Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NDombasmen - Profil | Pá 16.11.2012 21:52:51

Tom.as2.0.0.0. >> Zdar kamaráde.Neřeš to,to jsou malé věci.Kajman je možná výjímka.Dneska jsem to trochu přehodnotil,že naší krásné vodě zas tak moc neublíží,protože po včerejší noci jsem je dnes kolem 14.00 některé nemohl vůbec vzbudit a Ti co byli vzhůru,tak jim nohy fungovali, jak Pepovi Lauferovi v pořadu Možná přijde i kouzelník.

    NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 16.11.2012 19:13:48

    Gandhi >> slyšel jsem, hoď tam rybku a vykašli se na kapry :-)

      NGandhi - Profil | Pá 16.11.2012 19:05:43

      prodavam veskerej vercajk a zacinam sbirat znamky:)lovec ted behem hodiny 85,87 19kg a 81cm:)

        Njiris - Profil | Pá 16.11.2012 18:46:06

        Gandhi >> dík :)

          NGandhi - Profil | Pá 16.11.2012 18:30:10

          jiris >> pokud nemas tesco clun tak dalo:)

            N(bedna) - Profil | Pá 16.11.2012 18:03:40

            Gandhi >> Ghándí kur.a odhlas mě a nepiš za mě.-)-)-)
            Já bych napsal fučelo jak sfiňa,ale bylo teplo.-)

            V t-mobilu lidí jak sraček,řvalo tam po nich lidí dost,já to zkusím ještě po fotbálku.-)

              Njiris - Profil | Pá 16.11.2012 17:57:18

              (bedna) >> dalo by se na lodi?

                N(bedna) - Profil | Pá 16.11.2012 17:19:34

                jiris >> vcelku dost

                  Njiris - Profil | Pá 16.11.2012 17:17:14

                  Gandhi >> jak tam dnes foukalo? (anin). Díky

                    NGandhi - Profil | Pá 16.11.2012 16:58:20

                    jiris >> je

                      Njiris - Profil | Pá 16.11.2012 14:00:26

                      Zdravím, je někdo na jezerech online?

                        NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 16.11.2012 8:41:02

                        Kajman60 >> přijeď na Tovačov a on Ti ukáže co je za cypa

                          Ndukin - Profil | Pá 16.11.2012 6:51:20

                          Dombasmen >> Já mezi ně nepatřím :o))

                            NKajman60 - Profil | Pá 16.11.2012 0:16:35

                            Dombasmen >> ...co ty zje za Cypa....synku.... .........

                              NPeca076 - Profil | Čt 15.11.2012 23:19:17

                              Jiří Hanel >> to už tam dal

                                NJiří Hanel - Profil | Čt 15.11.2012 23:13:55

                                Peca076 >> asi tam bude muset dat ty zazracny bednovi kulicky :)

                                  NPeca076 - Profil | Čt 15.11.2012 22:44:41

                                  Jiří Hanel >> nezačalo

                                    NJiří Hanel - Profil | Čt 15.11.2012 22:35:48

                                    Gandhi >> uz ti to zacalo taky aspon trochu jezdit?

                                      NJiří Hanel - Profil | Čt 15.11.2012 22:30:16

                                      Dombasmen >> tak tak. pochytat ty nenažraný vydry.

                                        NPeca076 - Profil | Čt 15.11.2012 22:29:47

                                        Dombasmen >> Děkuji

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2