Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NFSnevajs - Profil | Út 8.10.2013 5:51:55

Bono 27,15 >> :)))
ale je to přesně tak jak píšeš ...

    NBono 27,15 - Profil | Po 7.10.2013 20:36:18

    ZN >> ano :-) Kup si nové Volvo a funkci s iphonem tam již budeš mít

    Už ho tam mám. Funguje skvěle. Rovnou to i iphone nabíjí při přehrávání. Přehrává to komplet zvuky (youtube, zvuky z her atd..) Za ty prachy dobrý.

      NZN - Profil | Po 7.10.2013 20:23:35

      Bono 27,15 >>
      myslíš, že bych měl vyměnit ten origoš Volvo?

        NBono 27,15 - Profil | Po 7.10.2013 19:18:36

        Benda 24,72 >> ten tvuj je opravdu k nicemu :-( Mam ho v supliku uz asi 4-5let :-)

        Ja to vyresil novym radiem Blaupunkt. Ma to CD, usb na flashky a na iphona a ipad. Cena krasnych 1.500kc. Za 15min mi ho Jaruska priveze z Alzy.

          NBenda 24,72 - Profil | Po 7.10.2013 13:41:45

          ZN >> hodně bude záležet na kusu. já věčně hledal volnou frekvenci. :-(

            NPike - Profil | Po 7.10.2013 10:54:51

            Mike >> Aha, tak jako to by bylo milé, budu se nějak revanšovat :-) dík

              NZN - Profil | Po 7.10.2013 9:55:52

              Benda 24,72 >>
              jako... mi funguje v pohodě. Moc nefungoval, ale vyměnil jsem flešku a bez problémů.

                NMike - Profil | Po 7.10.2013 9:28:25

                Pike >> když pár dní posečkáš, tak ti klidně jeden věnuji (tedy máš-li ten starší konektor)..... jen ho musím najít...

                  NPike - Profil | Po 7.10.2013 9:24:17

                  Marcel >> díky, ten mám zrovna vybraný.

                    NMarcel - Profil | Po 7.10.2013 9:20:55

                      NBenda 24,72 - Profil | Po 7.10.2013 9:02:55

                      Pike >> na ten vyslílač se vybodni. Funguje dobře jen když stojíš na místě. Zeptej se Bona, ten můj má už pár let. :-) jistota je kabel, modrozub je nejvíc.

                        NFSnevajs - Profil | Po 7.10.2013 4:39:26

                        Pike >> ja mel nekolik tehle transmiteru u jinych telefonu a vzdy fungovali na pendrek .... vzdy byl signal rusen ,nebo se preladil ....bud jsem mel smulu,nebo to stalo za hovning ....
                        Ja resim to same a vyresim to zakoupenim noveho autoradia s podporou Iphone .... je jich mraky a vestavene se vetsinou lehce proda :)

                          NKuban - Profil | So 5.10.2013 23:14:37

                          Pike >> Já to mám "mezi cd",kdy přepínáním changeru narazim i na možnost Aux,je-li něco připojeno.Konektor mám ze zadní strany rádia,takže jsem musel povolit pár šroubků,abych to připojil,ale zas na druhou stranu mi nikde nečuměj žádný konektory ani kabely..
                          Edit:tady si to zkus najít podle auta
                          http://www.mp3auto.cz/

                            NPike - Profil | So 5.10.2013 23:02:11

                            Kuban >> díky, nevím, jestli tam aux mám, nějak si nevybavuju volbu na přepnutí, budu to muset prozkoumat, jsem trochu lama.

                              NKuban - Profil | So 5.10.2013 22:57:49

                              Pike >> používám Xcarlink(na iPad).Je to trvale připíchnutý přes Aux v oem autorádiu a schovaný v kastlíku pod nim,netřeba zapalovač.

                                NPike - Profil | So 5.10.2013 22:07:20

                                Hugo Fisher >> dík, to by mělo být ono.

                                  NHugo Fisher - Profil | So 5.10.2013 22:02:45

                                  Pike >> tak pokud si rozumime, tak hledas konkretne neco takoveho - to je pro iphone: http://www.conrad.cz/fm-vysilac-belkin-tunecast-aut​o-live-pro-iphone-ipad-ip.k325589

                                    NPike - Profil | So 5.10.2013 21:51:21

                                    Hugo Fisher >> já hledám přímo konkrétní výrobek, Zn má něco podobného, krabička, do toho dá flash disk prěs usb a nabíjení přes zapalovač v autě a naladí stejnou frekvenci.
                                    Jen mne zajímá, jestli nemá typ na něco podobného optimalizovaného přímo prěs iPhone

                                      NPike - Profil | So 5.10.2013 21:49:02

                                      Bono 27,15 >> já mám origoš vestavěné rádio, nebudu si kvůli tomu kupovat nové auto :-)