freddys >> je to pěkná rybka,škoda fotky

                Nfreddys - Profil | St 27.11.2013 21:28:51

                PYTLAKS >> To nesluší, ale jestli neměl u vody foťák, tak lepší než aby jí tahal živou v tom mrazu domů.

                  NPYTLAKS - Profil | St 27.11.2013 20:33:00

                  martvin >> vypadalo to jakože má uřízlou hlavu a pak kvůli focení jen přiloženou,škoda,že si ju nevyfotil bez řezu,je to pěkná rybka,pěkně vybarvená,fotka ve vaně ji moc nesluší

                    Nmartvin - Profil | St 27.11.2013 19:14:40

                    PYTLAKS >> Nevím jak to myslíš? Teď už ano, na fotce má přeřízlou míchu a žábra. Vše po úderu tupým předmětem do hlavy.

                      NPYTLAKS - Profil | St 27.11.2013 17:13:30

                      martvin >> ta hlava už je uřezaná?

                        Nmartvin - Profil | St 27.11.2013 15:31:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zdravím, dneska se udělalo nádherně, tak jsem vyrazil vláčet. Na třpytku nic, ale když jsem připnul woblera, za 5 minut tam byla. 68 cm, nevážena. Snad prominete, trochu morbidní foku. Moje druhá štika, cca po 15 letech.

                          NPYTLAKS - Profil | Po 25.11.2013 19:50:22

                          kolib >> jo,pepan potřeboval otestovat nové proutky a to je ideální rybníček:-))

                            Nkolib - Profil | Po 25.11.2013 10:32:22

                            PYTLAKS >> pěkně.. kaťošky?

                              NPYTLAKS - Profil | So 23.11.2013 17:55:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              na fídřík to šlo:-))s pepisonem a ogarem se nějaké pidiryby pochytaly:-))

                                NPYTLAKS - Profil | St 20.11.2013 7:50:01

                                freddys >> pokud je už trošku déle v té vodě,tak se i vyčistí od těch granulí a maso se jakoby zpevní:-))

                                  Nfreddys - Profil | Út 19.11.2013 20:47:34

                                  PYTLAKS >> Máš recht, byl dobrej :-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 19.11.2013 20:41:59

                                    freddys >> buď rád,něco odplavalo a něco zase připlavalo:-))tak jsi měl aspoň na večeřu,štiku chytíš jindy:-))

                                      Nfreddys - Profil | Út 19.11.2013 20:35:53

                                      PYTLAKS >> No jo, to je pravda. Akorát sem prošel 10 km řeky, kde by měly štiky být a vím jak tam na ně (jen jedna lehce přes pade) a na druhou stranu zase duháci se tady do řek nevysazují. Jo velká voda nám s tím pěkně zamíchala.

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 19.11.2013 20:06:16

                                        freddys >> tak aspoň něco.-))

                                          Červené karty: Moojay