Znojemské jádro (počítají se celé znojemsko)

Nazdar znojmáci,tady si můžeme pokecat hezky znojemsky:D
Autor diskuse: jon007 - Profil , 16.3.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Chtěly byste,abyse znojemské jádro sešlo?

A) Ano33%

B) Spíše ano5%

C) Ne21%

D) Spíše ne7%

E) Je mi to jedno34%

Od 10.5.2013 hlasovalo 58 čtenářů.

Nfrost862 - Profil | Po 8.7.2013 20:15:29

Aleš10 >> .-))no kurwa,tak by sem nepohrdnul.-)

    Nfrost862 - Profil | Po 8.7.2013 20:15:02

    marmyš >> s pampelišek je nejlepší med:-))

      Nfrost862 - Profil | Po 8.7.2013 20:14:20

      LolMen >> j to vypadá na duhoňe tak kolem 30ti.-)))

        Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 20:14:18

        LolMen >> Už jsem se bál,že to tam vychytáš

          NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 19:51:58

          marmyš >> byl sem tam chvilu pred davnactou a to horko je nesnesitelny..mel sem na rotajdu jen jeden zaber..ale peknej..rybu sem mel na prute tak deset sekund ale na proutku 3-10 g to udelalo peknej hrcak

            Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 19:49:31

            LolMen >> Nějak ti to trvá,než ty tři kousky lapneš. Nehraješ se s němi nějak dlouho? Nebo si hraješ na pouštěče a zbytečně je pícháš??!!

              NAleš10 - Profil | Po 8.7.2013 17:45:54

              frost862 >> ty kujvo :-)))) na něm není žádný maso radši si dám mrtvou krávu bo zdechlí prase :-)))

                NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 16:20:42

                marmyš >> něco tak no :-D

                  Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 16:19:03

                  Dolfmeister >> Jak jsi starej,tak jsi blbej. to jsi na ní usnul či co??::-) Zítra nejdu-návštěva a pozítřku nádrž.

                    NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 16:13:01

                    marmyš >> nejdřív ve středu, já se včera pěkně spálil a nemůžu se pořádně hýbat, pěkně mě řeže kůže :-D

                      Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 16:09:28

                      Dolfmeister >> A kdy to zkusíš?Ještě dnes?

                        NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 15:28:06

                        marmyš >> kua, proč to nejde mazat :-( Jinak já je rád chytám na peletky :-)

                          Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 14:15:26

                          Dolfmeister >> Napřed proflákneš flek a potom i mou oblíbenou nástrahu!!

                            NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 12:51:18

                            marmyš >> já to zkusím na luční kobylku :-)

                              Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 11:27:55

                              LolMen >> Natrhej si ty pampelišky!!

                                NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 11:17:06

                                marmyš >> valim tam:)) drz palce

                                  NLolMen - Profil | Po 8.7.2013 10:56:28

                                  marmyš >> takze duhaci joo?tak to abych se tam vypravil :))

                                    Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 10:00:42

                                    Dolfmeister >> Stejně jsem je chytl v Drnholci na pampelišku:-)

                                      Nmarmyš - Profil | Po 8.7.2013 10:00:03

                                      Dolfmeister >> Hlavně tu piš místo činu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pěkně jsi to proflák.

                                        NDolfmeister - Profil | Po 8.7.2013 9:55:43

                                        marmyš >> takže se konečně u Obleku nějací objevili jo :-) To abych tam hned zašel, než se to zase vyžere :-D