Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | St 10.7.2013 20:57:08

marmyš >> ahoj,kdes byl na rybkách??

    Nfrost862 - Profil | St 10.7.2013 20:56:32

    Aleš10 >> :-))přesně jak řikáš

      NAleš10 - Profil | St 10.7.2013 20:04:18

      marmyš >> nj někdo musí do pracovního procesu a né se jen flákat na rybách :-)))

        NLolMen - Profil | St 10.7.2013 19:08:39

        Dolfmeister >> a kde ste lapl amura?:)

          Npavlik906 - Profil | St 10.7.2013 17:04:56

          Byl jste teď někdo v Dunajovicích ? Jde to tam ?

            NDolfmeister - Profil | St 10.7.2013 16:21:35

            marmyš >> pěkné amura jsem tam ještě nechytl :), trochu závidím ;) Za chvilu jdu na ně, tak doufám, že mi tam něco zůstalo :-)

              Nmarmyš - Profil | St 10.7.2013 15:38:19

              LolMen >> právě jsme dojedli amura se pstruhem.

                NLolMen - Profil | St 10.7.2013 10:29:26

                marmyš >> pred chvili sem se vzbudil tak pujdu chvilu na musku:)

                  Nmarmyš - Profil | St 10.7.2013 4:52:28

                  Zas to tady fšechno chrápe!!

                    Nmarmyš - Profil | Út 9.7.2013 5:11:14

                    LolMen >> To není,jen 20 docházek uplynulo od té doby. Vstávej,jde se na ně!

                      NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 22:31:22

                      marmyš >> ale zas tak dlouho to neni :-P

                        Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 22:15:41

                        LolMen >> však to už je taky nějaký den....

                          NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 21:59:52

                          marmyš >> na zahajenou ste mel v tom kyblu 38cm:))

                            NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 21:59:30

                            marmyš >> na plavacku ne? na mastanaka?

                              Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 21:44:16

                              Dolfmeister >> Tak to tu už nezůstane ani šupina:-)

                                NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 21:29:04

                                marmyš >> já taky ne, na Vranově na něj nemůžu narazit. Musím zkusit teď to Znojmo teda :-)

                                  Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 21:02:29

                                  Dolfmeister >> To jo,duháka jsem už dlouho nelapl.

                                    NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 21:01:40

                                    marmyš >> pěkné, celkem úspěšný lov :-)

                                      Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 20:48:12

                                      LolMen >> chytl jsem tři a končil,trvalo to 80 minut. Jinak bylo asi 7 malých okounků+3plotice+2 jelečci.

                                        NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 20:27:57

                                        marmyš >> i ty vtipalku:)) chytil si jich vic nez tri?nebo si chytil jen ty tri co jsi si nechal?