Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NHugo Fisher - Profil | Pá 30.11.2012 14:55:37

Mike >> mne se ale vuuubec nechce cekat :)

    NMike - Profil | Pá 30.11.2012 14:52:36

    Hugo Fisher >> iPad mini bude, až ho vyrobí s Retina displayem..:-)

      NHugo Fisher - Profil | Pá 30.11.2012 14:32:14

      Mike >> díky. :)

      5ku bych rád . . . :) . . . ale ještě víc iPad mini

        NMike - Profil | Pá 30.11.2012 14:25:38

        Hugo Fisher >> na SIM se nic neukládá. Všechno máš v telefonu, resp. v iTunes nebo iCloudu.

        btw. včera dorazila "pětka" a nutno podotknout, že je to zase krok vpřed, minimálně co se designu a výkonnosti týče.

          NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 26.11.2012 21:14:34

          Hugo Fisher >> aha, tak tu starou přestřihmi nůžkama a bude.

            NHugo Fisher - Profil | Po 26.11.2012 21:08:00

            Ledňáček (Iceman) >> nene. Operátor ti dá novou. S jeho logem. :)

              NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 26.11.2012 20:59:49

              Hugo Fisher >> no asi jsem blbej, ale myslel jsem si, že si SIM nechávám :-(
              Tak to potom nevím.

                NHugo Fisher - Profil | Po 26.11.2012 20:58:24

                Ledňáček (Iceman) >> ale novy operator ti vystavi svou SIM. Stejne cislo, ale jeho SIM.

                A mne je o to, zda se na tu starou puvodni SIM neco uklada u iPhonu. Treba u beznych mobilu je na ni ulozeny obcas cely seznam kontaktu a dalsi veci.

                Tak proto.

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 26.11.2012 20:46:12

                  Hugo Fisher >> proč by jsi přišel o SIM? Číslo je dnes přenositelné napříč operátory.

                    NMartin Matuš - Profil | Po 26.11.2012 14:37:54

                    FSnevajs >> tak si ho už kup a nechoď kolem něho jak mlsnej kocour :-)

                      NFSnevajs - Profil | Po 26.11.2012 6:13:12

                      tak jsem si včera v Apple store hrál s Iphone 5 a moc mě to neoslnilo :)
                      super je ,že je fakt lehký ,ale zadní část krytu už měl odřenou ,tedy mírně .... ,ale je pravda,že netuším jak dlouho ho tam mají ...
                      Tak jsem rád,že mám klid :))

                        NHugo Fisher - Profil | Pá 23.11.2012 9:49:47

                        Pratele, menim operatora. A zajima me, nez prijdu o SIM kartu, zda na ni iphone neco uklada, ci nikoli. Nevim, jak to zjistit.

                        Predpokladam, ze SMS uklada iphone 4S do sebe. Kontaky mam iCloudu. A vic, co by mohlo byt na SIM, me nenapada.

                        Diky za info..

                          Nsramas - Profil | Pá 16.11.2012 8:22:56

                          siri >> Operu?

                            Nsiri - Profil | Pá 16.11.2012 0:18:36

                            Sramas - zkus jinej browser - anebo rovnou jine zvire... :) Nevim, jak cesti rybari, ale treba australsti lyzari :) pumu zrejme nemuseji:
                            http://forums.ski.com.au/forums/ubbthreads.php?ubb=​showflat&Number=1752072
                            Edit: ale stejne asi zjistis, ze ten spravnej progres prinese zas az jeste dalsi verze, jako vzdy... ;)

                              Nsramas - Profil | Čt 15.11.2012 22:21:03

                              Hodně videí na Youtube se kousne a už nerozjede. Čím to?
                              Mac OS X 10.7.5
                              Safari 6.0.2

                                NMartin Matuš - Profil | Ne 11.11.2012 11:14:33

                                FSnevajs >> Konecne budes mit telefon a ne jeho kopii, kdyz mas app ktery prehraji muziku ze slozky

                                  NKuban - Profil | So 10.11.2012 22:06:21

                                  Royal Wulff >> uvidíme..Zatím bylo jabko doma na druhý koleji,iP3g mám doma od začátku,od loňska IPad2,nějak jsem si s tim moc nehrál,jen to používal,ale když to tak teď pozoruju,že už od premiéry slintám nad iP5,tak se obávám,že máš pravdu :-))

                                    NRoyal Wulff - Profil | So 10.11.2012 21:47:24

                                    Kuban >> Vidíš čo ťa čaká ... :-)

                                      NKuban - Profil | So 10.11.2012 21:44:50

                                      Royal Wulff >> Apple je fakt asi diagnóza :-))))