Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NFSnevajs - Profil | St 16.10.2013 22:09:47

mildas - Quinn >> tak cena me az tak neboli,ale hlavne to pokryti mimo mesta je na pendrek ...

    Nmildas - Quinn - Profil | St 16.10.2013 21:57:28

    Martin Matuš >> je to dobrák. On a Meda Mládková.................mecenáši..................​

      NZN - Profil | St 16.10.2013 21:49:17

      mildas - Quinn >>
      kouzelná větička "mám mnohem lepší nabídku" funguje spolehlivě.
      Můj tarif už vylepšit nejde, marně se snaží ten tarif změnit na nějaký nový, výhodnější balíček. Ve finále mi nikdo nní schopen nabídnout něco výhodnějšího a Vodafon jen čeká, až udělám chybu a neobnovím ho :-)

        NMartin Matuš - Profil | St 16.10.2013 21:43:13

        mildas - Quinn >> Filip je hodne trpelivy a rad podporuje VF :-)

          Nmildas - Quinn - Profil | St 16.10.2013 20:45:06

          FSnevajs >> když budeš čekat, až Ti zavolají, budeš platit furt kilo za 150 MB.:-)

          Příkladem jsem já a zejména ZN. Pokud se nepletu, má také Vodafone.

            NZN - Profil | St 16.10.2013 20:01:01

            mildas - Quinn >>
            mám neomezený za 350.

              NFSnevajs - Profil | St 16.10.2013 11:38:39

              mildas - Quinn >> hmm hledat nebudu verim a to je super cena ! Uz aby me zavolali :)) ruzovaci :))

                Nmildas - Quinn - Profil | St 16.10.2013 9:13:29

                FSnevajs >> nekde to tam dohledas. Kdyz mi dojdou data, prikupuju giga za 300.

                  NFSnevajs - Profil | St 16.10.2013 9:11:00

                  mildas - Quinn >> jsou za 400kc :))

                  ale jestli jsem pochopil,tak je to : Zvýhodněná cena platí pro tarif na samostatné datové SIM kartě ... tak ze na houno ... rozhodne nemam v planu v Iphonu menit sim karty ,ale cena je fajna ...

                    NHugo Fisher - Profil | Út 15.10.2013 22:48:53

                    mildas - Quinn >> :)))

                      Nmildas - Quinn - Profil | Út 15.10.2013 22:18:13

                      FSnevajs >> jo, a sorry. za 300 jsou 3 giga :-)

                        Nmildas - Quinn - Profil | Út 15.10.2013 22:16:50

                        FSnevajs >> tady http://www.t-mobile.cz/dcpublic/Cenik_sluzeb_T-Mobi​le.pdf

                        na straně 25.
                        Ta tabulka se rozhodila.

                          Nmildas - Quinn - Profil | Út 15.10.2013 22:15:00

                          FSnevajs >>
                          Název služby Mobilní internet
                          Datový limit 150 MB* 400 MB* 1 GB 3 GB 10 GB 30 GB Na den
                          Měsíční základní cena 123,14 (149,-) 205,78 (249,-) 288,43 (349,-) 371,07 (449,-) 536,36 (649,-) 701,65 (849,-)
                          Měsíční cena na samostatné datové
                          SIM kartě pro zákazníky s mobilním
                          hlasovým tarifem u T-Mobile Nelze aktivovat Nelze aktivovat 164,46 (199,-) 247,11 (299,-) 412,40 (499,-) 577,69 (699,-)
                          Měsíční cena balíčku pro SIM
                          s tarifem S námí v sítí+ a S námi síť
                          nesíť
                          Nelze aktivovat 81,82 (99,-) 164,46 (199,-) 247,11 (299,-) 412,40 (499,-) 577,69 (699,-)

                            NKuban - Profil | Út 15.10.2013 22:05:23

                            FSnevajs >> to říkám,že jste pošahaní :-)Jsem letos,dle čítače,poslal 268 zpráv.

                              NKuban - Profil | Út 15.10.2013 22:02:24

                              Rashid 28.93 >> aha,díky za info;-)

                                NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 22:02:11

                                mildas - Quinn >> kde stoji giga 300kc ? U Vodafonu rozhodne ne ,tedy pro me ne :))) 150MB - stoji 100kc ....

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Út 15.10.2013 21:51:19

                                  Vy si kupujete tel za 15 litrů a řešíte data ? V dnešní době, kdy giga stojí 300 ?

                                    NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 21:41:58

                                    Rashid 28.93 >> asi to nejde porovnat trebas se Safari .... nemyslim si ,ze by tam byl velky rozdil,ale treba se pletu ...
                                    Me se zda ,ze nas Opera taha za nos ... 2,6GB a usporeno na 260MB ?? Dle me to je tim,ze to nacita stranky ve formatu pro mobil ,jako kazdy solidni mobilni prohlizec .... ale rad bych se pletl ...


                                      NRashid 28.93 - Profil | Út 15.10.2013 21:11:39

                                      Kuban >> tohle tvrdí moje Opera mini v iPhonu:

                                        NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 21:10:12

                                        Kuban >> uf pro me tohle neni :)) 600sms a 6h volani by se me tak prodrazilo :))