Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Nkopr69 - Profil | So 27.10.2012 22:35:09

peeta@carp >> Ahoj.Boilies od Moselly se u nas da jeste sehnat?

    Npeeta@carp - Profil | So 27.10.2012 22:25:36

    CT Jizera HPB

      Npeeta@carp - Profil | So 27.10.2012 22:23:28

      Team Mosella Protamin boili

        NRomanBA - Profil | So 27.10.2012 21:55:20

        Unca >> Diky Unca,myslel som ze to bude ten kapor,pekna ryba,moc pekna.

          Nmacin - Profil | So 27.10.2012 19:37:49

          mně nejvíc jezdí uvařený patvary, prej tomu říkají bojlízy, nebo tak nějak...

            NUnca - Profil | So 27.10.2012 19:20:58

            RomanBA >> Přesně 23,1kg. Tady máš fotky. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=213317&page=473

              Nondras76 - Profil | So 27.10.2012 18:51:51

              mate nejaky zkusenosti s pulnocnim pomerancem od Mikbaits, koupil jsem si ted na podzim 12mm a zda se mi ze tam moc dlouho nevydrzi, nemluve o tom ze jsem na nej zatim nic nechytil. Zatim vede svetska od Mika. To je takova jistota pro me.

                Nbexbach - Profil | So 27.10.2012 18:19:58

                nechci dělat reklamu...,v loni jsem chytal na Mikbaits a celkem dobrý nějaký ryby přes 12 kg..letos kvůli financím na václavíka a nic moc.....

                  NRomanBA - Profil | So 27.10.2012 17:11:34

                  RP-LADO >> cau,to neni ten z Tovacova,nedavno chyteny?kamos z Olomouca mi vravel,ze mlady Slovak tam chytil teraz dakedy 23jku.

                    Ntuzemak - Profil | So 27.10.2012 16:38:54

                    Kocháč >> kocháč - 27.10.2012 16:35:36 >> dddddddddddddddd

                      NKocháč - Profil | So 27.10.2012 16:35:36

                      tuzemak >> Piju pouze kakao jak ho mám rád a vodu.

                        NKocháč - Profil | So 27.10.2012 16:34:21

                        Portos >> Beru tě za slovo, otrok se vždycky hodí, lepší by byla otrokyň.

                          NKocháč - Profil | So 27.10.2012 16:32:29

                          Grasel >> Ty voe, dyť ani nevím kde je mám :o)

                            Ntuzemak - Profil | So 27.10.2012 16:13:19

                            Kocháč >> strýcu pozor na ten chlast,ještě socky všechen nezlikvidovaly,občas potkám bílou hůl:o))))

                              NPortos - Profil | So 27.10.2012 16:08:33

                              Kocháč >> Můžu Ti nanosit věci k vodě, aby jsi se před lovem neunavil?
                              Klidně mi můžeš říkat dočasně "pane Šerpo":-DD

                                NGrasel - Profil | So 27.10.2012 16:03:56

                                Kocháč >> Tak to je výzva,to nemůžeš odmítnout!Tas pruty! :))

                                  Ndave86 - Profil | So 27.10.2012 15:56:52

                                  Já používam tandem baits jak boili tak dipy a boostery. Jsou to hodně aromatický výrobky, ale maj menší koule než udávaj a stáva se mi, že v jednom pytli jsou asi tak tři velikosti. jinak si myslim, že na značce vůbec nezáleží. před třemi týdny jsme chytli kapra 23kg 98cm na svazovce na boiláky který ani snad žádný jméno neměli.

                                    Ndevastator.ccmore - Profil | So 27.10.2012 15:54:02

                                    Kocháč >> tak si dáme po zábalu a po panáku a bude to ok !

                                      NKocháč - Profil | So 27.10.2012 15:51:18

                                      devastator.ccmore >> Zábal nikdy neuškodí :o)

                                        Nhunter18 - Profil | So 27.10.2012 15:40:20

                                        sportcarp .)