Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NRoyal Wulff - Profil | So 10.11.2012 21:44:48

mildas - Quinn >> iSpratek.

    Nmildas - Quinn - Profil | So 10.11.2012 21:37:54

    Royal Wulff >> jezisikriste !

      NRoyal Wulff - Profil | So 10.11.2012 21:33:46

      Kuban >> iPig je fakt štýlová reprosústava :-)
      Hrá ale veľmi dobre.

        NRoyal Wulff - Profil | So 10.11.2012 21:30:47

        FSnevajs >> Áno.

          NKuban - Profil | So 10.11.2012 21:29:39

          Royal Wulff >> styl :-)
          dík za info..Zatím jsem se tím moc nezaobíral,ale jak jsem viděl CCKit,tak jsem ho vzal a jak tak na to koukám,pořídim i další vychytávky,ale nejprv iP5 nebo další iPad,abychom se doma s polovičkou nepřetahovali:o)

            NFSnevajs - Profil | So 10.11.2012 21:25:56

            Royal Wulff >> prosím jak jsi sem dával ty přehrávače na mp3 , dokáže nějaký přehrávat hudbu přímo že složky , nikoliv dle alba , názvu atd....

              NRoyal Wulff - Profil | So 10.11.2012 21:25:27

              Kuban >> Vyzná. Redukcia je HDMI konektor k HD televízoru, je to vlastne náhrada Apple TV. Telka funguje dobre, aj na iP, mám tam 18 TV a rozhlasových staníc.
              To čierne je 500 GB wifi harddisk, kde mám uložené hlavne filmy. Okrem toho je ešte hromada ďalších periférií.

                NKuban - Profil | So 10.11.2012 21:19:30

                Royal Wulff >> :-)))))))))
                Panáček se vyzná :-) K čemu je ta redukce s kablíkem?
                Tv šlape v poho?Nezkoušels jí na iP?

                  NRoyal Wulff - Profil | So 10.11.2012 21:13:35

                  Kuban >> Mhm...

                    NKuban - Profil | So 10.11.2012 20:56:51

                    Přikoupil jsem tyhle podělátka a funguje to.
                    http://store.apple.com/us/product/MC531ZM/A/apple-i​pad-camera-connection-kit
                    Zahazuju netbook,kterej mám už jen kvůli SD slotu,teď už ho nepotřebuju :o)

                      NRoyal Wulff - Profil | Čt 8.11.2012 17:08:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      FSnevajs >> Tu mám zopár prehrávačov filmov a hudby, zvládnu všetky formáty.

                        NMartin Matuš - Profil | Čt 8.11.2012 15:25:20

                        Royal Wulff >> poraď prosím tě Filipovi app jak dostane hudbu, filmy, knihy, obrázky, dokumenty do iP přes wifi, aby si konečně koupil pořádný mobil :-) Já s tím zkušenost nemám, všechno tahám přes iT.

                          NFSnevajs - Profil | Čt 8.11.2012 14:58:27

                          Royal Wulff >> a máš nějaký přhrávač na mp3 co přehaje hudbu ze složky ?

                            NRoyal Wulff - Profil | Čt 8.11.2012 14:21:44

                            FSnevajs >> Samozrejme že áno; hudbu, filmy, knihy, obrázky, dokumenty, je na to milión aplikácií. Už asi rok som nemal iPad ani iPhone napojený na iTunes ani PC, všetko ťahám cez wifi a aplikácie. A bez namáčení, totiž JB :-)

                              NFSnevajs - Profil | Čt 8.11.2012 12:19:43

                              Royal Wulff >> bez odemknutí jabka ne ? Nebo to jde si dát do Ipadu ,nebo Iphonu třeba mp3 ,nebo dokument z jakéhokoli pc i bez Itunes ... ?? doufám,že ne ...

                                NRoyal Wulff - Profil | Čt 8.11.2012 11:56:26

                                FSnevajs >> V názore, že bez iT si do iP nič nedáš.

                                  NFSnevajs - Profil | Čt 8.11.2012 9:05:19

                                  Royal Wulff >> v cem ?

                                    NRoyal Wulff - Profil | Čt 8.11.2012 6:11:54

                                    FSnevajs >> Pleteš se.

                                      NFSnevajs - Profil | Čt 8.11.2012 6:01:42

                                      Martin Matuš >> nejde o to,že neumím ,ale bez něj si tam nic nedáš ,pokud se nepletu Modrý zub taky IP moc nejde ...

                                        NMartin Matuš - Profil | St 7.11.2012 20:06:40

                                        FSnevajs >> bože ty jsi jediný člověk, který neumí dělat s iT :-)))