Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | So 11.2.2012 15:46:58

sanov >> Mám jí ještě 3 kila a dobře mě šlapala na Slovensku.ten zbytek si budu šetřit na ty nejlepší příležitosti.

    Nludek 73 - Profil | So 11.2.2012 13:11:05

    já jsem zkusil makrelu v trianglu a 2 zlomeny vrtáky a bez záběru moc mě to nenadchlo

      Nsanov - Profil | So 11.2.2012 12:44:09

      chytal nekdo vubec z vas na makrelu? nejak ji tady nevidim v diskuzi!

        Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 12:02:01

        Unca >> kdovi jak to bude ale zadna firma na trhu by to takhle neosekala tomu neverim vzdycky se najde nekdo komu veci funguji jinak nez druhemu a naopak ale takhle to seskrtat ? tel jsem s lojzou pres tyden a rekl mi ze urcite veci by mohl mit skladem z lonska

          NTWIN 69 - Profil | So 11.2.2012 11:56:56

          viceroy >> v tomhle máš pravdu.

            Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 11:50:03

            TWIN 69 >> jj uz na tom pracuji nejdu cestou drahych kacek ale veci ktere funguji a jsou podstatne levnejsi , :)))

              NUnca - Profil | So 11.2.2012 11:48:36

              viceroy >> Mě bude zase hodně chybět CarpMix. To byla super věc.

                NTWIN 69 - Profil | So 11.2.2012 11:40:51

                viceroy >> Šak ty si velký špekulant.Neco nového určitě vymyslíš.

                  Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 11:38:43

                  Unca >> devil mery jako smes padla , spis mne mrzi liquidy , SCOPEX JATRA famozni vecicka , korys s patentkou, svestka olihen , tohle mne mrzi nejvic , to co nechali jsou dobre veci ale mne slapaly tyhle

                    NUnca - Profil | So 11.2.2012 11:05:46

                    viceroy >> O členství v CDB klubu a následně Mivardi nic nevím. Nikdy sem členem CDB klubu nebyl, tak sem to ani nějak neřešil. :-) Ktery věci od CDB ti fungovali a nejsou v nabídce? Mě se třeba moc líbila Devil Mery. Ta byla super.

                      NUnca - Profil | So 11.2.2012 11:02:44

                      Tulo >> Ano, děkuji. Snažím se. :-))

                        Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 9:49:51

                        Unca >> ja taky nejsem narocny , slapali mi veci ktere neprosli sitem a bud prijdu na chut jinym vecem nebo zkusim jinou znacku , jinak z tech veci co slapali tam nezustala ani jedna , je to skoda a velika podle mne tam mel kazdy nejakeho favorita a jak pise SANOV to clenstvi je trochu podpasovka , aspon nemeli na srazu slibovat , kdyz ted sami nevi ani v MIVARDI

                          Ntyci - Profil | So 11.2.2012 9:48:43

                          Tulo >> Toz mas recht,ale ja kdyz si vzpomenu na tve clanky v Kapromanii ,tak muzu rict ,ze jsi delal to same,ale me se to líbilo.

                            NTWIN 69 - Profil | So 11.2.2012 9:45:53

                            viceroy >> Já mám nabídek několik a stále čekám na rozlousknutí co bude s Mivardi.Mám kolem sebe dost lidí co dají na můj názor a když nebude sleva,tak to rozhodnu na co budu chytat.

                              NTulo - Profil | So 11.2.2012 9:44:26

                              tyci >> chytal jsem na CDB ,ale nedělal to co Unca zde na MRKu.Každý máme věc vkusu asi jinde.

                                Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 9:43:30

                                TWIN 69 >> ja taky a narovinu ti pisu ze to bude VASR uz jen z toho duvodu ze ted ma sanci to na trhu rozjet ma dobre veci uz jsem koukal a za dobry peniz a navic zkusenosti z CDB .:))))))))) vsak vis jak to bylo ne ?

                                  Ntyci - Profil | So 11.2.2012 9:42:50

                                  Tulo >> A ty jsi take pred casem Mikbaits delal reklamu CDB.Nepletu se?

                                    NTWIN 69 - Profil | So 11.2.2012 9:40:32

                                    viceroy >> Ahoj Mildo,díky za Tvoje stanovisko.Pokud by to Lojza rozjel časem znovu sám,tak bych to jen uvítal.Takhle budeme muset počkat co řekne nejvyšší manager až se vrátí ze služebních cest.Ale pokud nebude sleva,tak dopředu hlásím SBOHEM.

                                      Ntyci - Profil | So 11.2.2012 9:40:25

                                      Unca >> Prave,ta cena je zajimava.

                                        NTulo - Profil | So 11.2.2012 9:39:03

                                        Unca >> ty jsi ale Reklamníček.))