Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nfreddys - Profil | Út 19.11.2013 20:05:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

PYTLAKS >> No nejde, nejde. Většinu času trávím ve městě stínu, kde chytat nemůžu a když se vrátím dom, tak je tak hnusně, že bych z toho blil. Ale i tak sem se dvakrát vypravil na štikovláčku a dvakrát na okounovláčku. Velká bída, na to co sem našmajdal, tak sem toho moc nechytl. Štiku přes šedesát si na Vánoce asi pojedu ulovit někam jinam. Ale na mouchu mě Cidlina pořádně překvapila, kde se vzal, tu se vzal duhák.

    Nbremic - Profil | Út 19.11.2013 15:13:57

    PYTLAKS >> :))

      NPYTLAKS - Profil | Po 18.11.2013 19:01:01

      bremic >> se stav,ještě je.-))

        Nbremic - Profil | Po 18.11.2013 18:01:28

        PYTLAKS >> Barva dobrá....tož dal bych si taky talířek ...nebo dva :))

          NPYTLAKS - Profil | Po 18.11.2013 7:58:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          bremic >> jsme si to vynahradili s pepinem takto:-))srnčí:-)

            NPYTLAKS - Profil | Ne 17.11.2013 17:41:47

            bremic >> jsme na tom stejně soudruhu.-))

              Nbremic - Profil | Ne 17.11.2013 16:19:17

              PYTLAKS >> Docházka tragická a nechce se to lepšit :(

                NPYTLAKS - Profil | So 16.11.2013 23:34:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                co je?vám rybolov nejde?

                  NPYTLAKS - Profil | Po 28.10.2013 9:25:18

                  Leorim >> no vidíš:-))i ty ryby byly:-))

                    NLeorim - Profil | Po 28.10.2013 9:08:47

                    PYTLAKS >> hlavně když něco každá ryba potěší....já jsem ted celej víkend prochlastal....včera u nás byly rybí hody....chlast dobrej ale co je moc to je moc du abstinovat :D

                      NPYTLAKS - Profil | Po 28.10.2013 7:45:25

                      včera to bylo v pohodě,sice o pidi rybách,ale byla aspoň akce:-))

                        NPepison - Profil | St 23.10.2013 8:42:20

                        freddys >> :-) ale bylo by fajn se kouknout na losososaky v CR....

                          Nfreddys - Profil | Út 22.10.2013 22:04:43

                          Pepison >> Tak až někoho potkám, se zeptám. Ale moc jim to nevěřím, však to znáš, jak je to s rybářema...

                            NPepison - Profil | Út 22.10.2013 21:28:08

                            freddys >> zkus nekde vypacit fotku ...... jestli nekdo nema ... docela rad bych se mrknul

                              Nfreddys - Profil | Út 22.10.2013 21:18:52

                              Pepison >> No já nejsem místní, jen tady studuju a makám...ani mi tady neplatí povolenka, tak když dlouho nejedu dom, trpím rybářským absťákem. Ale slyšel sem to od místních rybářů, že tady lososa viděli (jednoho)...program od Ministerstva ŽP byl ohromný, vrací se údajně pár kusů :-(

                                NPepison - Profil | Út 22.10.2013 21:09:56

                                freddys >> ...dik ani sem nevedel ze se vam tam jeste nejaky vraci :-) jo sumici tam jsou pry krasni ...

                                  Nfreddys - Profil | Út 22.10.2013 21:05:39

                                  Pepison >> Doprčic, že bych si od někoho z města stínu (Ústí nad Labem) půjčil prut a šel zkusit upytlačit toho jedinýho lososa z Labe...jinak teda nádherná ryba, blahopřeji.

                                    NLeorim - Profil | Út 22.10.2013 20:03:51

                                    Pepison >> jj to ti věřím musí to mět pořádnou sílu je to proudná vymakaná ryba:D jenom tiše závidím ale třeba se jednou tam kde plavou dostanu :D at se ti daří i nadále zduř :D

                                      NPepison - Profil | Po 21.10.2013 21:58:58

                                      Leorim >> ahoj ... to je jina liga :-D vsem preju tento zazitek...

                                        NLeorim - Profil | Po 21.10.2013 21:03:59

                                        Pepison >> pěkně tož to bych taky povodil :D

                                          Červené karty: Moojay