- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Grilovačka na rybách
V dnešní době je populární grilování . Můžete sem napsat ,jaký recept vám chutná . Případně zdělit i to, jestli je to váš recept nebo jste jej od někoho dostali nebo vyčetli . Dík za případné odpovědi
Autor diskuse: Pvl - Profil , 2.6.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
67x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nondra-voj - Profil | Út 5.6.2012 20:11:01
MiPo >> to teda..... zlatej halibutek ....... nic lepšího jsem nikdy nejedl, četstvý usmažený ve vinném těstíčku s rozmarýnem přímo v Norsku... jde to udělat i s kapřem a je to též výborné.... odzkoušeno :-)))
v tom Norsku to přišlo prostě k chuti i díky atmosféře.... :-)
víno, vejce, trocha hl. mouky, sůl, pepř.... udělat takovou ideálně hustnou hmotu, rybu osušit opatlat a šup s tím na olej... dokřupava upéci... já si ještě přidávám rozmarýn (do těstíčka) z naší skalky a pokápnu citronem, či limetkou....
Dobrou chuť... :-ú)
v tom Norsku to přišlo prostě k chuti i díky atmosféře.... :-)
víno, vejce, trocha hl. mouky, sůl, pepř.... udělat takovou ideálně hustnou hmotu, rybu osušit opatlat a šup s tím na olej... dokřupava upéci... já si ještě přidávám rozmarýn (do těstíčka) z naší skalky a pokápnu citronem, či limetkou....
Dobrou chuť... :-ú)
NMiPo - Profil | Út 5.6.2012 19:39:04
PYTLAKS >> pangas je hnusnej i živej http://rybicky.net/atlasryb/pangas_dolnooky
NPvl - Profil | Út 5.6.2012 19:26:18
Mr.Doctor >> Nojoooo špízek ten já můžu , je jedno jestli ke snídani nebo k obědu ... :o§)
NGRUPA - Profil | Út 5.6.2012 14:59:59
Pvl >> o tom jsem psal už mnohokrát. Jde to. :-) Není oheň, jako oheň, že.
NPvl - Profil | Út 5.6.2012 14:20:59
GRUPA >> Kotlik není špatný Ale .. musíš založit oheň .To už by se nenechalo případně okecat .:o§(
NBrtek - Profil | Po 4.6.2012 12:48:44
Pvl - >> Grilovačka
Jedou policajti po silnici a najednou vidí, jak skini rožní cigána.
Zastaví se a říkají těm skinům: "Netočíte s tím cigánem moc rychle?"
Skini odvětí: "Ani ne, když jsme s ním točili pomalu, tak nám kradl z ohně brambory!"
Jedou policajti po silnici a najednou vidí, jak skini rožní cigána.
Zastaví se a říkají těm skinům: "Netočíte s tím cigánem moc rychle?"
Skini odvětí: "Ani ne, když jsme s ním točili pomalu, tak nám kradl z ohně brambory!"
Nšumava - Profil | Po 4.6.2012 12:45:05
Drozďák >> a co antikoncepce, je možná a nebo jenom neplodné dni?
Nbremic - Profil | Po 4.6.2012 12:32:42
Pvl >> Já se taky nehádám :) Jen mi to připadá takový, ala Ecce homo Homolka :)
Ndosec - Profil | Po 4.6.2012 10:32:08
proti grilu nic nemám,ale vadí mě ti co rozdělají ohniště a neuklidí ho po sobě je to pak odkladiště různýho bordelu.Teď o víkendu jsem zrovna u jednoho takovýho seděl a nevypadá to zrovna pěkně.
Ndosec - Profil | Po 4.6.2012 10:27:26
jak někdo dole psal někteří mají tento pojem gril spojen s párty a tímto je řadím mezi skupinu dalších ortodoxáků :-) .Pro mne je grilování spestření jídelníčku u vody a nikde není dáno,že u toho musí být bordel.Mě je jedno jestli je to špekoň,nebo maso je to prostě něco jinýho než gulášovka a konzervy :-)
NGRUPA - Profil | Po 4.6.2012 10:15:52
Pvl - >> žádný gril! KOTLÍK!!! :-) Fotka mého grilu k vodě bude do 14-ti dní. A možná příjde i Chatobrián. :-)
NDrozďák - Profil | Po 4.6.2012 10:14:01
Pike >> u vody má bejt klid a mír, jídlo, pití a kouření přísně zapovězeno, aby nevznikaly zbytečný prostoje, za ubližování tvorečkům každou neděli kostel, píchat jenom doma a když už to musí bejt, tak výhradně na misionáře...
NFlying trout - Profil | Po 4.6.2012 10:06:27
Hezký, zagriluju od 17. do 20.6. jíst se musí a kus masa na grilu nemá chybu!
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51139
NFóry59867
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NKutilské jádro MRKu5344
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
NSranda bez nadsázky 🤘10856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...
















