Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

malamut - Profil | St 4.1.2012 20:49:34

mipa >> já se v této diskusi za masaře označil již dávno, máš maličko zpoždění.

    Rybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 20:42:14

    i v zimě

      mipa - Profil | St 4.1.2012 20:41:45

      malamut >> K tvé reakci mám čtyři postřehy... jednak nejsem kaprař, jednak jsem nikde nenapsal,že si taky neberu rybu, dále jestli ty žereš,tak ale já ne a podle tvého "nasazení" v textu si myslím, že se..... ozval první masař :-)))

        Rybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 20:41:29

        Já jsem masař v létě

          malamut - Profil | St 4.1.2012 20:38:46

          Soulfish >> je to ne zločin, ale úchylárna na všech vodách. Je to výsledek nátlaku carplobby, prodejců kaprařských sraček a blbů honících se za rekordy. Nebýt extrémně nadměrného množství větších kaprů, a zejména jejich zblblých rádobylovců, tak Nikl, Krása, Těšínský a jim podobní pojdou hlady.

            Soulfish - Profil | St 4.1.2012 20:33:45

            malamut >> k70 je na některých vodách zločin nejhrubšího zrna a lidi co to tam zavedli, by se nad sebou měli POŘÁDNĚ zamyslet

              velbyk - Profil | St 4.1.2012 19:50:05

              že vás to baví se hádat stejně si každej bude dělat to co uzná za vhodné a nikdo stím nic nudělá :-)))))

                malamut - Profil | St 4.1.2012 19:46:27

                mipa >> co tu meleš o K65, K70? Prostě je to konzumní ryba a na ty vaše kaprařský bláboly je málokdo zvědavej, tak je pouštěj, když chceš, já je budu v klidu udit, ty si žer sračky z Lídlu, když jsi líný si vzít rybu.

                  mipa - Profil | St 4.1.2012 18:05:12

                  MASARˇ je ten, co od vody odnese všechno maso - malé,velké,tlusté,tenké... a termíny jako K70,65+ ... mu nic neříkají !!! Navíc "chytˇ a pustˇ " je v jeho očích ukrutně šílená infekční nemoc :-)))

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 3.1.2012 22:53:15

                    lipenak >> hele, jako upřímně, přesně tohle jsem si myslel. Ten uprostřed vypadá jako typický a učebnicový masař-šéf

                      ondra-voj - Profil | Út 3.1.2012 20:01:57

                      Strnda >> myslím, že ne, najde si jiný maso :-))

                        Strnda - Profil | Út 3.1.2012 19:57:50

                        ondra-voj >> snad už da pokoj:)

                          ondra-voj - Profil | Út 3.1.2012 19:56:16

                          Strnda >> tak a tady je důkaz, fotka masaře... :-) koneně druhé foto masaře...

                            Strnda - Profil | Út 3.1.2012 19:54:23

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Tak tady prikladam foto jednoho nejmenovaneho Masaře,kterej zmasaří vše co se da a pak že neexistujou!!!:)pokud chces mužeš se pridat do jeho klubu:D

                              Strnda - Profil | Út 3.1.2012 19:45:41

                              Sice sem zadneho masare nevidel,ale pro me je masar ten co bere velke ryby "kapry" 70cm a vic.
                              Pro me za me at si bere ryb kolik chce,ale radsi ty mensi...

                                piskothonza - Profil | Út 3.1.2012 19:35:30

                                lipenak >> ano to jsou ti pravý mistři kterych je jak much na hovně

                                  Poušťák - Profil | Út 3.1.2012 19:32:33

                                  lipenak >> a kde maj podložky?..o)))))))))))))

                                    lipenak - Profil | Út 3.1.2012 19:30:27

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> ten uprostřed ten malej s holou hlavou ,to šef a rozděluje podle zásluh.

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 3.1.2012 19:26:17

                                      lipenak >> To je dobré. Konečně někdo. A který z nich to je? Všichni?

                                        lipenak - Profil | Út 3.1.2012 19:24:45

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> je to lepší