Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Ndevastator.ccmore - Profil | So 27.10.2012 15:37:46

Kocháč >> HOJ kocháč klidně si to s tebou rozdam v chytani ryb a garantuju ti ze zatratis jakekoliv svoje boiles ty si mysliš ze ja nemám odchytáno?.))))a zvlášt na boilies :) sranda mozna ze bys ten zabal potreboval potom ty

    NKocháč - Profil | So 27.10.2012 13:06:52

    devastator.ccmore >> Dej si chladivý zábal

      Ndevastator.ccmore - Profil | So 27.10.2012 13:03:44

      CAUTE proc tam neni ccmoore ? ale to je jedno koupim koupim pelety za dvacku kilo a poseru jakykoliv vas boilies :))

        NModrý šílenec - Profil | So 27.10.2012 11:16:32

        pikoklik >> To chce polský Frolic ;-))

          Npikoklik - Profil | So 27.10.2012 10:55:23

          a nebo Chappi a pedigree?

            Nkaprikar164 - Profil | So 27.10.2012 9:25:58

            Proč tu není dynamite baits?

              NPišta27 - Profil | So 27.10.2012 8:58:05

              Já osobně si myslím, že je úplně jedno na co chytáš podstatnej je čas strávenej u vody. Dřív nebo pozdějc nachytáš i na kule z plavačkoví směsi.

                NRP-LADO - Profil | So 27.10.2012 8:44:15

                Ja uz roky chytam cisto STAR BAITS a este sa mi nestalo ze by to neslo.Prechytalo to kopec známych znaciek a jediny co mi vzdy odolava je GARANT BAITS.Na Slovensku momentalne TOP co sa tyka kvality.Tento bol z jednej vasej vody 23kg

                  NCaprMan2012 - Profil | So 27.10.2012 8:31:18

                  Uzbek - >> Ahoj, když jsem začínal tak jsem chytal na MIKBAITS a na to něco sem tam bylo. Poté jsem vyzkoušel LK Baits. Sea food, Nutric Acid, Top Restart Boilies to už bylo lepší a letos jsem se rozhodl že vyzkoušim Nikla a ten jezdí parádně Noční můra, 3XL, Kill Krill. Letos jsem si to vzal s tátou na závody 3XL a Kill Krill byli nejlepší za 72 hodin jsme nachytali 111 kg a skončili jsme na 3. místě. Byl to můj první takle dlouhý zavod. Rozhodně na příští rok volím opět Nikla.

                    NHorda - Profil | So 27.10.2012 8:21:34

                    nejvíc mně jezdí Hordebaits

                      NTurňa - Profil | So 27.10.2012 7:42:23

                      Uzbek - >> Tak cos letos tedy nachytal na ty kuličky?

                        Neččo - Profil | So 27.10.2012 1:29:01

                        ja som nachytal na vsetko comu som doveroval,zaklad celeho rybarcenie,doverovat tomu na co chytam,co nasulam co bude pri haciku,,akonahle som neveril nejakej gule ktoru som pouzil nemal som ani zaber ! :-)

                          Narnošt - Profil | Pá 26.10.2012 23:23:58

                          Tak s Dynamite baits jsem udělal také dobrou zkušenost...slušné koule...

                            Nkobr.d - Profil | Pá 26.10.2012 19:37:04

                            To si výrobce vybíráš podle ksichtu? :-)))

                              NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 26.10.2012 17:27:50

                              don Ferrari >> hele provokatére vím že to nemyslíš vážně ale pro tvůj klid třeba Richworth Euro baits boilie, Boilies Václavík IQ AZ

                                Nmannice - Profil | Pá 26.10.2012 16:33:16

                                Ja preferuju domaci vyrobu boilies. Ale kdyby sem nemel cas sahnu asi po 3xl od nikla,nekonecnou olihen od infinity baits a nebo neco od mikbaits tu jejich opevovanou svestku :]].

                                  NČík - Profil | Pá 26.10.2012 16:22:39

                                  Uzbek - >> Sezona se blíží pomalu ke konci,tak nám pereferuj pro jaký koule si se rozhodnul a jak si s nima byl spokojenej a úspěšnej. Jinak já chytám vetšinou na domácí výrobu a nebo hotovky Dynamite baits.

                                    Nloveckaprů - Profil | Pá 26.10.2012 15:40:41

                                    Uzbek - >> moc nechápu, že ti v anketě chybí kvalitní boilies od Sportcarpu. ten je třeba u mě jednička co se týče tuzemských značek. Jinak používám Solar.

                                      NBejmák - Profil | Pá 26.10.2012 15:12:00

                                      don Ferrari >> :)

                                        Ndon Ferrari - Profil | Pá 26.10.2012 15:07:44

                                        Bejmák >> super, díky, na příští sezónu si dám bacha :-)