Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 15:57:40

FSnevajs >> Vlastne som to tam dával pre teba!!! Ty si si to nepozrel, alebo na to už zabudol!!! Tak to je potom ťažké...

    NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 15:52:15

    FSnevajs >> Samozrejme, je na to milión aplikácií. Zalistuj pár stránok dozadu, dal som tam screenshot s príkladmi.

      NFSnevajs - Profil | Po 3.12.2012 15:48:32

      Royal Wulff >> no dík za poučení , tak že dle tebe jde si z každého pc dat mp3 do iphone bez itunes , bez JB ....




        NHugo Fisher - Profil | Po 3.12.2012 15:33:54

        Royal Wulff >> :))

          NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 15:30:51

          Hugo Fisher >> Buď rád, že si v podzemnom bare nemôžeš vymeniť fotky. Ak je to niekto známy, na druhý deň mu ich pošleš e-mailom. Ak je to niekto neznámy, nestane sa, že ich zneužije. Apple myslí na všetko.
          Tiež som si už v bare všeličo vymenil a potom som to na druhý deň ľutoval...

            NHugo Fisher - Profil | Po 3.12.2012 15:03:01

            Royal Wulff >> no jo, jenze to tu apku musi mit i druha strana

            cimz ztracim vyhodu toho, o cem BT je. Tj. ze ho ma integrovany chytry mobil a mel by si pres nej zvadnout datove pokecat s jinym chytrym zarizenim. :) Bez pridanych app, ktere v dany moment nejde hledat/instalovat/chtit. :)

            V tomhle je iP debil. :)

              NHugo Fisher - Profil | Po 3.12.2012 14:57:20

              Royal Wulff >> tos mi ale vlastne neodpovedel :)

              BT v okamziku, kdy jsem s nekym v podzemnim baru, kde neni wifi ani data signal a chci s nim vymenit fotky, je dobra vec

              Android na Android to da. :)

                NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 14:55:47

                Hugo Fisher >> Bluetooth's dead baby, bluetooth's dead. ( Pulp fiction copyright ) :-)
                1. Neviem, prečo sa to nepodarilo.
                2. Spárovanie s Androidom mi príde úchylné :-)

                  NHugo Fisher - Profil | Po 3.12.2012 14:50:58

                  Royal Wulff >> nedokazal jsem zprovoznit sparovani ip4s s nejnovejsim Androidem (Sony). Muj bluetooth ten druhy telefon proste nenasel..

                  ..pritom ma predstava byla, ze si pres BT vymenime fotky.

                  Je to tedy prehnana predstava, nebo nikoli?

                    NRoyal Wulff - Profil | Po 3.12.2012 14:46:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    FSnevajs >> Problém bude asi v tom, že nevieš s iOS pracovať. Apple zariadenia zvládajú všetko čo si vymenoval a omnoho viac úplne v pohode a jednoduchšie ako Android a nepotrebuješ synchronizáciu s iTunes ani JB.
                    Je smutné vidieť ľudí s iP, ktorí s ním vedia len telefonovať a tváriť sa pritom imidžovo. Tým nemyslim teba, ale poznám zopár takých osobne, aj v zahraničí.
                    Záver: Apple mašinky zvládnu s prehľadom všetko, každý formát videa, a vôbec nie je ťažké naučiť sa ako na to.
                    Nepíš "iPhone to nedokáže", priznaj farbu "neviem ako na to"!

                      Nsramas - Profil | Po 3.12.2012 13:10:36

                      Palica_von_zvreca >> Tak to promiň. Mně šla mojebanka spustit až po nějakym přenastavení (něco podobnýho, co jsem dal link). Mrknu doma co mám za OS.

                        NPalica_von_zvreca - Profil | Po 3.12.2012 13:07:31

                        sramas >> problém je že 10.5 je obyč leopard a tam sice mojebanka spustit lze ale nejde autorizovat platbu. V jejich návodě stojí že na 10.5 už mojebanka nepůjde. nechápu to...

                          NFSnevajs - Profil | Po 3.12.2012 13:04:57

                          Hugo Fisher >> je to tak ma mraky nevyhod ,drahy jako svine ,ale presto si ho clovek nevydrzi nekoupit :)))

                            Nsramas - Profil | Po 3.12.2012 13:01:35

                            Palica_von_zvreca >> Zkus třeba tady.
                            http://superapple.cz/2011/07/jak-zprovoznit-prime-b​ankovnictvi-kb-pod-mac-os-x-lion/
                            Řešil jsem to, ale nepamatuju se co jsem kde vygůůglil.

                              NHugo Fisher - Profil | Po 3.12.2012 12:51:55

                              FSnevajs >> ten modrej zub me taky sere - v zivote mi ip4s nic nesparoval .. jakozto jiny telefon. Jen zase ip4s. Ale s Androidem se vubec nenasel. Coz mi prislo divny/blby.

                              Hudbu/videa neresim, takze nevim. Ale asi to bude slozity - to je fakt.

                                NFSnevajs - Profil | Po 3.12.2012 12:45:15

                                Hugo Fisher >> dle me prave v te jednoduchosti ...
                                chci si tam dat mp3 třeba od kámoše z PC ,ale když nemá Itunes,mám peška
                                chci si dát mp3 jako vyzvánění - bez Itunes mám zase peška
                                chci se koukat na film ,nepotřebuji tomu Itunes
                                automacky to přehrává všechny formáty ,flv,AVI ,.....
                                sluchatka mohu koupit jakákoli ,ne pouze určené pro Iphone
                                funkčnost modrého zubu je taky 100% ,mohu poslat mp3,fotku,nebo instalacni soubor - tohle Iphone nedokáže
                                Android dokáže i USBhost
                                Aplikace jsou cca stejné ,ale na Android je opravdu lehké obejít licence anichž bych musel třeba odemknout telefon
                                podpora flash je taky v základu ....

                                Dle mě toho je mnohem více,přesto chci zkusit asi Iphone 5 ,jelikož je pěknej a lehkej :))

                                  NBenda 24,72 - Profil | Po 3.12.2012 11:22:35

                                  Mike >> jj, už to vidím, že jsem se přepsal. :-) To si taky říkám, ale novej chci už cca 3 roky, takže mě 3 týdny nezabijou. A stejně bych na něj ted neměl čas. Rozbalím to i s novým kompem najednou. :-)

                                    NMike - Profil | Po 3.12.2012 11:04:46

                                    Benda 24,72 >> takže 23/11...:-))
                                    Bych to do Vánoc nevydržel:-)

                                      NBenda 24,72 - Profil | Po 3.12.2012 11:01:46

                                      Mike >> dorazil z Holandska a byl tu za 10 dní včetně dvou víkendů, takže podle mě se necoural. :-)