Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NRashid 28.93 - Profil | Út 15.10.2013 21:09:17

Kuban >> Safari je boží, umí všechno co potřebuji, ale je to žrout dat, takže když jsem na WiFi, chci si psát s někým tu na mrku, poslat fotku apod. používám Safari. Na cestách přes 3G, EDGE apod. jedu přes Operu mini, a to si jenom čtu, plkání je voser, kolikrát posílám nějaký přízpěvěk třeba třikrát a na posílání fotek taky můžu zapomenout, ale zase je ůspornější na data....

    NKuban - Profil | Út 15.10.2013 20:48:40

    FSnevajs >> ted platim 27Kč paušál :o) Sms za 0.60 a hovor po koruně,150mega k tomu :-)
    Vezmu černej,respektive šedej..

      NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 20:00:24

      Mimochodem jakou barvu u 5S vyberete,ja se nejak nemohu rozhoupat ?((

        NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 19:35:06

        Kuban >> giga za 50kc ?? kuwa to mam snad nejdrazsi pausal bo co :)))

          NKuban - Profil | Út 15.10.2013 19:28:09

          FSnevajs >> FB nemám :-) Uvidíme co to bude dělat,si můžu přikupovat giga po padesátce,někde se zastavit musim :-)

            NKuban - Profil | Út 15.10.2013 19:26:31

            Rashid 28.93 >> to všechno budu muset prosondovat..Takže ne safari?

              NKuban - Profil | Út 15.10.2013 19:25:29

              mildas - Quinn >> já ho beru spíš jako multimediální hračku,která umí telefonovat :-)Většinou jsem někde u wifi,sociální sítě nepoužívám,maily kontroluju jen ráno a večer..
              Ale třeba tomu propadnu a budu v něm mít spoustu zbytečností,který jsou online,i když si to zatim nemyslim.

                NBono 27,15 - Profil | Út 15.10.2013 16:23:54

                Hugo Fisher >> tak je to správné:-)

                  NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 16:17:55

                  Hugo Fisher >> :)) ale mas recht :))

                    NHugo Fisher - Profil | Út 15.10.2013 16:16:59

                    Bono 27,15 >> to mas jako s dobryma flekama. Taky je nedavas do verejneho placu. :) My jsme radi, ze ho mame (pro sebe :) ).

                      NBono 27,15 - Profil | Út 15.10.2013 16:12:32

                      Hugo Fisher >> tak ho práskni :-) Taky jsem u Tmobilu.

                        NMartin Matuš - Profil | Út 15.10.2013 16:10:50

                        FSnevajs >> to nekamarádům bylo super :-)))

                          NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 16:08:36

                          Hugo Fisher >> zaridi to i nekamaradum :))))
                          No uvidim s cim zavolaji :))

                            NHugo Fisher - Profil | Út 15.10.2013 16:05:35

                            FSnevajs >> vsak proto jsem k nim pred rokem od vodafonu (po 13 letech) presel.

                            Navic tady mame na mrku kolegu, ktery u Tmobilu dela a vsem kamaradum vzdy vsechno dobre zaridi. Za coz mu diky. :)

                              NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 16:02:59

                              Hugo Fisher >> je to mozne ja porovnaval jen T-mobile a Vodafone dle jejich mapek pokryti tam vitezi docela jasne T-mobile

                                NHugo Fisher - Profil | Út 15.10.2013 16:00:14

                                Nechci se prit, ale mam za to, ze dle pruzkumu ma nejhorsi pokryti netem O2. Minimalne v oblasti 3G zaostava vyrazne za Tmobilem a Vodafonem.

                                  NMartin Matuš - Profil | Út 15.10.2013 15:40:58

                                  FSnevajs >> už jsi měl dávno

                                    NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 15:34:58

                                    Martin Matuš >> ale jsem tam od zacatku :)) to jedine jsem nemenil :)) ,ale asi budu muset

                                      NMartin Matuš - Profil | Út 15.10.2013 15:16:42

                                      FSnevajs >> VF? Kurnik operátor s nejhorším pokrytím internetu :-o

                                        NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 14:23:49

                                        Martin Matuš >> nedavaji zlevneny telefon :( a ted me ho ma nadelit Vodafone :(