Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NMiki 1 - Profil | Út 31.12.2013 16:31:00

Hugo Fisher >> taky baví :-)

    NBono 27,15 - Profil | Út 31.12.2013 5:57:08

    Marcel >> funguje to, jen nepujde aktualizovat. Pokud ji budes chtit aktualizovat, tak se musis zase na chvilku prihlasit svym ID

      NHugo Fisher - Profil | Po 30.12.2013 19:21:00

      Sakra, na tom ipadu se tak krasne upravuji fotky (pres iPhoto), ze by clovek nejradeji do Lightroomu uz nelez. :)

        NMiki 1 - Profil | Po 30.12.2013 12:09:59

        Pike >> Kdysi jsem takto "daroval" nějakou hru a fungovalo to, ale nešla aktualizovat bez mého ID. :-)

          NMarcel - Profil | Po 30.12.2013 11:24:19

          Pike >> uvidíme :)

            NPike - Profil | Po 30.12.2013 10:56:49

            Marcel >> když se na tu svou radu dívám znovu a po té informaci se dvěma apple ID, tak si nejsem jist, že to bude fungovat, aby se to pak neodsynchronizovalo a tu jednu aplikaci to tam nechtělo jen pod tím tvým Apple ID. Takže nevím :-)

              NMarcel - Profil | Po 30.12.2013 10:53:16

              Pike >> jj, proto jsem udělal Apple ID pro iPad jiné, děcka tam furt něco tahají...
              Díky, zkusím.

                NPike - Profil | Po 30.12.2013 10:47:49

                Marcel >> přes iTunes. dočasně se v iPadu přihlásíš, přetáhneš a pak se tam odhlásíš. Navíc stejně, když stahuješ něco přes AppStore či iTunes, tak než se to zaplatí, tak to chce vždy heslo tvéhho apple ID.

                  NMarcel - Profil | Po 30.12.2013 10:42:47

                  Řeším takovou blbost. Jak dostat ZAPLACENOU aplikaci z iPhonu do iPadu, ale nechci v iPadu používat moje AppleID (mám k němu přiřazenou VISA kartu a tu bych nerad dal k dispozici dětem...)
                  Máte s tím někdo zkušenost? Stačí mi i link jak na to, snad.. :)
                  Jde mi jen o tu jednu aplikaci.

                    NMiki 1 - Profil | Ne 29.12.2013 22:39:12

                    Hugo Fisher >> Jo tak tomu rozumím :-)
                    Pro mne je tablet dnes něco jako hodinky na ruce, téměr nepostradatelná drobnost kterou mám pořád na dosah. :-)

                      Nsramas - Profil | Pá 27.12.2013 23:25:32

                      Tak vyřešeno. Problém je, že icloud bere vcard v3.0 a já měl exportováno vcard v2.1. viz tento web http://www.electronmedia.in/wp/fix-vcfvcards-import​ing-errors-icloud/

                        Nsramas - Profil | Pá 27.12.2013 22:51:36

                        Snažím se celý večer dostat kontakty z outlooku do iphonu. Iphone se nezobrazí v itunes, mám tu jen win XP a USB 1.0 (asi potřebuje USB 2.0).
                        Pak jsem zkoušel vyrobit vcards (přípona vcf), ty jsem sloučil do jednoho souboru vcf (copy *.vcf kontakty.vcf). Tenhle soubor pošlu mailem, ale v iphonu se příloha objeví jako text. Když ale pošlu jen jeden kontakt vcf, tak to vidím jako přílohu a můžu ho uložit.
                        Jako další možnost jsem zkoušel importovat kontakty (vcf) přímo na webu icloud.com. Taky se nedařilo.
                        Prosím help.

                          NBenda 24,72 - Profil | Pá 27.12.2013 10:27:15

                          Mam free verzi a stačí, placená bude ale lepší. https://itunes.apple.com/cz/app/documents-2/id31300​5710?mt=8

                            NBenda 24,72 - Profil | Pá 27.12.2013 10:25:04

                            Hugo Fisher >> zkus ten dokument 2, nahraješ si tam fotky, videa, pdfka, soubory, atd. přes iT a na iPadu můžeš mazat, přesouvat, dělat složky, prostě vše co chceš.

                              NHugo Fisher - Profil | Pá 27.12.2013 0:52:35

                              Miki 1 >> nene. Ja delam na MacBook Pro 17 palcu, lehce vytunenem a vyhovuje vyborne.

                              I iPad je to co jsem chtel.

                              Jen mam naucene sve workflow a tak se ho snazim rozsirit tak, aby vse co nejlepe zapadalo.

                              Ted jsem si do iPadu koupil archiv tv a filmu Voyo. Tak mam radost, ze budu mit na co koukat pri praci. ;)

                                NKuban - Profil | Čt 26.12.2013 20:27:05

                                Miki 1 >> ok,díky,takže tam si vyberu jednotlivý kousky,paráda..
                                Od dob 3g se asi mnohý změnilo,tak ať netápu moc dlouho :-)

                                  NMiki 1 - Profil | Čt 26.12.2013 19:40:41

                                  Kuban >> nastavení-mobilní data- používat mobilní data pro-

                                    NKuban - Profil | Čt 26.12.2013 19:37:53

                                    Ještě jsem to nenakop,do zítřka musim vydržet,tak bloumám teoreticky..
                                    Jdou u jednotlivých aplikací na iP povolit aktualizace pouze přes wifi,ne přes data?
                                    Třeba kvůli roamingu,kterej nechci upe vypnout,ale zas ať mi to neplácaj aktualizace her,např.

                                      NVLK22 - Profil | Čt 26.12.2013 19:09:57

                                      ..

                                        NVLK22 - Profil | Čt 26.12.2013 19:05:59

                                        .