Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NBrtek - Profil | Pá 10.5.2013 23:40:08

klasika o kousek pokročila tohle stojí za vyzkoušení!!

http://www.carpsystem.cz/richworth-euro-baits-boili​e-1kg-14mm-42

    NKub1s - Profil | Pá 10.5.2013 22:58:11

    Vendys 65 >> ty bláho to je z poutě ne??:-))

      Nhláskař - Profil | Pá 10.5.2013 19:52:39

      I kdybych chtěl dělat reklamu,tak nikoho z tabulky :-D

        NVendys 65 - Profil | Pá 10.5.2013 19:44:28

        Čauves,máte někdo zkušenosti s tímto typem boilie?

          NMD-Carp - Profil | Pá 10.5.2013 18:53:09

          Také mohu doporučit Boilie od ICB.

            NStraspytlik69 - Profil | Pá 10.5.2013 18:23:53

            Od léta chytáme na Imothep a musím říct,že šlape velice dobře http://www.imothep-baits.cz/

              NRomanBA - Profil | St 31.10.2012 1:20:54

              RP-LADO >> tak ja od Mika expressky a halibutky premium,super na rychlu chytacku,Mika maju dunajske kapre moooc radi:)

                NToB - Profil | Út 30.10.2012 10:34:01

                ahoj, nám to letos prakticky všude jezdilo na spicemana od mikbaits jakékoli příchutě, super bylo i robin red od dynamite.

                  NRP-LADO - Profil | Út 30.10.2012 8:45:06

                  RomanBA >> To ja vidim u seba na obchode ze tych mladych rybarov je strasne malo.Pre rodicov lacnejsie vychadza kupit comp a maju od nich pokoj.A ani tie zvezi nevychadzaju detom nejako vustrety.Ja som skusal od Mikbaitsu BIG S a super len tie multimixy nestoja za nic.Ked som to porovnaval s ceskymi tak to je o 100% ina gula.Na tie ceske sa da aj chytat ale tie nase je lepsie zahodit do kosa ako do vody.U nas to pokazil jeden radsej nemenovany clovek ktorí chcel asi rychlo zbohatnut na cudzom mene.

                    NRomanBA - Profil | Po 29.10.2012 15:44:12

                    RP-LADO >> fakt pekna ryba,pred niektorymi mladymi kaprarmi klobuk dolu,ja sam si nechavam poradit od 16r chalana z Olomouca,ktory aj ked je mlady,skusenosti s boiles ma viac nez ja,o ulovkoch ani nevraviac.Ono vzdy je lepsie,ak mladez drzi v ruke udicu,miesto striekacky atd.
                    No a k teme-pouzivam Mikbaits.

                      NBest Carp - Profil | Po 29.10.2012 9:51:01

                      dymatize baits, nikl RRR pepper kolínský losos na toho mám letos nej ryby včetně jesetera 152cm a taky domácí játrovo česnekovo kořeněný kilo vyjde na pár korun :)

                        NRP-LADO - Profil | Po 29.10.2012 8:26:35

                        RomanBA >> Nazdar.
                        Je to presne ako ti napisl Unca.Bol ako z katalogu ani supinka mu nechybala.Mlady je velky talent s velkym stastim mozme od neho cakat vela takychto ryb.

                          NMilan-K - Profil | Ne 28.10.2012 14:39:50

                          Imothep !!!!!

                            NCaprMan2012 - Profil | Ne 28.10.2012 14:33:12

                            Ahoj, dnes jsem dělal větší úklid na zimu ale ty hlavní mám furt připravený a zbylo z těch závodů a Roudnice moc boiliesu. Teď doufám že se to nezkazí!!! :D Všechno jsem zavázal radši.

                              NCukero - Profil | Ne 28.10.2012 13:57:03

                              minulotyzdnova mensia vyprava na rieku Maly Dunaj mi priniesla sice nie velke ryby ale potesili gulicky od Max Carp -Bugaboo docela slapalo aj v studenej vode

                                Ndeni 79 - Profil | Ne 28.10.2012 12:50:00

                                Tak hlasim zazrak......
                                V sobotu jsem udelal zaber na LK

                                  NBoža - Profil | Ne 28.10.2012 10:22:02

                                  ondras76 - Je to expresska nevydrží tam moc dlouho tak 2 hodky to nechávám, mám na něj nachytány pěkný ryby.

                                    NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 28.10.2012 9:54:50

                                    kopr69 >> hele v liberci v Ráji rybářů jsem zahlédl ještě výrobky aminobentos, nutrigga, hpb tak se tam možná najde i ta Mosella

                                      NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 28.10.2012 9:52:55

                                      alda2211 >> kde jsi slyšel že sedí? No jestli to tak je tak snad toho Milana brzo pustěj aby mohl dál natáčet, protože mě ty jeho videa hrozně bavila...

                                        Nalda2211 - Profil | Ne 28.10.2012 0:16:06

                                        peeta@carp >> to ma v lochu cas na kouleni..............o)