Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NKuban - Profil | Čt 19.12.2013 19:37:23

mrkef >> mmm,krásně potupné :o)

    Nmrkef - Profil | Čt 19.12.2013 18:33:49

    paia >>
    ... no musím ... bych se neshodil :o))

      Npaia - Profil | Čt 19.12.2013 18:33:03

      mrkef >> prej drahoty.. ;o)

        Nmrkef - Profil | Čt 19.12.2013 18:31:58

        paia >>
        ... no ... chvíli počkám ... a pak koupím ... jakože nerad .. :o)))
        budu dělat drahoty :o)

          Npaia - Profil | Čt 19.12.2013 18:27:26

          mrkef >> já to mám doma opačně, jabko mám já (už řadu let od 3G) a Andoid mladá, nějakej levnej krám od Prestigia. furt si ale ode mě půjčuje iPada, aby si zašmrdlala... ;o)

            Nmrkef - Profil | Čt 19.12.2013 18:23:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            paia >>

            ... no ... nemohu ze sebe hnedle udělat blbce ... neb
            jsem vehementně obhajoval android .... a pohrdal jejími
            poznámkami ... "se ti to nějak seklo ne? " :o))))
            ... nemůžu hned připustit že měla s jablkem pravdu :o)))

              Npaia - Profil | Čt 19.12.2013 18:17:14

              mrkef >> měl sis udělat taky radost... ;o)

                Nmrkef - Profil | Čt 19.12.2013 17:57:20

                no.. tak jsem ho pořídil manželce... jsem naň zvédav...
                ten starý už jí odchází... je fakt... že za ta léta co ho má
                se na rozdíl od mého androida ani jednou nesekl.. :o)

                  NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 15:14:49

                  Hugo Fisher >> ne ne, ale vždycky se mi to stalo při dotyku tl. hlasitosti. Jeden čas to zlobilo často.

                    NHugo Fisher - Profil | Čt 19.12.2013 15:08:26

                    Benda 24,72 >> a ty tedy umis ten stav navodit cilene?

                      NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 15:05:47

                      Hugo Fisher >> myslel jsem si to. :-) Bude muset akorát přímo k VF. Měli by to vyměnit za nový bez diskuzí. Akorát je dobrý ho zálohovat a pak smáznout. Foto ať si vezme s sebou např. vytištěné. http://jablickar.cz/co-udelat-pred-prodejem-iphonu-​ci-ipadu/

                        NHugo Fisher - Profil | Čt 19.12.2013 14:59:53

                        Benda 24,72 >> to je presne ono!

                        Diky. Poresim to s ni a pujde na reklamaci. Ma ho od operatora (VF).

                          NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 14:58:06

                          Hugo Fisher >> naposledy se mi to stalo v létě, od tý doby klid. K reklamaci jsem se dokopal až teď. :-)

                            NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 14:56:57

                            Hugo Fisher >>přesně to, co popisuješ. Rozsypané růžové. Vzniká to, když při focení přejedeš přes ovl. hlasitosti. Vyměnili mi to bez problémů a nejrychlejší je, to odvézt přímo do servisu. Já kupoval přímo od Applu a reklamoval přes iStyle cca 10 dní. Servis, ale na to chce cca 3-4 dny. http://www.iopravna.cz

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 19.12.2013 14:27:30

                              Benda 24,72 >> cos reklamoval na iP5 kvuli fotaku?

                              Pritelkyni totiz blbne. Jen se to neda navodit cilene. Obcas ji proste naskoci rusive pruhy po obrazovce, kdyz chce fotit. Ale ne protisvetlo, nebo tak. Ale uplne rozsypany obraz - asi jako kdyz bys ladil rucne starou televizi a videl pruhy..

                                NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 14:25:30

                                Hugo Fisher >> :-) já nečekám, jen ho nestíhám vybalit. Reklamoval jsem iP5 kvůli foťáku a dostal jsem novej. Tak jsem ho pustil kamarádovi a připlatil si za "S". :-)

                                  Nvanuz - Profil | Čt 19.12.2013 14:24:10

                                  Hugo Fisher >> tajne ho rozbalujem a balim uz mesiac, oficialne ho donesie az jezisek :)

                                    NHugo Fisher - Profil | Čt 19.12.2013 14:22:46

                                    Benda 24,72 >> mam takto doma ipad mini retina.

                                    Cekal jsem 5 dnu, nez jsem to nevydrzel a rozbalil ho z folie a mrknul, zda tam fakt je. Pak jsem ho zase schoval a cekam pod stromecek. :)

                                      NBenda 24,72 - Profil | Čt 19.12.2013 14:15:03

                                      Marcel >> :-) ještě jsem hgo nevybalil. Fotil jsem to prvním iP z 2007. :-)

                                        NMarcel - Profil | Čt 19.12.2013 12:19:55

                                        Benda 24,72 >> no ta fotka nic moc, to jsi fotil samsungem? :)