Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NMartin Matuš - Profil | Út 15.10.2013 14:17:58

FSnevajs >> ti řikám, změň operátora. Tam kde já lítám 3G, ty Edge :-))))

    NFSnevajs - Profil | Út 15.10.2013 13:43:35

    Kuban >> ja mam 1,5GB a je to sakra malo .... je to jen na cteni a FB ... youtube si poustim jen ve svatek ....

      NRashid 28.93 - Profil | Út 15.10.2013 7:07:02

      Kuban >> já mám giga a půl a taky jsem nevyztačil. Teď už jo, bo na čtení a koukaní používám Operu mini...

        NMartin Matuš - Profil | Út 15.10.2013 0:27:04

        Ja mam 10Gb dat a taky vystacim :-) je pravda, ze k netu jsem kvuli praci pripojeny porad - email se stahuje co 5min, pokud jsem liny vytahovat modem u klienta tak sdilim net i na booka

          Nmildas - Quinn - Profil | Út 15.10.2013 0:25:02

          Kuban >> iP je bez dat jen takovy divny spatne telefonujici predmet.

            NKuban - Profil | Po 14.10.2013 23:27:57

            mildas - Quinn >> nj,když jsi určitě pořád online:-).Jsem zvyklej data tvrdě vypínat kvůli baterce,vlastně i minulýmu balíčku a taky jsem tehdá s iP absolvoval týden v zahraničí,kde mě ty půlnoční aktualizace přišly asi na 4.5tis :-)) Uvidíme,nechám to první měsíc běžet,však oni mě upozorněj na čerpání,udělám si přehed jestli vystačim nebo ;-)

              Nmildas - Quinn - Profil | Po 14.10.2013 22:12:09

              Kuban >> já s giga nevystačím.

                NMartin Matuš - Profil | Po 14.10.2013 21:07:20

                Kuban >> pravda, to se u Samkšuntu stát nemůže aby člověk neprodělal :-))

                  NKuban - Profil | Po 14.10.2013 20:58:42

                  Martin Matuš >> taky jedna z věcí,který se mi iP líběj..I když člověk každoročně mění,neprodělá boty.Já s tím u 3g,bohužel,nezačal,ale zase šlape ještě dnes :-)

                    NMartin Matuš - Profil | Po 14.10.2013 20:37:07

                    Kuban >> vždycky mám nový iP když vyjde, takže je to asi zvyk. Mám iP po výměně v autorizovaným servisu 1 měsíc starý, takže ani moc tratit nebudu

                      NKuban - Profil | Po 14.10.2013 20:31:53

                      Martin Matuš >> ze zvyku nebo to prostě bude takovej skok,že se vyplatí změna?Já furt nevim,ale zase na co kupovat něco,co už je překonaný..

                        NKuban - Profil | Po 14.10.2013 20:14:10

                        FSnevajs >> tak si zaplať neomezený data :-)
                        Doufám,že mi to giga,co mám měsíčně k paušálu,bude stačit.Na xperii jsem 150mega probendil,ale to jsem jen čet mrk a spol,když jsem trčel v autě,ale s iP už to asi popojede vzhledem k aplikacím.

                          NMartin Matuš - Profil | Po 14.10.2013 17:47:27

                          Kuban >> já určitě půjdu do 5S.

                            NFSnevajs - Profil | Ne 13.10.2013 20:45:14

                            Kuban >> prestalo me jit wifi ,pomohl az hard reset ... :(
                            I ted obcas samo wifi vypadne a prepne se na 3G coz je neprijemne kvuli zrani dat :(

                              NKuban - Profil | Ne 13.10.2013 20:22:03

                              FSnevajs >> no jo vlastně,dyk ty už jsi plnohodnotnej,já zapomněl na Air :-)
                              Tak to jsi doexperimentoval,ta sladěnost a provázanost by ti chyběla :-))
                              Čím tě tentokrát rozhodil?Jediný co se mi na eSku vzhledově nelíbí,že zmizela kostička home buttonu,ale asi by překážela snímači :o)

                                NFSnevajs - Profil | Ne 13.10.2013 19:24:09

                                Kuban >> tak zrovna min tyden uz moc nechybelo a mel jsem opet Samsung ... ale az na par veci co me fakt stve jsem docela spokojen ... navic bych pak musel prodat AIRa a to bych zatim nerad :)

                                  NKuban - Profil | Ne 13.10.2013 18:32:22

                                  FSnevajs >> tak od tebe bych to zrovna nečekal,ale očividně jsi dospěl :-))
                                  Já právě váhám,když jsem v současnosti bez iphonu,ale vim,že ho do konce roku pořídim,tak jestli "jen" pětku nebo ještě připlatit za eSko.Láká mě to,láká,asi budu muset počkat až ho budu držet v ruce,to bude nejpádnější argument ;-)

                                    NFSnevajs - Profil | Ne 13.10.2013 11:05:30

                                    Kuban >> o tom snad zadna :)) 25 rijen uz klepe na dvere,ale v prvni vlne asi nebudu :)

                                      NKuban - Profil | So 12.10.2013 17:25:13

                                      Tak co ,jste rozhodnutí zaměnit 5 za 5s?;-)

                                        NGoldik1 - Profil | Čt 10.10.2013 13:07:38

                                        Na ryby super.