Existují masaři? - Nemyslím si

Tak parto a dost.

Pořád se omílá pojem masař, avšak kdo to je? Viděl ho někdo? Přinesl někdo nevyvratitelný důkaz o jeho existenci? Jak vypadá? Nosí hodinky? My si sklucima tady od nás totiž myslíme, že masaři neexistují. Masaři možná byli kdysi, ale vymřeli, páč je porazilo keč ent rylejs. Prostě logicky ve světě, kde vládne keč ent rylejs, nemůže masař přežít.
Takže já se tedy ptám. Viděli jste někdo masaře? Máte jeho fotku? (není fotka, není masař) Nemáte nic. Jenom blafujete. Masař tedy neexistuje.

Kdo přinese fotografii masaře, jenž je bezpochyb masařem, který drží noviny s datem maximálně dva roky dozadu, tomu složím omluvnou báseň.

Masař...

A) Je sameček od masařky (bývá vzácný, jelikož s penisem se mu hůř létá, proto je snadnou kořistí hmyzožravců)11%

B) rybář, co zajíbí ryby pro maso14%

C) rybář, co zajíbí ryby pro radost3%

D) rybář, co zabíjí ryby pouze v sebeobraně7%

E) je ten, co zabije každou chycenou rybu, protože prostě mu ten pud rybáře nedovolí rybu pustit - tedy jediný pravý rybář56%

F) je pokoutní prodejce podpultového masa (lidského)2%

G) je strůjcem všeho špatného, co se poslední dobou děje. On může za kormorány, regulaci toků a že saděj málo kaprů6%

Od 2.1.2012 hlasovalo 279 čtenářů.

Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 22:45:07

Pellon >> ti candátci taky nejsou žádní habáni, holt když je někdo hovnochyt, musí masit vše, my dobří si vybereme :-)))))))))))))

    Ntuny - Profil | St 4.1.2012 22:44:27

    nekdo ma rybařinu jako koniček a někdo jako zdroj masa nebo peněz za prodej ryb.Ja si jezdim k vode odpočinout

      Nnofish - Profil | St 4.1.2012 22:29:04

      rover >> tjn :-) Když už se dám na dráhu masaře tak to chce trošku profesionální přístup a pak to vypadá zase jinak. A najednou to děláš na úrovni a už z tebe není masař, jen rybář co odnese víc ryb :-)

        Nrover - Profil | St 4.1.2012 22:25:22

        nofish >> Zorganizovat si práci dá holt někomu celkem "záhul " ...

          NPellon - Profil | St 4.1.2012 22:21:39

          Rybovrah 1 >> ten velkej by v udarne jeste poslouzil, ale brat sproty sry mam rad rybi maso ale babrat se timhle???

            Nnofish - Profil | St 4.1.2012 22:19:39

            Rybovrah 1 >> to mi chceš říct že candáty děláš s takovýmhle nožem? NO tak to mo velký rybovrah nejsi. To už bys věděl jaké nože jsou na ryby použitelné a s čím se při zpracovávání zbytečně dřeš což zbytečně prodlužuje dobu opracování ryby za kterou by se dávno dala udělat další. Holt masařina není sranda, i čas se počítá :-D ..........

              NPellon - Profil | St 4.1.2012 22:08:48

              malamut >> no nam se letos proste nedarilo... a to jsme meli navstev az beda... ale uvidime letos... ja uz brousim hacky na srkackach :)

                NJetel - Profil | St 4.1.2012 22:03:25

                Mě se třeba líbí jak vás tady pěkně umí popíchnout k jakékoliv hovadine ten půl oslík Dominik)))) Já si osobně myslím,že bez něj by to tady bylo na chcípáka! držím palec Netipo jseš prostě pako)))

                  NRybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 22:02:34

                  malamut >>
                  To že se Ti nelíbí je bohužel asi jediné co s tím můžeš dělat, moje hranice jsou limitované pouze kapacitou mého mrazáku.
                  P.S. Další foto také ze svazovky (3x cca70cm)- mimopstruhovka je drahá taky.

                    Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 22:00:56

                    Pellon >> hlavně aby se dařilo, mě letos celkem jo, ale bylo to dostatkem návštěv.

                      NPellon - Profil | St 4.1.2012 21:51:49

                      malamut >> no vidis a ja letos zacinam masarit v jihoceskem svazovem kraji... :)

                        Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 21:47:29

                        Rybovrah 1 >> překročení povoleného množství tímto způsobem se nelíbí ani mě... Jestli se ti zdá povolenka drahá, sbírej veterány, já to mám jako druhého koníčka na zimu. I masař má mít své hranice a svou hrdost.

                          NLádis - Profil | St 4.1.2012 21:46:42

                          ahoj všem,já myslím,že rybáři-masaři jsou,ale není to u mě rybář,který si vezme pokaždé např. 2 kapry,dokud je to povolené nedělá nic špatného.
                          Masař je u mě ten kdo pleskne 8 kilového kapra,dá si ho do auta a chytá dál,nebo letošní jatka která jsem viděl cca 16 kaprů míra,nemíra,tyhle lidi si jdou k vodě opravdu jen pro maso a ne užít si relax u vody.

                            Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 21:45:15

                            Pellon >> i já :-)))))))))))))))

                              Nvelbyk - Profil | St 4.1.2012 21:42:37

                              Rybovrah 1 >> až tak :-D

                                NPellon - Profil | St 4.1.2012 21:40:22

                                malamut >> I ty brute?

                                  NRybovrah 1 - Profil | St 4.1.2012 21:38:30

                                  malamut >>
                                  Poslal bych pár echt masařských fotek ale to by mě je hned ty mravokárci a rybomilci z Mrku hnedka smázli. Mrknu do fotek jestli nemám něco bez krve a vnitřností ať se trochu pokocháme kolego-masaři.
                                  P.S. Zimní foto není ze soukromáku ale svazovka(nádrž Božkov, pstruhovka s výjimkou lovu pod ledem), samozřejmě denní limit lovu překročen ale ta povolenka taky něco stojí.

                                    Ntomsa - Profil | St 4.1.2012 20:55:15

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Ne, masaři nejsou.

                                      Nmipa - Profil | St 4.1.2012 20:53:16

                                      malamut >> ...tak to se nedá nic dělat...:-)))

                                        Nmalamut - Profil | St 4.1.2012 20:51:19

                                        Rybovrah 1 >> machrovat fotkama ze soukromáku umí i kapraři, s tím se jdi bodnout, a pár cejnů taky není bůhví co.