Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NUnca - Profil | So 11.2.2012 9:37:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Bohužel Lojza byl nucen pod vlajkou Mivardi zůžit sortiment. Některé věci, co se moc neprodávali, se už nebudou vyrábět. Naopak zbývající sortiment je vyšperkovanej a ještě lepší než loni. V sortimentu zůstavají pro mě stěžejní příchutě Cherry, Brusinka a 007+RR na studenou vodu, SEA, Oliheň a KGR+ na zbytek roku. S tím sem si loni vystačil celej rok. Sem skromnej. :-)) Trochu mě mrzí že už nebudou mraženky. Na jaro a pozdní podzim sou podle mě lepší než hotovky. Včera sem ještě nakoupil nějaky zbytky mraženek přímo u Lojzu, tak na jaro sem snad vybavenej. Ale na druhou stranu to zase chápu. Mraženky už poslední dobou sou OUT a hotové boilí je vytlačuje z trhu. Co se týká vybavení Mivardi, to zatím nebudem hodnotit. Sou to všechno novinky a nejsou moc vyzkoušené. Ale třeba ten Bivak je fakt parádní. Moc se mi líbí tašky Mivardi, novy podběráky taky nevypadají špatně. A nejsou moc drahy. :-)

    Ntyci - Profil | So 11.2.2012 9:27:52

    viceroy >> Toz to jsou zlaty slova.Budem doufat....

      Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 9:21:51

      tyci >> no a pokud to pojede stejnym smerem jako doposud mam v zaloze JINOU firmu nebudu se trapit , z veci ktere mi SLAPALY tam zustal uplny zlomek ,,jj uz to nebude jako driv a verim ze se CERT nekdy znovu NARODI

        Ntyci - Profil | So 11.2.2012 9:15:50

        čeman 29 >> Urcite mas pravdu.CDB maji i dobrou cenu.A ja nebudu platit sileny penize.

          Nčeman 29 - Profil | So 11.2.2012 9:06:07

          tyci >> Ne ted vazne ,tvorim si bobule sam a jen v pripadech kdy nemam cas nebo nemam kde soulat tak saham po komercnich hotovkach,stejne nejlip chytaji koule kterym nejvic veris

            Ntyci - Profil | So 11.2.2012 9:04:34

            viceroy >> Kez by jsi mel pravdu...

              Nviceroy - Profil | So 11.2.2012 9:03:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              TWIN 69 >> cus chlape , konecne to tu SANOV predhodil , ja mluvil s LOJZOU pres tyden a orezali to pekne , prej to neproslo sitem no nevim smisene pocity mam z toho neverim ze tolik veci neslapalo co poskrtali , tam bude jiny problem ,muj nazor je takovy ze LOJZA to casem rozjede opet solo tak nechce vsechny sve top vecicky vrazit do MIVARDI jinak si to nedovedu vysvetlit

                Ntyci - Profil | So 11.2.2012 8:59:56

                čeman 29 >> Co kaprar to nazor....

                  Nčeman 29 - Profil | So 11.2.2012 8:53:33

                  Za ty prachy co stoji nejvysi rada techto bobku si radeji poridim od Karlika Killa Krila :)

                    Ntyci - Profil | So 11.2.2012 8:39:00

                    bygy >> Proto bylo dobre uz loni.

                      Nbygy - Profil | So 11.2.2012 8:17:40

                      to je cdb vše pro mivardi dělal lojza od prvopočatku

                        Ntyci - Profil | So 11.2.2012 7:47:40

                        Ono Mivardi nebylo uz pred vstupem CDB spatne.....

                          NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 22:21:58

                          sanov >> Já chtěl loni přijet,ale nebyl nějak čas.měsíc předtím jsem byl týden u vody s partou kamošů a pak až do konce roku samá práce.

                            Nmannice - Profil | Pá 10.2.2012 22:19:10

                            Co jsem se bavil s panem Fialou,tak říkal že jejich původní stránky budou fungovat dokud nedoprodají zboží pod bývalou etiketou..Mají toho ještě prý dost,takže se dá nakupovat pořád na stránkách CDB.

                              Nsanov - Profil | Pá 10.2.2012 22:18:37

                              TWIN 69 >> mluvil pekne,cena bude stejna ne-li mensi,plus bude nejaka sleva na sortiment mivardi,pro cleny se nic nemeni atd. ,tak to tam padlo z jeho ust,pockame-uvidime!

                                NRanař - Profil | Pá 10.2.2012 22:17:37

                                sanov >> Jo jo David dá určo vědět, jinak jsem ty směsky rozvažoval na kuchyňské váze a v misce vždy po kilu. Tak zdar.

                                  NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 22:14:04

                                  sanov >> Hlavně aby to čekání nebylo moc dlouhý a pan manager se jasně vyjádří jestli o nás má zájem nebo si pojede jinou cestou.To by mě hodně mrzelo.

                                    Nsanov - Profil | Pá 10.2.2012 22:10:59

                                    Ranař >> cau,s davidem jsem mluvil a ohledne vahy smesi jsem nikdy nemel problem,dejte pak vedet co a jak vam to slo v italii,mej se!

                                      NHermis_s - Profil | Pá 10.2.2012 22:10:42

                                      Jsou ty kule,taky jak beton?

                                        Nsanov - Profil | Pá 10.2.2012 22:07:25

                                        TWIN 69 >> myslim,ze lojove vyrobky nejednoho rybare nezklamalo,takovych lidi co nas to zajima bude urcite vic,lojza nasadil nejakou latku,tak ted musime cekat jestli to zustane na te urovni!