Jedla kamenna sul

Cusek borci, v Kapromanii jsem cetl super clanek od K. Nashe o pouziti kamenne jedle soli. Mate s tim nejakou zkusenost? Celkem se mi tenhle zpusob libi a urcite jej vyzkousim...
Autor diskuse: viceroy - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

NRalfi - Profil | St 21.3.2012 19:30:49

Miras >> Kdo nevěří, ať tam solí....

    NTWIN 69 - Profil | St 21.3.2012 18:23:55

    Miras >> Ahoj,přesně tohle je tam na fotce.

      Ncuchak - Profil | St 21.3.2012 18:08:20

      Miras >> a dělá to někdo z výrobců jinak..?, Slavíček - když bude někde ještě led, tak ti pomůže právě ta sůl...o)))

        NMiras - Profil | St 21.3.2012 16:46:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        viceroy - >> Ten článek jsme nečetl, ale už je mi jasné, proč vznikl - klasická podpora prodeje:-) http://www.nashtackle.co.uk/product.php?id=909 . O to víc bych to bral s rezervou.

          NSlavíček - Profil | St 14.3.2012 20:49:08

          VL.K. >> Slaný používám pouze do teplé vody .Ve studené vodě se mě to neosvědčilo .Ale třeba to zkusim do methodmixu !

            NVL.K. - Profil | St 14.3.2012 20:43:33

            Slavíček >> budu držet palce !!! a nezapoměň s sebou sůl :-))

              NSlavíček - Profil | St 14.3.2012 20:41:29

              VL.K. >> Čau konečně to povolilo na víkend jedu zkusit štěstí .

                NVenglous - Profil | St 14.3.2012 20:39:43

                Hosi hovna maji taky super ucinek honem to tam hazejte :)

                  NVL.K. - Profil | St 14.3.2012 20:12:20

                  Slavíček >> tak nám ze stojáku vzniknou slaný jezera, vysadíme měčouny a žraloky :-))) Jinak ahoj

                    NJN - Profil | St 14.3.2012 20:11:46

                    Ach jo!!! Už je to tu zas!!! Nejdříve změna pH kterou vyvolá ve vodě boilies a teď tohle. Máte vůbec představu kolik soli by bylo potřeba aby to mělo v té obrovské mase vody nějaký vliv!

                      NAnýzový dědek - Profil | St 14.3.2012 20:02:53

                      Slavíček >> jo , jen za předpokladu, že na stojáku nebude přítok a odtok a nebude pršet.
                      Ale souhlasím s myšlenkou, že nic se nemá přehánět.....o))))

                        NSlavíček - Profil | St 14.3.2012 19:57:17

                        Anýzový dědek >> Ono záleží do čeho to bude házet jestli do tekoucí vody nebo stojaté vody . Tekoucí voda to odnese ale ve stojaté vodě to zůstane a bude se koncentrace postupně zvyšovat .

                          NMifakM - Profil | St 14.3.2012 19:57:09

                          Slavíček >>
                          A já zase znám pár lidí, kteří si na té soli namastí kapsy. Koupí normální kuchyňskou sůl, přebalí do pěkných pytlíků a s 1000% ziskem prodají :-D

                            NAnýzový dědek - Profil | St 14.3.2012 19:53:14

                            Slavíček >> No blbců je dost , kteří se na to chytí, ale myslím si, že zase tak katastrofické to nebude- zase je třeba počítat s tím, že sůl má určitou rozpustnost a prouděním se koncentrace značně sníží....o))))

                              Nnofish - Profil | St 14.3.2012 19:51:44

                              MifakM >> neboj, tak tam bude o 5q soli víc. Kdoví kolik jí je už teď v našich vodách z posypů :-)

                                NSlavíček - Profil | St 14.3.2012 19:49:43

                                MifakM >> Těch 60g podle mě jim stačit nebude . Znám lidi když to moc nestojí a bude to fungovat jsou ochotný hodit klidně i kg najednou . Tohle otisknout u nás byla podle mě pěkná blbost .

                                  Nmoskyt - Profil | St 14.3.2012 19:49:08

                                  MifakM >> Před vyuzením nebudu muset nakládat, nebude to tak špatný jak to vypadá. :-)

                                    NMifakM - Profil | St 14.3.2012 19:45:47

                                    Slavíček >>
                                    Už jsem to počítal :-D

                                    60g na jeden zákrm * 3 zákrmy = 180g a když to udělá na stojáku 10 chlapů denně, tak jsou to skoro 2 kg na den ... za rok je tam narváno (budu počítat jen 250 chytatelných dnů) kolem 5-ti metráků soli...

                                      NTavris29 - Profil | St 14.3.2012 19:44:28

                                      viceroy - >> V Polsku mají "dobré" zkušenosti se solí.o)))

                                        NSlavíček - Profil | St 14.3.2012 19:44:20

                                        Anýzový dědek >> Podle mě ani jedna do vody nepatří ! Vezmi si bude tam sedět 20 lidí každý tam hodí 500 g za vikend kolik to bude za rok ? Když se toho chytne hodně lidí !

                                          Červené karty: Venglous