Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

Hugo Fisher - Profil | Pá 3.1.2014 12:45:08

sramas >> pokud se nepletu, tak to funguje jen pro severni ameriku

ale nerad bych kecal

    paia - Profil | Pá 3.1.2014 12:42:29

    sramas >> koukám do iPhota a není tam na výběr ČR, takže asi ne.

      sramas - Profil | Pá 3.1.2014 12:39:09

      Hugo Fisher >> Prosím tě, nechá se z iphota poslat fotky do nějaké sběrny?

        paia - Profil | Pá 3.1.2014 10:29:26

        FSnevajs >> 5C mi vydrží cca 2,5 dne, ale moc si s ním nehraju, jen poslouchám při cestě do práce a z práce, občas zapnutá wifi a několik sms. na volání mám služební blackberry.

          FSnevajs - Profil | Pá 3.1.2014 10:16:59

          Hugo Fisher >> Je to zvlastni,ze v Macbooku je vydrz super ,v Ipadech tez ,ale Iphony tragedie ....ale 5S me vydrzi v provozu nejdele ze vsech Iphonu co jsem mel ...,ale porad je to bida :))

            Hugo Fisher - Profil | Pá 3.1.2014 8:31:09

            Jinak ipad mini mi vydrzel uz nekolikrat ( tedy pokazde) kolem 15 hodin pouzivani a 2 dny a 12 hodin v pohotovostnim rezimu k tomu. Paradni vec. Kez by tak dlouho zil i iPhone. :)

              Miki 1 - Profil | Čt 2.1.2014 23:57:53

              Hugo Fisher >> :-)

                Hugo Fisher - Profil | Čt 2.1.2014 23:49:59

                Miki 1 >> to mame stejnou :)

                  Miki 1 - Profil | Čt 2.1.2014 23:48:47

                  Pike >> No tu co mám já už pravděpodobně nekoupíš protože se nějaký čas neprodává. Já mám HP Photosmart 5510 e-All-in-One, s tou jsem celkem spokojen jen snad spotřeba inkoustu by mohla být nižší :-), co se týká ovládání z osx tak i z ios naprostá spokojenost. Můžeš mít ale jejího nástupce ( 5520 ) který je vlastně stejný, jen má navíc oboustranný tisk.

                    Hugo Fisher - Profil | Čt 2.1.2014 19:23:23

                    Pike >> :o)

                      Pike - Profil | Čt 2.1.2014 19:21:52

                      Hugo Fisher >> ok,ale i tak dík :-)

                        Hugo Fisher - Profil | Čt 2.1.2014 19:19:28

                        Pike >> ja mam tuto: http://www.alza.cz/hp-photosmart-5510-e-all-in-one-​d262176.htm#popis

                        (ale neb se uz neprodava, tak je ti to asi na pytel :) )

                          Hugo Fisher - Profil | Čt 2.1.2014 19:18:07

                          Pike >> my mame doma multifunkcni HP (ktery se uz neprodava) - a pripojeni pres sit byla fakt pohoda. Takze bych mel k HP duveru.

                          A jsem na tom jako mildas - mam doma jeste "stary" Canon, kde jsou jen dve cartrige - a to je strasny zrout penez. Cim vice naplni tiskarna ma, tim lip. To HP je myslim na 5 kazet.

                            Pike - Profil | Čt 2.1.2014 19:17:10

                            Miki 1 >> Díky taky.Já akorát myslel konkrétní typ,se kterou má někdo přímou zkušenost :-)

                              Pike - Profil | Čt 2.1.2014 19:16:20

                              mildas - Quinn >> ok,díkymoc

                                mildas - Quinn - Profil | Čt 2.1.2014 18:50:07

                                Pike >> mam HP laserjet 1102 W. Jsem s ni moc spokojenej. Stala par korun. Pokud Ti jde o barevny tisk a treba i nejakou fotku, muzu Ti venovat byvalou Canon. Je to ta levna rada, ke ktere jsou drahe cartridge. Na 10 stranek mesicne mi ale stacila. Jen neni bezdratova.

                                  Miki 1 - Profil | Čt 2.1.2014 18:23:08

                                  Pike >> třeba tady http://store.apple.com/cz/search/Tiskárny#!

                                    sramas - Profil | Čt 2.1.2014 12:23:06

                                    Celkem často, tak jednou za dva až tři dny, hlásí iphone 4s (ios 7.0.4) žádná služba. Máte někdo podobný problém? Vygůglil jsem, že to kdysi dělala verze ios 5.0.1.

                                      FSnevajs - Profil | Čt 2.1.2014 7:54:03

                                      Hugo Fisher >> jeste to 2x napis a prodam Aira :)

                                        Pike - Profil | Čt 2.1.2014 7:51:00

                                        Dotaz. Nemá někdo tip na spolehlivou, jednoduchou a levnou tiskárnu, přes kterou by šlo tisknout přes iPad - tedy ais wifi.
                                        Tak nějak aby to bylo iPad friendly, jednoduché, žádná kráva. Tisknu sem tam něco, pár stran.

                                        Díky