Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NPalica_von_zvreca - Profil | Po 3.12.2012 10:58:07

Má tady někdo zkušenosti s používáním KB /aplikace moje banka na OS.X 10.5....?

    NMike - Profil | Po 3.12.2012 10:38:49

    Benda 24,72 >> odkud ti ho posílali? Já objednával 15/11 a do 14 dní byl doma, Tobě se někde coural:-)

      NBenda 24,72 - Profil | Po 3.12.2012 10:35:38

      robertbrand >> Mike: Díky. Taky se k němu klaním.

      Jinak iP5 právě dorazil. Objednával jsem 23/10 takže pohoda. Jen si na něj počkám do vánoc. :-( Prý abych měl konečně taky něco pod stromkem.

        NHugo Fisher - Profil | Po 3.12.2012 9:59:08

        FSnevajs >> nikdy jsem nemel moc cas pohrat si s Androidem. Takze ve vsem dobrem, bez jakehokoli naznaku ironie, fakt by me zajimalo, v cem je treba pro tebe lepsi. Staci mi to v bodech. Pripadne fakt diky, kdyz se rozepises.

          Nrobertbrand - Profil | Po 3.12.2012 9:45:11

          Benda 24,72 >> určitě navigon mám ho už od toho data co vyšel v appstore a neměnil bych .

            NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 8:50:11

            FSnevajs >> 1000% je úplně nejvíc nejlepší.

              NFSnevajs - Profil | Po 3.12.2012 8:29:06

              Royal Wulff >> No měl jsem Iphone 3G ,pak 4S a už mám jen Android a určitě je Android úplně někde jinde ,z mého pohledu je o 1000% lepší ,ale přesto na tom jabku něco je :)

                NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 8:07:20

                FSnevajs >> Myslel som to vážne s tým operačným systémom. Všetky ostatné sú oproti iOS strašne zložité a neohrabané.

                  NFSnevajs - Profil | Po 3.12.2012 0:12:44

                  Royal Wulff >> tak jsem to přeně myslel .... jen ta genialita je dle me jen pro apple ...

                  Ale vsem diky za reakce !!

                    NRoyal Wulff - Profil | Ne 2.12.2012 21:43:51

                    FSnevajs >> Všetko čo kúpiš, alebo zadarmo stiahneš z App Store, iTunes, či iBooks, môžeš inštalovať do všetkých svojich zariadení, platíš len raz. Ak je napríklad aplikácia univerzálna a si pripojený na wifi, pri sťahovaní do jedného zariadenia sa automaticky stiahne do ďalšieho ( ďalších ). Ak niečo nafotíš iPhonom a donesieš ho domov, kde sa pripojí na wifi, fotky sa automaticky prenesú napr. do iPadu.
                    Veľkosť Apple zariadení nie je len v dokonalom HW, ale hlavne v geniálnom operačnom systéme a obchodoch s aplikáciami, filmami, hudbou a knihami.

                      NMartin Matuš - Profil | Ne 2.12.2012 21:31:28

                      FSnevajs >> Mam koupenou navi v iP a naistaloval jsem ji i do iPadu. V IT to nastavis pro instalaci na obou zarizenich.

                        NRoyal Wulff - Profil | Ne 2.12.2012 21:25:55

                        FSnevajs >> Nie, navigácia sa kupuje v App Store.

                          NFSnevajs - Profil | Ne 2.12.2012 19:58:54

                          prosím o místní znalce Apple ,měl bych prá otázek,je pravda ,že když si na Itunes koupím třeba navigaci ,mohu si najednou najednou stáhnout na Ipad i na Iphone ?
                          Děkuji ...

                            NMike - Profil | Pá 30.11.2012 18:23:02

                            Z5 >> kdo si hraje, nezlobí:-)

                              NMike - Profil | Pá 30.11.2012 18:22:26

                              Benda 24,72 >> mám Navigon a jsem spokojen.

                                NBenda 24,72 - Profil | Pá 30.11.2012 18:18:12

                                Mike >> nemáš tip na slušnou navigaci? Potřebuju celou Evropu, sever i jih. Koukal jsem po Navigonu nebo TomTom.

                                  NZ5 - Profil | Pá 30.11.2012 18:17:12

                                  Mike >> čus, to už máš zase novou hračku ? :-))

                                    NBenda 24,72 - Profil | Pá 30.11.2012 18:15:47

                                    Mike >> jj, první model 2007 přímo z us. A komp je r.v. 2006. :-) Ještě vyměním manželku a je to.

                                      NMike - Profil | Pá 30.11.2012 18:09:20

                                      Benda 24,72 >> z dvojky (teda jesli ji ještě máš) to bude slušnej skok:-).

                                        NBenda 24,72 - Profil | Pá 30.11.2012 17:46:58

                                        Mike >> Pěkně, to jsem rád. Mě dorazí v pondělí. :-) a vypadá to, že iMac 27 palec bude do konce roku. Už je nejvyšší čas na výměnu.