Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NMarcel - Profil | St 25.12.2013 20:02:09

iPad Air je, kromě foťaku který za horšího světla hooodne šumí, naprosto excelentní...

    NKuban - Profil | Út 24.12.2013 23:00:29

    Jsem zpátky ve hře,5s32,jen musim počkat do pátku než si budu moct dojít do Tmobilu pro kartu :-)

      NMarcel - Profil | Út 24.12.2013 21:59:21

      Hugo Fisher >> klaplo to, byl tam :))

        NHugo Fisher - Profil | Pá 20.12.2013 16:48:03

        Marcel >> ja ho rozbalil, taky z apple store. Jistota je jistota. :)

        Vlastne uz jsem ho cely nastavil. :))

          NMarcel - Profil | Pá 20.12.2013 15:17:05

          Hugo Fisher >> nemaluj čerta... mám ipad air doma měsíc, originál balík z apple store... bez kontroly, tak to by v úterý nebylo moc pěkné :)

            Npaia - Profil | Pá 20.12.2013 8:23:39

            Mike >> je pravda, že ten jejich gumák s dírkama by si zasloužil nějakou aktualizaci.

              NMike - Profil | Pá 20.12.2013 8:20:41

              paia >> už jsem viděl dost rozbitejch (naštíplejch) displejů na to, abych tuhle nehezkou věc přežil:-).
              Konektor na sluchátka i na nabíjení je i v tomto futrálu dostupný....
              Kdyby chtěli v Applu vymyslet něco jako je Smart Cover pro iPhone, tak asi váhat nebudu...

                Npaia - Profil | Pá 20.12.2013 8:09:44

                Mike >> taky tyhle flipovy pouzdra nemusím, ale chápu, že někteří je vidí v praktičtějším světle. já mám koženou "punčochu", protože nosím mobil v batohu nebo v náprsní kapse a při cestování poslouchám muziku, takže musím mít volnej konektor na sluchátka. navíc potřebuji mobil případně vyndat, abych jej mohl dát do držáku v autě.

                  NMike - Profil | Pá 20.12.2013 7:59:24

                  mildas - Quinn >> tak jako designovej skvost to rozhodně není, dívám se hlavně na praktickou stránku věci:-).

                    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 20.12.2013 7:52:46

                    Mike >> strašlivá strašlivina (ZN copyright)

                      Nmildas - Quinn - Profil | Pá 20.12.2013 7:50:35

                      paia >> ten z prvního odkazu tam mají. Mně se ale pouzdra nelíbí a nemám je rád.

                        NMike - Profil | Pá 20.12.2013 7:45:07

                        mildas - Quinn >> no jo, prostě to není stroj na pohazováni po zemi... Stačí málo a sklo je v hajzlu....
                        Už léta používám tyto a podobné "kejsy": http://www.ebay.co.uk/itm/FLIP-WALLET-LEATHER-CASE-​COVER-FITS-APPLE-IPHONE-4-4S-FREE-SCREEN-PROTECTOR-​/370838195670?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesP​ouches&var=&hash=item5657adcdd6
                        Jako určitě to není cool jako nosit samotnej telefon, ale za těch 6 let, co mám iPhony, tak ani škrábaneček...

                          Npaia - Profil | Pá 20.12.2013 7:37:23

                            Nmildas - Quinn - Profil | Pá 20.12.2013 7:32:51

                            Mr.Stick >> Hugo: včera už mi trochu došla trpělivost a koupil jsem alespoň ten gumovej rámeček kolem. Už mě ta skla nebaví kupovat. Navíc si s tím telefonem furt hrajou haranti a těm to padá taky.

                              NMartin Matuš - Profil | Pá 20.12.2013 0:16:14

                              mildas - Quinn >> kamos si u ajfonu.cz nechaval menit power button tlacitko a delali mu to na pockani - cena super oproti jinym servisum

                                NHugo Fisher - Profil | Čt 19.12.2013 23:27:55

                                mildas - Quinn >> kolikate sklicko jsi uz menil v poslednich 3 letech? :)

                                  NMr.Stick - Profil | Čt 19.12.2013 23:10:16

                                  mildas - Quinn >> Ty si brzo poskládáš novej. :)

                                    Nmildas - Quinn - Profil | Čt 19.12.2013 23:08:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Na iP 5 jsem si rozbil čelní sklíčko. Výměna i s displayem. Včera mi upadl zase a sklo už se začalo sypat. Obvolal jsem pár míst. Např iphone doctor chtěli 5 litrů a nebyli jediní. Pak mi Bono poradil ajfon.cz. Udělali mi to na počkání za 3000. Můžu doporučit.

                                      Nmrkef - Profil | Čt 19.12.2013 19:41:08

                                      Kuban >>
                                      ... :o)